Kastamonu Hurdacı

Kastamonu Hurdacı

 

 

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Kastamonu ili, eski zamanlara dayanan tarihi ile ön plana çıkan şehirlerimiz arasındadır.

 

 

Ağırlıklı olarak tarıma dayan bir ekonomisi bulunmaktadır. Sanayisi son dönemlerde gelişmeye başlamıştır. Ormancılık açısından da Türkiye’de en gelişmiş yerlerden birisidir.

 

Orman alanları bakımında zengin bir kaynağa sahiptir.

 

 

Kastamonu hurdacısı olarak gelişmekte olan sanayisi ile hurda kaynakları açısından potansiyel taşıyan bir şehrimizdir.

 

 

Kastamonu’da ekilmeye yatkın araziler yaygın değildir. En çok meyve üretimi yapılmaktadır. Bunlar dışında Kastamonu, hayvancılık açısından müsait bir bölgedir.

 

Ayrıca Kastamonu, bakır ve bakırlı pirit bakımından zengin bir bölgedir. Sanayi açısından tarıma ve orman ürünlerine dayanan bir faaliyet yürütülmektedir.

 

 

Gelişen sanayi ürünlerinin başlıcaları pirinç, tiftik ve pirit madenidir.

 

Kastamonu hurdacısı demek bölgenin hurda kaynaklarına hâkim bir şekilde elinde hurda var olan müşterisi için her zaman en iyi ve en doğru hurdacı hizmetlerini sunacak olan hurdacıdır.

 

 

Hurdaların çeşit çeşit ve kalite kalite sınıflanmaktadırlar. Bu nedenle hurdaların sınıflandırılması, ayıklanması, tartılması ve fiyatlandırılması için hurdacılık alanında büyük oranda tecrübe sahibi olunması gerekir.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere bütün hurda çeşitlerinin alımını yapmaktayız.

 

 

Hurda fiyat listemizi her daim güncel tutarak sizlere en iyi fiyattan hurda alımı yapmak için 7/24 çalışırız.

 

 

Kastamonu hurdacısı olarak yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı konusunda gerekli tüm ekip ve ekipmanlarımız ile Metsan Metal Hurda olarak yüksek profesyonellik içerisinde mesai harcıyoruz.

 

 

Hurdacılar arasında Kastamonu hurdacısı olarak 7/24 hurda alımının her aşamasında en doğru hizmet veren hurda yıkım, söküm gibi işlemleri de gerçekleştiren ve şeffaflık içerisinde çalışan hurdacı bulmanız zordur.

 

 

Yukarıda bahsettiğimiz nedenler ile 20 yıldır sayısızca firmayı referanslarımız arasında katabildik.

 

 

Diğer hurdacılar, genelde sadece İstanbul içine hurdacı hizmeti verirken Metsan Metal Hurda olarak biz, tüm Türkiye’de aktif bir şekilde hurdacılık yapmaktayız.

 

Hurdacı telefon numarası gerektiğinde Kastamonu hurdacısı olarak sizlere her zaman bir telefon kadar uzaktayız.

 

 

Elinizde var olan hurda kaynaklarınız için veya fabrika, gemi, köprü gibi oluşumların yıkılması ve sökülmesi işlemlerini kolaylıkla biz yaparız.

 

 

kastamonu hurdacı

 

kastamonu hurdacı