Kırşehir Hurdacı

Kırşehir Hurdacı

 

 

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve termal açısından zengin kaynaklara sahip olan Kırşehir, Anadolu’nun kültür ve sanat merkezi özelliğine sahip bir şehrimizdir.

 

 

Ahilik felsefesinin doğduğu yer olan Kırşehir’in ekonomisi, tarıma dayanmaktadır.

 

 

Maalesef sanayi bakımından en az gelişmiş iller arasındadır. Nüfusun %80’i tarım, hayvancılık, ormancılık, avcılık ve balıkçılığa dayanır.

 

 

Kırşehir hurdacısı olarak bölgenin sanayisinin geniş veya dar kapasiteli olması fark etmeksizin her çeşit hurda alımını gerçekleştiririz.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin hurda alımını profesyonellik ve dürüstlük içerisinde gerçekleştiririz.

 

 

Sanayi faaliyeti olarak lastik sanayi, un fabrikası, tuz imalathanesi, peynir ve tereyağı fabrikası, kireç ve tuğla fabrikası, yem ve bulgur fabrikası, bulunmaktadır.

 

 

Kırşehir hurdacısı olarak hurda alımında tartım ve fiyatlandırma aşamasında kuşku duymadan hizmet alacağınız hurdacı biziz.

 

 

Ayrıca Kırşehir halı ve seccadeleri de bölgenin meşhur ürünlerindendir.

 

 

Nitelikli bir şekilde devam ettirdiğimiz hurdacılık hizmetini 20 yıldır kesintisiz bir şekilde yapıyoruz.

 

Bu anlamda hurda alım sürecinde sınıflandırmadan ayrıştırmaya kadar tartımdan fiyatlandırmaya kadar tüm aşamaları en doğru yapmak için titizlikle çalışırız.

 

 

Hurdacılar arasında sayısızca sahip olduğumuz referanslarımız ve sektöre kalite katan hurdacı hizmetlerimizle her zaman işimizin başındayız.

 

 

Her bir hurda veren müşterimize her zaman en yakın hurdacı konumunda olabilmek için tüm Türkiye’de aktif bir şekilde sınır, bölge ayırmadan hizmet veriyoruz.

 

 

Anadolu Bölgesi’nde ön plana çıkan ilgili alandaki Kırşehir hurdacısı olarak 7/24 olarak nitelikli hurdacı hizmetleri vermek için durmaksızın çalışıyoruz.

 

 

Hurda fiyatları konusunda sürekli değişim içerisinde olan hurda borsasını baz alarak her zaman güncel tutuyoruz.

 

 

Uzmanlık alanımız olan yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı ile Kırşehir hurdacısı olarak diğer hurdacılara göre her zaman birkaç adım önde yer alıyoruz.

 

 

Toptan hurda alımı, her hurdacının gerçekleştirebileceği bir işlem değildir. Çünkü toptan hurda alımı için gerekli ekip ve ekipmanlara sahip olunması gerekir.

 

 

Hurdacı mesleğinde belirli seviyede tecrübesi olmayan hurdacı, hurda sınıflandırması yapsa bile bunların kendi içindeki kalite sınıflandırmasını doğru yapamayacaktır.

 

 

Kırşehir hurdacısı olarak 7/24 hurdacı hizmetleri anlayışımız ile çok saygı duyduğumuz hurdacı mesleğinde kaliteden taviz vermeden mesai yapıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

kırşehir hurdacı

 

kırşehir hurdacı