Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Kırıkkale Hurdacı

Kırıkkale Hurdacı

 

 

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kırıkkale’de, mühimmat fabrikası bulunmaktadır. Şehrin ekonomisi; sanayi ve tarıma dayanmaktadır. Nüfusun %60’ı faal olarak sanayide yer almaktadır.

 

 

Başlıca tarım ürünleri; arpa, buğday, şeker pancarı ve ayçiçeğidir. Geleneksel hayvancılık bölgede hakimdir.

 

 

Bölgede silah ve mühimmat fabrikaları şehrin gelişmesinde çok rol oynamıştır. İlgili fabrikalar; silah ve tüfek fabrikası, çelik fabrikası, barut fabrikası, pirinç fabrikaları bulunmaktadır. Bunlar dışında bölgede; un, irmik ve tuğla-kiremit fabrikaları bulunmaktadır.

 

 

Hurda kaynakları açısından zengin bir bölge olan Kırıkkale’de, hurda kaynaklarının en doğru ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirecek olan hurdacı ile çalışılması herkes için karlı olacaktır.

 

 

Hurdacılar arasında Kırıkkale hurdacısı olarak yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alımını profesyonel bir şekilde gerçekleştiren hurdacı firması, Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

Hurdacılar arasında her hurdacının doğru bir şekilde gerçekleştiremediği ve kapasitesinin yetmediği toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı, Metsan Metal Hurda’nın uzmanlık alanıdır.

 

 

Yüksek tonajlı ve toptan hurda alımında, Kırıkkale hurdacınız olarak her zaman sizlere bir telefon kadar uzaktayız.

 

 

Toptan hurda alımı için alanında uzman ekibimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımız (dozer, konteyner vb.) ile her zaman sektörümüze kalite katan hurdacılar arasında başı çeken firmalar arasında yer aldık.

 

 

Sadece mevcutta hazır olarak var olan hurdalarınız için değil, yıkılması veya parçalanması gereken hurda kaynaklarınız için de en doğru adres yine Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

Kırıkkale hurdacısı olarak bulunduğunuz bölgede en yüksek fiyattan olacak şekilde en çok kazanç sağlayacağınız hurdacı firması, Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

Hurda alımlarımızı her zaman adresinizden teslim almak üzere gerçekleştiririz.

 

 

Şeffaf ve profesyonel çalışma anlayışı ile hurda sınıflandırma, tartım ve fiyatlandırma aşamalarını sizin yanınızda gerçekleştiririz.

 

 

Kırıkkale Bölgesi’nde Kırıkkale hurdacınız olarak yıkılması veya sökülmesi gereken tüm hurda kaynaklarının hurda alımına dair gerekli tüm işlemleri, hatasız bir şekilde yapıyoruz.

 

 

Hurda geri dönüşümleri, ülke ve dünya sağlığı için çok önemlidir.

 

 

Hurdalarınızı elden çıkararak hem sizin için gereksiz olan ham maddelerden kurtulmuş olun hem de hurdaların, sanayi sektörüne olan faydasına siz de katkıda bulunun.

 

 

Kırıkkale hurdacısı olarak her toptan hurda veren müşterilerimize en yakın hurdacı konumunda olabilmek için bölgedeki her yere aktif olarak hizmet veriyoruz.

 

 

kırıkkale hurdacı

 

kırıkkale hurdacı