Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Yozgat Hurdacı

Yozgat Hurdacı

 

 

İç Anadolu merkezinde yer alan Yozgat, kalkınmada birinci derecede öncelikli yöreler kapsamında yer almaktadır. Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır.

 

 

Yozgat şehrinde, ağırlıklı olarak üretim gıda, konfeksiyon, metal işleme, tuğla ve hazır beton şeklinde kollara ayrılmaktadır.

 

 

Bölgenin ağırlıklı ekonomisi, tarıma dayanmaktadır. Ağırlıklı olarak tahıllar ve baklagiller yetiştirilmektedir.

 

 

Bunların dışında sulu tarımda; ayçiçeği, patates, soğan ve şeker pancarı türleri yetiştirilmektedir.

 

 

Hayvancılık açısından küçükbaş hayvancılık yaygınlık göstermektedir.

 

 

Hurdacılar arasında Yozgat hurdacısı olarak bölgenin sahip olduğu hurda kaynaklarının en doğru şekilde tarafınızdan alınmasını sağlar.

 

 

Toptan hurda alımı, uzmanlık isteyen bir işlemdir. Çünkü hurda sınıflandırması, hurda tartımı ve fiyatlandırması hurdanın tonajına göre değişkenlik gösterecektir.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin hurda alımını, Yozgat hurdacısı olarak Metsan Metal Hurda yapmaktadır.

 

 

Bulunduğunuz bölgede yer alan tüm hurdacılardan ayrı olarak Yozgat hurdacıMetsan Metal Hurda, yüksek fiyattan hurda alımı yapmaktadır.

 

 

Hurda fiyat listemizi her zaman hurda borsasını baz alarak güncel tutarız ancak müşterilerimize her zaman en yüksek fiyattan hurda alımı yaparız.

 

 

Yıkılması ve parçalanması gereken hurda kaynakları olan fabrika, iş yeri, köprü, gemi gibi yapıların hurda alım işlemleri adına tüm adımları biz yapmaktayız.

 

 

Hurda alımlarımızı her zaman adresinizden teslim almak üzere gerçekleştiririz.

 

 

 

Yozgat hurdacınız olarak toptan hurda alımında ve yüksek tonajlı hurda alımında, sektördeki en itibarlı hurdacı firması, Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

Tüm Türkiye’de profesyonel hurda alım hizmeti vermemizin sebebi, her bir hurda veren müşterimize en yakın hurdacı konumunda olabilmek içindir.

 

 

Sizin de elinizden çıkarmanız gereken yüksek tonajlı ve toptan hurdalarınız bulunuyorsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Yozgat hurdacınız olarak yüksek fiyattan hurdalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız Metsan Metal Hurda olarak biz her zaman işimizin başındayız.

 

 

Şeffaf hizmet anlayışı içerisinde hurda ayrıştırma, tartım ve fiyatlandırma işlemlerini sizin yanınızda gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Hurdalarınızı elden çıkararak hem elinize nakit para geçmiş olsun hem de sanayi ham madde ihtiyacı ve çevre sağlığı için faydalı bir işleme katkıda bulunmuş olun.

 

 

Bizden hurda fiyat teklifi almadan hurdalarınızı elden çıkarmayın!

 

 

yozgat hurdacı

 

yozgat hurdacı