Krom Hurda
Krom Hurda

Krom Hurda

Metaller arasında en sert yapıya sahip olan krom maddesi, ağırlıklı olarak zırhlı araç yapımında kullanılır.
Krom, sanayi alanında makinelerin ömrünü uzatmak için de kullanılır. Kısacası krom, kaplandığı bölgenin dayanıklılığını ve kayganlığını artıran maddeler arasındadır.
Krom hurda
da krom maddesinin doğasının kullanım alanları ile aynı kullanım yerlerine sahiptir.
Krom hurdaların gerekli yerlerde uğradıkları geri dönüşüm işlemlerinden sonra özellikle otomobil kaplama ve korozyonu(aşınmayı) engelleme açısından kendisine kullanım alanı bulmaktadır.

 

 

Kalıp yapımında da erime sıcaklığının yüksek olması nedeniyle kullanılmaktadır.

Krom hurda alımı için Metsan Metal Hurda 20 yıldır aktif olarak çalışmaktadır.

Özellikle yüksek tonajlı ve toptan hurda alımları konusunda sahip olduğumuz uzman ekibimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile her zaman işimiz başındayız.Hurda fiyat konusunda hurda borsası ile fiyat listelerimizi her daim güncel tutarız.

 

 

Tüm Türkiye’de nitelikli hurdacı hizmetleri verebilmek için kendimize hizmet sınırı belirlemeden her yerde hizmet veriyoruz.
Hurdacılar
arasında krom hurda da dahil olmak üzere her bir hurda çeşidini çok iyi tanıyıp gerekli tüm ayrıştırma işlemlerini doğru bir şekilde yapacak hurdacıyı bulmak tarafınızdan zor olabilir.
Her metal alaşımı kendi içerisinde eşsizdir. Bu nedenle her birisinin değeri ve kullanım alanları da bu doğrultuda değişim göstermektedir.

 

 

7/24 olarak durmaksızın yaptığımız krom hurda alımımız ile hem bizi hurdalardan kurtarıyoruz hem de ülke ekonomisi ve kaynak yönetimi açısından bir taş da biz koymuş oluyoruz.

Metsan Metal Hurda 20 yıldır sadece hurdacı hizmetleriyle uğraşır. Bu nedenle işimizde bu derece uzman olduk ve hanemize sayısız referansı yazdırdık.

Hurda alım işlemlerimizde her zaman şeffaf bir şekilde hareket ederiz ve doğru fiyatlandırma ile çalışırız.

Hurdacı telefonu gerektiğinde Metsan Metal Hurda olarak biz her zaman buradayız.

 

 

İstanbul hurdacılık başta olmak üzere diğer tüm şehirlerimizde krom hurda alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Hurdacılar arasında her zaman dürüstlük esaslı olarak çalışan hurdacı firması zor bulursunuz.

Hurdalarınızı elden çıkardıktan sonra acaba zararına mı elden çıkardım diye aklınızda soru işareti kalmadan hurdalarınızı satmak istiyorsanız Metsan Metal Hurda ile iletişime geçin.

 

 

 

krom hurda

HEMEN TEKLİF AL
METSAN METAL & HURDA
DİĞER HİZMETLERİMİZ
METSAN METAL & HURDA
Alüminyum hurdaların geri dönüşümünün kullanımı, soğutma sanayinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Alüminyum hurda fiyatları, alüminyum maddesinin metal sınıflandırmasındaki değerinden ötürü..Metsan Metal Hurda olarak alüminyum hurda fiyatları için..
Alüminyum Hurda
Bakır hurdaların istiflenip sonrasında geri dönüşüm işletmelerinde değerlendirilmesi hem ülke ekonomisi için hem de dünya kaynak yönetimi için önemlidir. Çok yönlü bir şekilde bakır hurdaların geri dönüşümü, kazan-kazan durumunu beraberinde getirir.

Bakır Hurda
Hurda çinko olarak elden çıkarmak istediğiniz hurdalarınız için çinko materyalini iyi tanıtan bir hurdacı ile anlaşmanız gerekir. Elinizde var olan âtıl durumdaki hurda çinkolarınızı bize verin, hurdalarınızı nakit paraya çevirmiş olun.
Çinko Hurda
Demir hurda kaynaklarının alımını 20 yıldır Metsan Metal Hurda olarak en iyi hizmet anlayışıyla yapmaktadır. Metsan Metal Hurda olarak tüm Türkiye’de nitelikli hurdacı hizmetleri vermek için 7/24 çalışıyoruz.
Demir Hurda
Kurşun hurda alımlarını 7/24 bir şekilde tam donanımlı ekipmanlarımız (dozer, konteyner) ile gerçekleştirmekteyiz. Kurşun hurda alımı da dahil olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını gerçekleştirmekteyiz.
Kurşun Hurda
Başka önemli bir kaynak olan paslanmaz hurda alımını Metsan Metal Hurda olarak 20 yıldır yapmaktayız. Paslanmaz hurdalar içerisinde çok fazla değişken bulunabilir bu nedenle çok iyi tespit edilmesi gerek başka bir hurda kaynağıdır.

Paslanmaz Hurda
Sarı hurdası, pirinç alaşımı kullanılarak elde edilen ürünlerin sarı renkli olmasından dolayı sarı hurdası ismini almıştır.
Sarı Hurdası
Paslanmaz oluşu ve dayanıklılığı nedeniyle demirden ayrılan çelik, demiryolları ve tren, motorlu araçlar, motorlar, uçaklar, makinalar, uzay araçları ve askeri zırhlı araçlar için kullanılır.
Çelik Hurdası
Kağıt hurdası, kullanım ömrünü tamamlamış ve atılan kağıt, karton hurdalardan oluşur. Geri dönüşümde en yaygın olarak toplanan ve dönüştürülen hurda çeşidi olan Kağıt Hurdası, seyyar hurdacıar tarafından da en çok toplanan hurda olma özelliğini taşır. 
Kağıt Hurdası