Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Çankırı Hurdacı

Çankırı Hurdacı

 

 

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Çankırı, kışlar serin, yazlar ılık geçen bir mevsime sahiptir. Çankırı şehri, sanayi anlamında gelişmekte olan bir şehrimizdir.

 

 

Sanayi alanında askeri donatım ve lastik üretim anlamında yoğunluk kazanmıştır. Çankırı hurdacılığı bu anlamda bölgesel ve hurdalar tekelinde yetkin olunması gereken bir alandır.

 

 

Çankırı hurdacısı olarak özellikle yüksek tonajlı toptan hurda alımlarını yapabilmesi için ilgili hurdacının gerekli tüm ekip ve ekipmanlara sahip olması gerekir.

 

 

Çankırı hurdacılığı söz konusu olduğunda hurda fiyat konusunda size en doğru fiyatı sunacak hurdacı biziz.

 

 

Çankırı hurdacısı olarak tüm sınıflandırma, tartım ve fiyatlandırma aşamasında sizinle beraber şeffaf bir şekilde yapıyoruz.

 

Metsan Metal Hurda olarak şehir ve ilçe farketmeksizin tüm Türkiye’de nitelikli hurdacı hizmetlerini sağlıyoruz.

 

 

Bizi tercih eden binlerce referans arasında sizi de görmeyi çok isteriz. 7/24 olarak durmaksızın çalıştığımız ve bu yoğun çalışma temposunda bir kere olsun taviz vermediğimiz mesleki ilkelerimiz var.

 

 

Hurdacılar arasında hurdaların teslim alınacağı bölgeye halim olmak önemlidir. Çankırı hurdacısı olarak size en doğru fiyattan hurda alımı yapacak olan hurdacı, Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

Bu hurdacılık ilkelerimiz arasında her daim olarak değerinde hurda fiyatlandırması sağlamaktır. Ayrıca müşteri memnuniyet önceliği ile siz değerli müşterilerimize en doğru ve şeffaf hizmeti almaları sağlanır.

 

 

Hurdacılar arasında hizmet sınırı koymaksızın iş alan başka bir hurdacı bulmak zordur. Metsan Metal Hurda olarak Çankırı hurdacılığı da dahil olmak üzere size en ideal hurdacı biziz.

 

 

Metsan Metal Hurda olarak bu zamana kadar her çeşitten hurdayı, her çeşitten hurda kaynağından sökerek hurda alımını gerçekleştirdik.

 

 

7/24 bir şekilde durmaksızın nitelikli hurdacı hizmetleri veriyoruz.

 

 

Hurda fiyat konusunda yakında takip ettiğimiz hurda borsasını baz alıyoruz. Bu sebeple değişen hurda fiyatları nedeniyle en güncel verileri öğrenmek için bizi arayabilir veya bize yazabilirsiniz.

 

 

20 yıldır bu sektörde lider firmalar arasında yer alabiliyorsak bunu ilke haline getirdiğimiz iş ahlakımız ve disiplinimiz ile yaptık.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda materyal çeşitleri dahil olmak üzere hepsinin alımını yapmaktayız.

 

 

çankırı hurdacı

 

çankırı hurdacı