Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

İzmir Hurdacı

İzmir Hurdacı

 

 

Ege Bölgesi’nde yer alan ve bir liman kenti olan İzmir, yoğun sanatsan etkinliklerle de kültürel açıdan ön plana çıkan kentlerimiz arasındadır.

 

 

Gayri safi yurt içi hasıla açısından Türkiye’nin üçüncü büyük kentidir. İzmir, çok yönlü ekonomisiyle hurda kaynağı açısından da yüksek potansiyel oluşturmaktadır.

 

 

Ülkemizin en büyü ihracat limanı İzmir’de yer almaktadır. Doğal güzellikleri, verimli toprakları ve ılımlı iklimi açısından da eşsiz bir kentimizdir.

 

 

İzmir hurdacısı olarak 7/24 bir şekilde güvenilir ve adaletli hurdacı hizmetleri Metsan Metal Hurda’da bulunmaktadır.

 

 

Özellikle yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı alanında gerekli olan tüm ekip ve ekipmana sahibiz.

 

 

Yüksek tonajlı toptan hurda alımını alanında uzman ekibimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile yaparız.

 

 

Hurdacılar arasında her hurdacı yüksek tonajlı hurda alımını yapacak gerekli ekipmanlara sahip değildir.

 

 

İzmir hurdacısı olarak bölgenin taşıdığı hurda kaynaklarının ve bunların ayrıştırılması konusunda uzman olan Metsan Metal Hurda her zaman sizlere bir telefon kadar uzaktadır.

 

 

Metsan Metal Hurda olarak 7/24 bir şekilde metal hurdacılık başta olmak üzere bütün hurda materyallerinin alımını gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Müşterilerimiz her nerede olursa olsun tüm Türkiye’de verdiğimiz nitelikli hurdacı hizmetleriyle her hurdacı çağır çağrısına kulak veririz.

 

Her zaman hurda borsasını baz alarak hurda fiyat listemizi güncel tutarız. Siz değerli müşterilerimize en güncel ve yüksekten hurda fiyatını vermeye çalışırız.

 

 

Hurdaların geri dönüşümü hem ülke ekonomisi hem de kaynakların verimli kullanılabilmesi açısından çok önemlidir.

 

Bu nedenle sizin de mevcutta var olan hurdalarınız ve yıkılmayı bekleyen âtıl durumda hurda mekanlarınız var ise hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sizlere en hakkaniyetli bir şekilde belki de bir kere elinizden çıkaracağınız hurdalarınız için en doğru fiyattan hurda alımı yapacak hurdacı telefonu için hemen bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

 

 

Hurdacılar her zaman yüksek fiyattan hurda alımı yaptıklarını iddia ederler. Ancak bu durum nihayetinde o şekilde gerçekleşmemektedir.

 

Çünkü size yüksek fiyattan hurda alıyormuş gibi yapıp ortaya çıkardıkları fazlaca maliyetlerde sizin kazanç oranınızı azaltırlar.

 

 

Profesyonel hizmet anlayışıyla güven ve hız üzerine katmanlanan hurdacılık işimiz ile sizdeki hurdaları alıp hem size hem de ülkeye faydalı daha nice işler yapmak istiyoruz!

 

 

izmir hurdacı

 

izmir hurdacı