Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Giresun Hurdacı

Giresun Hurdacı

 

 

Giresun il merkezi, yarımada üzerine kurulmuş bir merkezdir. Eşsiz doğaya sahip olan bu şehrimiz, tarıma dayalı bir ekonomi şekli bulunmaktadır.

 

 

Fındık ihracatı ile öne çıkan Giresun, şehir için çok önemli bir üründür. Hayvancılık olarak Giresun giderek gelişmektedir. Kıyı bölgesinde balıkçılık, önemli bir ekonomik kaynak oluşturmaktadır.

 

 

Giresun, orman varlığı bakımında zengin bir kenttir. Maden kaynakları açısından da zengindir.

 

 

Hızlı gelişme gösteren bir sanayi alanına sahiptir. Kâğıt fabrikasından, fındık işleme fabrikalarına kadar çok çeşitli sanayi faaliyetler aktif olarak yapılmaktadır.

 

 

Giresun hurdacısı olarak bu bölgenin potansiyelini düşünerek hareket ediyoruz. 20 yıllık hurdacılık tecrübesiyle her türlü hurdanın sınıflandırılması, tartılması ve fiyatlandırılması konusunda uzman bir hurdacıyız.

 

 

Hurdacılar arasında sizlere en doğru ve şeffaf hizmeti sunacak olan hurdacı, Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

Giresun hurdacısı olarak metal hurdacılık başta olmak üzere bütün hurda çeşitlerinin hurda alımını yapmaktayız.

 

 

Hurdacılar arasında aldığınız hizmet sonrasında pişmanlık veya tedirginlik yaşayamayacağınız hurdacı biziz.

 

 

Hurda alan firmalar arasında 7/24 bir şekilde zaman ve mekânı sınırı tanımaksızın özellikle hurda tartım ve fiyatlandırmasında sizlere en doğru hizmeti verecek olan hurdacı yine biziz.

 

 

Siz değerli müşterilerimize, her zaman en yakın hurdacı olabilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

 

 

20 yıldır Türkiye’nin her yerinde, Gaziantep hurdacılığı da dahil olmak üzere nitelikli hurdacılar arasında ön sıralarda yer almaktayız.

 

 

Yüksek tonajlı ve toptan hurda alımları için dozer, konteyner gibi gerekli tüm ekipmanlara sahibiz.

 

 

Karadeniz Bölgesi’nde Giresun hurdacısı olarak her zaman işimizin başındayız.

 

 

Sizin için gereksiz ham maddelerden kurtulmak, bizim ve ülkemiz için ise çok kilit bir nokta olan hurdaların alımı ve değerlendirilmesi çok önemlidir.

 

 

Giresun hurdacısı olarak hurda kaynaklarının geri dönüşümünün sağlanması açısından köprü görevi görmekten dolayı firmamızla ve mesleğimizle gurur duymaktayız.

 

 

Hurda kaynaklarının geri dönüşümü özellikle sanayi alanında sürekli ihtiyaç halinde olan ham madde ihtiyacının giderilmesi, ülkemizin ekonomisi açısından çok önemlidir.

 

 

Hurda alımlarımızı, her zaman adresten alım olacak şekilde ve tarafınıza peşin ödemeli olacak şekilde yapmaktayız.

 

 

Giresun hurdacısı olarak 7/24 bir şekilde tarafınıza peşin ödemeli olarak yüksek tonajlı ve toptan hurda alımlarını profesyonelce yapıyoruz.

 

 

giresun hurdacı

 

giresun hurdacı