Paslanmaz Hurda
Paslanmaz Hurda

Paslanmaz Hurda

 

 

Paslanmaz hurda kaynaklarının kullanımı çok geniştir. Mutfak araç gereçlerinden deniz araçlarında kullanımına kadar yaygınlık göstermektedir.

Paslanmaz hurdalar içerisinde çok fazla değişken bulunabilir bu nedenle çok iyi tespit edilmesi gereken başka bir hurda kaynağıdır.

Paslanmaz hurdalar, estetik bir görünüme sahip olmalarının yanı sıra sert bir yapıda olmasına rağmen kırılgan bir materyaldir.

Ağırlıklı olarak ihraç edilen bu materyal, ülke ekonomisi ve ham madde kaynak yönetimi için çok önemlidir.

Başka önemli bir kaynak olan paslanmaz hurda alımını, Metsan Metal Hurda olarak 20 yıldır yapmaktayız.

 

 

Bu anlamda sahip olduğumuz alanında uzman personel ekibimiz ile her zaman güvenilir çözüm ortağınızız.

Özellikle yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı için gerekli tüm ekip ve ekipmanlarımız ile hurdacı hizmetlerinde sektöre kalite katan bir hurdacı firmasıyız.

 

 

Paslanmaz hurdalar, kendi içerisinde diğer hurdalar gibi kalite kalite sınıflandırılmaktadır. Bu nedenle paslanmaz hurda konusunda uzman bir hurdacı ile anlaşıp hurdalarınızı o firma ile elinizden çıkarmanız sizin lehinize olacaktır.

Hurda fiyat listemizi her daim hurda borsasını baz alarak siz değerli müşterilerimiz için güncel tutarız.

Hurda alımlarını gerçekleştirirken büyük bir şeffaflık içerisinde çalışmaya çok özen gösteriyoruz. Tüm tartım ve fiyatlandırma işlemlerini sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz.

 

Mesleğimize duyduğumuz büyük saygıyla hurda alımını 7/24 bir şekilde durmaksızın yapıyoruz.

Hurdacılar arasından misyonlarından taviz vermeden güvenilir hurdacı hizmetlerini veren hurdacı sayısı maalesef sektörümüzde azdır.

Bu nedenle size profesyonel olarak hizmet veren aldığınız hizmet sonrasında zararına ticaret yaptığınız kanısına kapılmadığınız bir hurdacı ile çalışmanızı isteriz.

 

 

Paslanmaz hurdalar da başta olmak üzere tüm hurda materyallerinin alımını gerekli tüm ekip ve ekipmanlarımızla en iyi şekilde gerçekleştiririz.

Bina yıkım, fabrika ve gemi söküm gibi yapının makro/mikro boyutu farketmeksizin hurda yıkımı, sökümü, sınıflandırması, tartımı ve fiyatlandırması işlemini tamamlarız.

Özellikle yüksek tonajlı hurda alımında sayısız firma, bizi müşteri odaklı ilkelerimiz ile tercih etmektedir.

 

Siz de en iyi hurda fiyat ilkeleriyle her zaman sizin yanınızdayız.

Siz hurdalarınızı elden çıkararak elinize nakit para geçmiş olur bizim ve ülke için de ham madde kaynak ihtiyacı karşılanmış olur.

 

paslanmaz hurda

 

HEMEN TEKLİF AL
METSAN METAL & HURDA
DİĞER HİZMETLERİMİZ
METSAN METAL & HURDA
Alüminyum hurdaların geri dönüşümünün kullanımı, soğutma sanayinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Alüminyum hurda fiyatları, alüminyum maddesinin metal sınıflandırmasındaki değerinden ötürü..Metsan Metal Hurda olarak alüminyum hurda fiyatları için..
Alüminyum Hurda
Bakır hurdaların istiflenip sonrasında geri dönüşüm işletmelerinde değerlendirilmesi hem ülke ekonomisi için hem de dünya kaynak yönetimi için önemlidir. Çok yönlü bir şekilde bakır hurdaların geri dönüşümü, kazan-kazan durumunu beraberinde getirir.

Bakır Hurda
Hurda çinko olarak elden çıkarmak istediğiniz hurdalarınız için çinko materyalini iyi tanıtan bir hurdacı ile anlaşmanız gerekir. Elinizde var olan âtıl durumdaki hurda çinkolarınızı bize verin, hurdalarınızı nakit paraya çevirmiş olun.
Çinko Hurda
Demir hurda kaynaklarının alımını 20 yıldır Metsan Metal Hurda olarak en iyi hizmet anlayışıyla yapmaktadır. Metsan Metal Hurda olarak tüm Türkiye’de nitelikli hurdacı hizmetleri vermek için 7/24 çalışıyoruz.
Demir Hurda
Krom hurdaların gerekli yerlerde uğradıkları geri dönüşüm işlemlerinden sonra özellikle otomobil kaplama ve korozyonu(aşınmayı) engelleme açısından kendisine kullanım alanı bulmaktadır.
Krom Hurda
Kurşun hurda alımlarını 7/24 bir şekilde tam donanımlı ekipmanlarımız (dozer, konteyner) ile gerçekleştirmekteyiz. Kurşun hurda alımı da dahil olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını gerçekleştirmekteyiz.
Kurşun Hurda
Sarı hurdası, pirinç alaşımı kullanılarak elde edilen ürünlerin sarı renkli olmasından dolayı sarı hurdası ismini almıştır.
Sarı Hurdası
Paslanmaz oluşu ve dayanıklılığı nedeniyle demirden ayrılan çelik, demiryolları ve tren, motorlu araçlar, motorlar, uçaklar, makinalar, uzay araçları ve askeri zırhlı araçlar için kullanılır.
Çelik Hurdası
Kağıt hurdası, kullanım ömrünü tamamlamış ve atılan kağıt, karton hurdalardan oluşur. Geri dönüşümde en yaygın olarak toplanan ve dönüştürülen hurda çeşidi olan Kağıt Hurdası, seyyar hurdacıar tarafından da en çok toplanan hurda olma özelliğini taşır. 
Kağıt Hurdası