Çorum Hurdacı

Çorum Hurdacı

 

Sanayi anlamında özellikle toprak ve makine imalatında ön plana çıkan Çorum şehri, Türkiye’nin ihracat yapan iller sıralamasında 15. Sırada yer alarak üretkenlik seviyesini göstermektedir.

 

 

 

Çorum’da sanayi faaliyetleri arasında; mobilya, yapı malzeme imalatı, tekstil, dokuma sanayi gibi alanlar aktiftir.

 

 

Çorum hurdacısı olarak diğer şehirlerde olduğu gibi Çorum şehrinin hurda kaynaklarını iyi bilen ve hurdaları da çok iyi tanıyan bir hurdacı ile çalışılması mühimdir.

 

 

Metsan Metal Hurda, Çorum hurdacısıdır. Bunun sebepleri arasında yılların tecrübesi ile binlerce sahip olduğu referans ve alanında uzman ekiptir.

 

 

7/24 bir şekilde aktif olarak yaptığımız nitelikli hurdacı hizmetleri ile yüksek müşteri memnuniyet odağı ile çalışırız. Çorum hurdacılığı da dahil olmak üzere Türkiye’deki her yerin profesyonel hurdacısı olduğumuz için çok gururluyuz.

 

 

Bütün hurda materyallerine A’dan Z’ye hâkim ve şeffaf bir şekilde hizmet verecek bir hurdacı ile çalışmanız sizin lehinize olacaktır. Metsan Metal Hurda olarak 20 yılın tecrübesi ile size en iyi hizmeti vermek için mesai yapıyoruz.

 

 

Çorum hurdacılığının hem şehir hem de ülke için getirisinin farkındalığıyla bu konuda öne çıkan hurdacılar arasında yer almaktayız.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere bütün hurda materyalinde toptan hurda alım yaparız. Bunun dışında Çorum hurdacısı olarak yüksek tonajlı toptan hurda alımlarını dürüstlük çerçevesince gerçekleştiririz.

 

 

Siz müşterilerimizin bizim veya diğer hurdacı meslektaşlarımız kadar sektöre hâkim olmadığının farkındayız. Bu sebeple hurda fiyat araştırması yaparken kafanız karışabilir.

 

Çünkü her bir hurdacı en iyi ve en yüksek fiyattan hurda fiyatlandırması yaptıklarını iddia edeceklerdir. Ancak sonrasında size maliyet olarak sunarak hurda satım işinden kazanacağınız payı düşürmeye çalışacaklardır.

 

 

Biz Metsan Metal Hurda olarak her zaman size en doğru ve değerinde hurda fiyatını sunacağımıza dair 20 yıldır söz veriyoruz. Bu sebeple her daim kendimizi güncel tutarak hurda borsasını yakın bir şekilde takip ediyoruz.

 

 

Profesyonel bir şekilde verdiğimiz nitelikli hurdacı hizmetlerden herkes faydalanabilsin diye hurdacı hizmetlerimize sınır getirmedik ve uzun zamandır tüm Türkiye’de aktif bir şekilde hurdacılık yapmaya başladık.

 

 

Hurdaların hem bizim hem ülke ve hem de dünya için öneminin yüksek olduğunun farkındayız. Bu bilinçle işimize başlıyor ve sonlandırıyoruz.

 

 

çorum hurdacı

 

çorum hurdacı