Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Sivas Hurdacı

Sivas Hurdacı

 

 

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Sivas, ilgili bölgede yer alan en eski ve önemli kentlerden birisidir.

 

 

Sivas’ın ekonomisi, sanayi ve tarıma dayanmaktadır. İlgili ekonomik faaliyetleri; ticaret, ulaştırma ve haberleşme sektörleri takip etmektedir.

 

 

İlgili bölgede Çimento Fabrikası bulunmaktadır. Bunun dışında bölgede; küçük sanayi siteleri ve organize sanayi bölgeleri bulunmaktadır.

 

 

Hurda kaynakları potansiyeliyle ve bu alandaki ihtiyacıyla bölgede yer alan Sivas’ta, hurda kaynaklarının alımı profesyonel bir hurdacı tarafından yapılmalıdır.

 

 

Hurdacılar içerisinde Sivas hurdacısı olarak yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı işini, 7/24 olarak 20 yıllık hurdacı deneyimiyle gerçekleştiririz.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin hurda alımını en doğru şekilde yaparız.

 

 

Bulunduğunuz bölgede Sivas hurdacısı olarak toptan hurda alımında ve yüksek tonajlı hurda alımında yılların vermiş olduğu hurdacı tecrübesiyle en iyi şekilde hurda alımı sağlarız.

 

 

Toptan hurda alımı, uzmanlık isteyen bir alandır. Çünkü hurda ağırlığı ve çeşitliliği arttıkça hurda fiyatlandırması da bu oranda değişecektir.

 

 

Hurdaların sınıflandırması, kendi içerisinde olan kalite kategorizasyonu ve tartım aşamaları çok önemlidir.

 

 

Metsan Metal Hurda, yüksek şeffaflık ilkesi içerisinde müşterilerimizin yanında hurda sınıflandırma ve tartım işlemlerini en doğru şekilde yerine getiririz.

 

 

Sivas hurdacısı olarak hurda alım konusunda en yakın hurdacınız Metsan Metal Hurda, her zaman işinin başındadır.

 

 

Hurda alımlarımızı her nerede olursanız olun toptan hurda alımı gerçekleştirmek için geliriz.

 

 

Hurda fiyatlandırmamızı, hurda borsasını baz alarak her zaman güncel tutuyoruz.

 

 

Bizi diğer hurdacılara göre farklı kılan şey profesyonel ve şeffaf çalışma anlayışıdır.

 

 

Sivas hurdacısı olarak bölgede var olan hurda kaynaklarının bu konuda uzman bir hurdacı firması tarafından toplanması gerekir.

 

 

Sadece mevcutta var olan hurdalar için değil, yıkılması veya parçalanması gereken iş yeri, gemi, köprü gibi yapıların yıkım işlemleri tarafımızca en hızlı ve en doğru şekilde yapılmaktadır.

 

 

Sivas hurdacısı ve en yakın hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, tüm uzman ekibimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımızla 7/24 işimizin başındayız.

 

 

Hurda alımlarımızı, her zaman tarafınıza nakit ödeme olacak şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

 

sivas hurdacı

 

sivas hurdacı