Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Aydın Hurdacı

Aydın Hurdacı

 

 

Ege Bölgesi’nde yer alan Aydın, tarım ve turizm açısından en gelişmiş şehirler arasında yer almaktadır.

 

Ağırlıklı olarak sanayi alanında makine ve ekipman, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya gibi kollarda aktiflik gösterilmektedir.

 

 

Aydın hurdacı ihtiyacı olduğunda lokasyon farketmeksizin Türkiye’nin her yerinde profesyonel hurdacı hizmetlerini Metsan Metal Hurda olarak biz yapıyoruz.

 

 

Hurda alan firmalar arasında hurda fiyat belirleme konusunda en şeffaf davranan hurdacılar arasında yer almaktan çok gururluyuz.

 

Hurdalar hem ülke ekonomisi ve üretimi için hem de çevre sağlığı için çok önemli bir yere sahiptir.

 

 

Hurdalarınız karşılığında size her zaman peşin ödemeli olarak tarafınıza ödeme yaparız.

 

 

Hurdacılar arasında genelde size hurda borsasında yer alan parametrelerden uzak bir şekilde olduğundan daha düşük fiyatlara sizde hurdalarınızı almaya çalışan hurdacı çok bulunur.

 

 

Aydın hurdacı olarak tam da hurdacı hizmetlerine kalite getirmek için 20 yıldır büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

 

 

Metal hurdacılık önde gelmek üzere bütün hurda materyallerinin alım işlemlerinde hurdacı ihtiyacınızda sektörün çıtasını yükseltiyoruz.

 

 

 

Yüksek tonajlı hurda alımları ve toptan hurda alımları da dahil olmak üzere sahip olduğumuz gerekli tüm ekipmanlarımız ve alanında tecrübeli çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize ideal hizmeti vermek için durmaksızın çalışıyoruz.

 

 

 

Kurumsal bir firma olarak yıllardır var olduğumuz hurdacılık sektöründe Aydın hurdacılık da dahil olmak üzere tüm şehirlerimizde aktif bir şekilde hurda alım işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

 

Elinizde var olan veya belirli aşamalardan geçerek (yıkım, söküm, istiflenmek) ortaya çıkarılıp toplanması gereken bütün hurdalarınızı ekipmanlarımız ile topluyoruz.

 

 

Hurda alımlarımızı gerçekleştirirken adalet ve şeffaflıktan hiçbir zaman ödün vermeden işimizi yapıyoruz.

 

 

Metsan Metal Hurda olarak çok değerli bir iş yaptığımızın farkındayız. Aydın hurdacı bölgesi de dahil olmak üzere özellikle makro boyuttaki yapıların hurda işlerini ustalıkla çözümlüyoruz.

 

 

Hurdalarınızı elden çıkarma durumu sizin açınızdan sürekliliği olan bir iş olmadığı için bu konuda zararına bir kazanç elde etmenizi sizin adınıza istemeyiz. Bu sebeple bizden hurda fiyat teklifi almadan hurdalarınızı elden çıkarmayın.

 

 

Şimdi hızlı teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

aydın hurdacı

 

aydın hurdacı