Çinko Hurda
Çinko Hurda

Çinko Hurda

 

Dökülmüş halde sert ve kırılgan olan çinko, düşük kaynama sıcaklığı ile dikkat çekmektedir. Çinko, kırılgan bir metaldir.

Eski zamanlardan beri kullanılması tam anlaşılamadığından diğer metal çeşitleriyle karıştırılabilen bir materyaldir.

Çinko, metal çeşitleri içinde alüminyum ve bakırdan sonra gelen önemli metallerden birisidir.

Çinko hurda olarak elden çıkarmak istediğiniz hurdalarınız için çinko materyalini iyi tanıtan bir hurdacı ile anlaşmanız gerekir.

Çinko hurdalar en çok sanayi alanında kullanılırlar. Bu alanlar; döküm sanayi, çinko plaka yapımı, çatı kaplama malzemesi olarak ayrıca çinko oksit formuyla lastik sanayinde kendine kullanım alanı bulmaktadır.

 

Mevcutta var olan çinko hurdalarınız için ayrıca gerekli söküm ve yıkım işlemlerinden sonra ortaya çıkacak olan çinko hurdalarınız için Metsan Metal Hurda olarak her zaman işimizin başındayız.

Var olan çinko hurda arayışınız için 20 yılı aşkın tecrübemiz ve yüksek müşteri memnuniyetimiz ile size en iyi hurdacı hizmetini veriyoruz.

Size en yakın hurdacı olabilmek için tüm Türkiye’de profesyonel hurdacı hizmetini biz veriyoruz.

Elinizde var olan âtıl durumdaki çinko hurdalarınızı bize verin, hurdalarınızı nakit paraya çevirmiş olun.

Yılların tecrübesi ile hurda fiyat piyasasına hâkim olarak biz Metsan Metal Hurda ile ideal hurdacılık hizmetini alın.

 

7/24 hizmet anlayışı ile hurdalarınız için peşin ödemeli bir şekilde hurdalarınızı tarafınızdan teslim alıyoruz.

Peşin ödemeli olarak dürüst ve doğru bir şekilde hurdalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız Metsan Metal olarak adresinize gelelim.

Yanlış bir hurdacı ile çalışarak elinizde nakite çevirebileceğiniz hurdalarınızı düşük karla satmış olursunuz. Çinko hurdada, yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alım gerçekleştirmekteyiz.

Çinko hurdalarınız için hurdacı telefonu arıyorsanız hemen buraya tıklayabilirsiniz.

En değerli hurda çeşitlerinden olan metal hurdalar başta olmak üzere çinko hurda, alüminyum hurda gibi tüm hurda çeşitlerine en doğru tartım ve değer işlemlerini gerçekleştirerek size ideal hurdacılık hizmetini veririz.

 

Sadece İstanbul bölgesi tüm Türkiye’de profesyonel hurdacılık hizmeti için durmaksızın çalışıyoruz.

Hurdacılık sektöründe işimizi anlatan 3 ilkemizin her zaman arkasındayız.

Yerinde alım ve satım, değerinde hurda alımı, peşin ödemeli hurda alımı yaparak mesleğimizde profesyonellikle ilerliyoruz.

Metsan Metal Hurda’dan hurda fiyat teklifi almadan hurdalarınızı elden çıkarmayın.

 

Hemen bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

hurda çinko

HEMEN TEKLİF AL
METSAN METAL & HURDA
DİĞER HİZMETLERİMİZ
METSAN METAL & HURDA
Alüminyum hurdaların geri dönüşümünün kullanımı, soğutma sanayinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Alüminyum hurda fiyatları, alüminyum maddesinin metal sınıflandırmasındaki değerinden ötürü..Metsan Metal Hurda olarak alüminyum hurda fiyatları için..
Alüminyum Hurda
Bakır hurdaların istiflenip sonrasında geri dönüşüm işletmelerinde değerlendirilmesi hem ülke ekonomisi için hem de dünya kaynak yönetimi için önemlidir. Çok yönlü bir şekilde bakır hurdaların geri dönüşümü, kazan-kazan durumunu beraberinde getirir.

Bakır Hurda
Demir hurda kaynaklarının alımını 20 yıldır Metsan Metal Hurda olarak en iyi hizmet anlayışıyla yapmaktadır. Metsan Metal Hurda olarak tüm Türkiye’de nitelikli hurdacı hizmetleri vermek için 7/24 çalışıyoruz.
Demir Hurda
Krom hurdaların gerekli yerlerde uğradıkları geri dönüşüm işlemlerinden sonra özellikle otomobil kaplama ve korozyonu(aşınmayı) engelleme açısından kendisine kullanım alanı bulmaktadır.
Krom Hurda
Kurşun hurda alımlarını 7/24 bir şekilde tam donanımlı ekipmanlarımız (dozer, konteyner) ile gerçekleştirmekteyiz. Kurşun hurda alımı da dahil olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını gerçekleştirmekteyiz.
Kurşun Hurda
Başka önemli bir kaynak olan paslanmaz hurda alımını Metsan Metal Hurda olarak 20 yıldır yapmaktayız. Paslanmaz hurdalar içerisinde çok fazla değişken bulunabilir bu nedenle çok iyi tespit edilmesi gerek başka bir hurda kaynağıdır.

Paslanmaz Hurda
Sarı hurdası, pirinç alaşımı kullanılarak elde edilen ürünlerin sarı renkli olmasından dolayı sarı hurdası ismini almıştır.
Sarı Hurdası
Paslanmaz oluşu ve dayanıklılığı nedeniyle demirden ayrılan çelik, demiryolları ve tren, motorlu araçlar, motorlar, uçaklar, makinalar, uzay araçları ve askeri zırhlı araçlar için kullanılır.
Çelik Hurdası
Kağıt hurdası, kullanım ömrünü tamamlamış ve atılan kağıt, karton hurdalardan oluşur. Geri dönüşümde en yaygın olarak toplanan ve dönüştürülen hurda çeşidi olan Kağıt Hurdası, seyyar hurdacıar tarafından da en çok toplanan hurda olma özelliğini taşır. 
Kağıt Hurdası