Giresun Hurdacı

Giresun Hurdacı

 

 

Giresun il merkezi, yarımada üzerine kurulmuş bir merkezdir. Eşsiz doğaya sahip olan bu şehrimiz, tarıma dayalı bir ekonomi şekli bulunmaktadır.

 

 

Fındık ihracatı ile öne çıkan Giresun, şehir için çok önemli bir üründür. Hayvancılık olarak Giresun giderek gelişmektedir. Kıyı bölgesinde balıkçılık, önemli bir ekonomik kaynak oluşturmaktadır.

 

 

Giresun, orman varlığı bakımında zengin bir kenttir. Maden kaynakları açısından da zengindir.

 

 

Hızlı gelişme gösteren bir sanayi alanına sahiptir. Kâğıt fabrikasından, fındık işleme fabrikalarına kadar çok çeşitli sanayi faaliyetler aktif olarak yapılmaktadır.

 

 

Giresun hurdacısı olarak bu bölgenin potansiyelini düşünerek hareket ediyoruz. 20 yıllık hurdacılık tecrübesiyle her türlü hurdanın sınıflandırılması, tartılması ve fiyatlandırılması konusunda uzman bir hurdacıyız.

 

 

Hurdacılar arasında sizlere en doğru ve şeffaf hizmeti sunacak olan hurdacı, Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

Giresun hurdacısı olarak metal hurdacılık başta olmak üzere bütün hurda çeşitlerinin hurda alımını yapmaktayız.

 

 

Hurdacılar arasında aldığınız hizmet sonrasında pişmanlık veya tedirginlik yaşayamayacağınız hurdacı biziz.

 

 

Hurda alan firmalar arasında 7/24 bir şekilde zaman ve mekânı sınırı tanımaksızın özellikle hurda tartım ve fiyatlandırmasında sizlere en doğru hizmeti verecek olan hurdacı yine biziz.

 

 

Siz değerli müşterilerimize, her zaman en yakın hurdacı olabilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

 

 

20 yıldır Türkiye’nin her yerinde, Gaziantep hurdacılığı da dahil olmak üzere nitelikli hurdacılar arasında ön sıralarda yer almaktayız.

 

 

Yüksek tonajlı ve toptan hurda alımları için dozer, konteyner gibi gerekli tüm ekipmanlara sahibiz.

 

 

Karadeniz Bölgesi’nde Giresun hurdacısı olarak her zaman işimizin başındayız.

 

 

Sizin için gereksiz ham maddelerden kurtulmak, bizim ve ülkemiz için ise çok kilit bir nokta olan hurdaların alımı ve değerlendirilmesi çok önemlidir.

 

 

Giresun hurdacısı olarak hurda kaynaklarının geri dönüşümünün sağlanması açısından köprü görevi görmekten dolayı firmamızla ve mesleğimizle gurur duymaktayız.

 

 

Hurda kaynaklarının geri dönüşümü özellikle sanayi alanında sürekli ihtiyaç halinde olan ham madde ihtiyacının giderilmesi, ülkemizin ekonomisi açısından çok önemlidir.

 

 

Hurda alımlarımızı, her zaman adresten alım olacak şekilde ve tarafınıza peşin ödemeli olacak şekilde yapmaktayız.

 

 

Giresun hurdacısı olarak 7/24 bir şekilde tarafınıza peşin ödemeli olarak yüksek tonajlı ve toptan hurda alımlarını profesyonelce yapıyoruz.

 

 

giresun hurdacı

 

giresun hurdacı