Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Antalya Hurdacı

Antalya Hurdacı

 

Türkiye’nin en kalabalık beşinci kenti olan Antalya’nın ekonomi etmenleri ağırlıklı olarak ticaret, tarım ve turizm olarak sıralanmaktadır.

 

 

Antalya ilinin, Türkiye’nin genel sanayi oranlarına daha geri planda olduğu görülür.

 

 

Mevcuttaki Antalya Organize Sanayi Bölgesi aşamalı olarak büyütülmüş bir alandır. %84’lük doluluk oranına sahip olan Organize Sanayi Bölgesi elde edilen verilere göre yaklaşık 200 firmaya içinde barındırmaktadır.

 

 

Antalya hurdacısı olarak 7/24 olarak hizmetinizdeyiz. Özellikle toptan hurda alımları için uzman ekibimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile ideal bir şekilde sağlarız. Bizi tercih eden özellikle makro firmalar, asla aldıkları hizmet hakkında memnuniyetsizlik yaşamazlar.

 

 

Hurdacı telefon numarası ihtiyacı olduğunda bütün hurda yıkım ve söküm işlemleri için Antalya hurdacısı olarak işimizin başındayız.

 

 

Elinizde hem ekonomi hem de çevre sağlığı çok kıymetli olan hurdalarınız sizin açınızdan da potansiyel nakit paradır ve zararına olacak şekilde hurdalarınızı elden çıkarmak istemezsiniz. Metsan Metal Hurda olarak size garantisini sunduğumuz durum, hurdalarınızı her zaman değerinde sizden teslim alıyoruz.

 

 

Her zaman adresten teslim alınmak üzere tarafınızdan hurdaları alırız. Antalya hurdacısı olarak her daim size en iyi hurdacı hizmetini vermek için çalışıyoruz.

 

 

Köprü, gemi, işyerleri, fabrika, kamu kurumları kısaca tüm yapıların söküm ve yıkım işlemlerini de biz gerçekleştiriyoruz.

 

 

Sizden aldığımız hurdalar karşılığında ödemeyi tarafınıza peşin olarak yapıyoruz. Antalya hurdacısı olarak bize whatsapp üzerinden veya telefon numaralarımızdan arayarak değerinde hurda satım işleminizi gerçekleştirelim.

 

 

Hurda materyal değer sıralamasına göre metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda materyalini tarafınızdan alıyoruz.

 

 

Sanayi alanında büyük potansiyeller taşımayan Antalya ili içinde hurdacı niteliği de bir o kadar gelişmemiş olacaktır.

 

 

Metsan Metal Hurda gibi 20 yılın tecrübeyi içinde barındırmayan ve toptan da dahil olmak üzere yüksek tonajlı hurda alımı gerçekleştirmeyen çokça firma bulunduğundan eminiz.

 

 

Hurda alan firmalar arasında kurumsal olabilmek ve sektöre yön vererek kalite çizgisini yukarıya çekecek firmalar her zaman olmalıdır.

 

 

Metsan Metal Hurda olarak biz, yıllardır sektörün iyimser ve doğru tarafında yer alıyoruz.

 

 

Hurda fiyat listesini, hurda alımlarını gerçekleştirmeden önce sıkı sıkı takipte bulunduğumuz hurda borsasına göre netleştiriyoruz. Hem sizin hem de kendimiz için her zaman en doğru işi yapma niyetindeyiz ve bu ölçütümüzü kendimize prensip haline getirdik.

 

 

Bu piyasanın kazançlı olduğunu duyan hurdacılar arasında görünmeyen nitelik sınıflandırması vardır. Bazı hurdacılar müşteriye ne koparsam kardır gözüyle bakarlar. Bu konuda pişmanlık yaşamamak için Metsan Metal Hurda gibi köklü firmalardan hizmet almaya çalışın.

 

 

Hemen bizden fiyat teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

antalya hurdacı

 

antalya hurdacı