Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Isparta Hurdacı

Isparta Hurdacı

 

Gülüyle meşhur olan Isparta ilimiz, dünya gül yağı üretiminin %65’lik kısmını karşılamaktadır.

 

 

Gül dışında en büyük çimento fabrikalarından birisi olan Göltaş Çimento, şehir için sanayi anlamında önemli bir ekonomik kaynaktır.

 

 

Sanayi açısından taşıdığı çeşitlilik hurda kaynakları açısından da varyasyon oluşturur.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını yapıyoruz. Isparta hurdacısı olarak 7/24 bir şekilde hurdacı telefonu gerektiğinde biz her zaman işimizin başındayız.

 

 

Isparta hurdacısı olarak bölgenin hurda potansiyelini ve kaynakların iyi tespiti konusunda uzman olan bir hurdacı olarak her zaman bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Dozer, konteyner gibi gerekli tüm ekipmanlarımız ve alanında uzman tüm ekip arkadaşlarımız ile hakkaniyetli ve şeffaf hurdacı hizmetleri vermek için durmaksızın çalışıyoruz.

 

 

Hurda türlerinin doğru tespit edilmesinin yanında aynı hurda türüne ait farklı farklı kaliteler mevcuttur. Hurda çeşitleri arasında kendi içinde de kalite kalite ayrımı doğru bir şekilde yapacak olan hurdacı sayısı maalesef günümüzde fazla değildir.

 

 

Hurda fiyat listemizi her daim hurda borsasını baz alarak güncel tutarız ve sizlere her zaman en doğru ve olabildiğince yüksek fiyatlardan hurda alımı işlemini gerçekleştirmeye çalışırız.

 

 

Metsan Metal Hurda olarak özellikle yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alım konusunda aktif olarak mesai harcamaktayız.

 

 

Yüksek tonajlı hurda alımlarını da tüm Türkiye’de ilerletmekteyiz. Isparta hurdacısı olarak hurdacılar arasında hurdalarınızı elden çıkardıktan sonra içinizde herhangi bir kuşku kalmadan doğru hizmeti aldığınızı hissedeceğiniz bir süreç işlemesini sağlarız.

 

 

Isparta hurdacısı olarak 7/24 bir şekilde her zaman bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Sektöre kalite katarak durmadan kendini geliştirerek büyüyen Metsan Metal Hurda olarak bir an olsun müşteri memnuniyet odağından hiç çıkmadık.

 

 

Elinizde var olan hurdalarınız için veya yıkım-söküm gibi belirli aşamalardan geçmesi gereken hurda kaynaklarınız için Metsan Metal Hurda tam donanımlı ekipmanları ve alanında uzman ekibiyle her zaman çalışmamıza devam ediyoruz.

 

 

Her nerede olursanız olun Isparta hurdacısı olarak sizlere en iyi ve en doğru hizmeti vermek için çalışırız.

 

 

Isparta’nın da içine dahil olduğu Akdeniz Bölgesi’nin hurdacısı olarak işimize olan büyük saygımız ile mesaimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

 

 

 

ısparta hurdacı

 

ısparta hurdacı