Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Düzce Hurdacı

Düzce Hurdacı

 

 

Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Düzce, iki metropol şehir arasında yer almasından ötürü ekonomik açıdan dinamik bir şehirdir.

 

 

Düzce, yatırım açısından bulunduğu konum itibariyle cazip bir bölgede yer almaktadır. Bölgede iki adet Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır.

 

 

Sanayi dışında bölgede küçük baş ve büyükbaş olmak üzere nitelikli bir şekilde hayvancılık faaliyetleri de yürütülmektedir.

 

 

1999 yılında bölgede yoğun olarak etkisini gösteren deprem, bölgedeki işsizliği oldukça artırmıştır.

 

 

Hurdacılar arasında Düzce hurdacısı olarak 20 yıllık sektörel tecrübemiz ile yüksek birim fiyattan hurda alımı yaparız.

 

 

7/24 nitelikli hurdacı deneyimi ile metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin hurda alımını en iyi şekilde gerçekleştiririz.

 

 

Tüm toptan hurda veren müşterilerimize en yakın hurdacı konumunda olabilmek için tüm Türkiye’de nitelikli bir şekilde profesyonel toptan hurda alımını yapan ender hurdacı firması arasında yer almaktayız.

 

 

Her nerede olursanız olun adresinizden toptan hurda alımlarını gerçekleştiririz.

 

 

Yüksek tonajlı hurda alımları karşılığında her zaman tarafınıza nakit ödeme gerçekleştiririz.

 

 

Sektördeki 20 yıllık deneyim ve itibarımız ile bölgenizde yer alan hurdacılar arasında en yüksek fiyattan hurda alımını, hızlı bir şekilde gerçekleştiririz.

 

 

Düzce hurdacınız olarak toptan hurda alımlarınız için her zaman işimizin başındayız ve her zaman sizlere bir telefon kadar uzaktayız.

 

 

Hurda fiyat listemizi, hurda borsasını baz alarak her zaman güncel tutarız. Ama her koşulda siz değerli müşterilerimize en yüksek fiyattan hurda alımı yapmak için çalışırız.

 

 

Düzce hurdacınız olarak hurda geri dönüşümleri hem ekonomimiz hem de çevre sağlığımız için çok önemlidir.

 

 

Hurdacılar arasında dozer, konteyner gibi gerekli tüm ekipmanlarımız ve alanında uzman hurdacı ekibimiz ile hatasız bir şekilde hurda alımı gerçekleştiririz.

 

 

Toptan hurda alımı her hurdacının gerçekleştirebileceği bir iş değildir. Hurdanın tonajı arttıkça hurda fiyatı da o oranda değişkenlik göstermektedir.

 

 

Düzce hurdacınız olarak en yakın hurdacı konumunda yer alan Metsan Metal Hurda, her çeşit materyalden hurdanın, yüksek tonajlı hurda alımını en iyi şekilde gerçekleştirir.

 

 

Değişken hurda birim fiyatların yer aldığı sektörümüzde, en yüksek fiyattan hurdalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız bize her zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

Hurda alımlarımızı sizin yanınızda şeffaf hizmet anlayışı ile en doğru ve hakkaniyetli şekilde gerçekleştiririz.

 

 

düzce hurdacı