HURDALARINIZI BİZİMLE DEĞERLENDİRİN
HURDALARINIZI BİZİMLE DEĞERLENDİRİN

Metsan Hurda olarak, hurdalarınızı değerinde nakit ve yerinizden alıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabilir Whatsapp üzerinden konum ve iletişim bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir. Metsan Hurda özellikle İstanbul geneli ve tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Başlıca aldığımız hurda çeşitleri;

 • Alimünyum Hurda
 • Bakır Hurdası
 • Demir Hurdası
 • Çelik Hurdası
 • Nikel Hurdası
 • Krom Hurdası
 • Sarı Hurdası
 • Prinç Hurdası
 • Çinko Hurda
 • Kurşun Hurdası
 • Plastik Hurdası
 • Paslanmaz Hurdası
 • ve diğerleri...

 

Bizi Aradığınız takdirde attığınız konuma geliyoruz hurdalarınızı yükledikten sonra beraber tartıyoruz.
Hurdalarınızı yerinizde tartıp değerinin üzerinde nakit olarak alıyoruz.
Tüm hurda alımlarımızda sizlere yüksek fiyat garantisi sunarak anında nakit olarak ödüyoruz.

Firmamız bünyesinde tesise gelen atıkların geri kazanım yöntemiyle ekonomiye tekrar kazandırılması, böylelikle tehlikeli atık problemlerinin çözümüne katkıda bulunmanın yanında doğal kaynaklarında korunmasını ve zarar görmemesini amaçlamaktayız. Tesisimize gelen metal kapsamlı bütün atıklar eğitimli personellerimiz tarafından işlenir. Tehlikeli metallerin taşınması , ayrıştırılması, bertarafı ve satımı ile ilgili bütün işlemleri yasalara ve mevzuatlara uygun olarak yürütülmektedir.

 
Hurdacı
Hurdacı
Hurdacı, yıkılacak veya kullanım dışı işyeri, fabrika başta olmak üzere hurdaları toplayan meslek elemanlarıdır. Hurdacı firmaları içerisinde yüksek tonajlı ve toptan hurda alımında..
TEKLİF AL
Hurdacı Telefonu
Hurdacı Telefonu
Hurdacı telefonu arayışındaysanız 20 yıllık hurdacılık sektörümüzdeki tecrübemiz ile hurda çeşidi ve kaynağı ayırt etmeksizin hızlı ve profesyonel bir şekilde hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoru
TEKLİF AL
İstanbul Hurdacı
İstanbul Hurdacı
“İstanbul hurdacı” ünvanımız ile metal başta olmak üzere alüminyum, demir, bakır, çelik, nikel, krom, pirinç, çinko, kurşun, plastik ve daha sayamadığımız her materyalden hurda alımını sağlıyoruz.
TEKLİF AL
En Yakın Hurdacı
En Yakın Hurdacı
Hurdacı ihtiyacınızda en yakın hurdacı nerede diyorsanız bulunduğunuz adresin önemi olmaksızın doğrudan adresinizden hurdaları teslim alırız.
TEKLİF AL
Hurdacı Çağır
Hurdacı Çağır
20 yıllık hurdacılık tecrübesiyle hurdacı çağır arayışınızda size profesyonel ve tam donanımlı hurdacı hizmetini verecek Metsan Metal Hurda’dır.
TEKLİF AL
Hurda Alan Firmalar
Hurda Alan Firmalar
Özellikle İstanbul bölgesinde yüzlerce hurda alan firmalar arasında hangi firmayı seçmeniz gerektiği konusunda kafanız karışabilir.
TEKLİF AL
Hurdacı Numarası
Hurdacı Numarası
Hurdalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız ve hurdacı numarası arıyorsanız 7/24 hizmet anlayışımız ile her daim işimizin başındayız. Hurdacı numarası arıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
TEKLİF AL
Metal Hurdacı
Metal Hurdacı
Metal hurdacı olan firmalar arasında her zaman sizden aldığımızı hurdalar karşılığında hurda fiyat piyasası değerinde fiyatlandırma yapıyoruz. Metal hurdacı ihtiyacınız için size her zaman bir telefon
TEKLİF AL
Hurdacı Telefon Numarası
Hurdacı Telefon Numarası
Elinizde var olan hurdalar için hurdacı telefon numarası arıyorsanız Metsan Metal Hurda olarak her zaman yanınızdayız. Hurdacı telefon numarası gerektiğinde 7/24 olarak her zaman bize bu numaradan...
TEKLİF AL
Hurdacılar
Hurdacılar
20 yıllık hurdacılık tecrübemiz ve profesyonelliğimiz ile hurdacılar arasında ileri gelen firmalar arasındayız. Hurdacılar arasında bizim gibi değişmez kalite odaklı ilkelere sahip..
TEKLİF AL
Hurda Fiyat
Hurda Fiyat
20 yıldır her zaman müşterilerimize değerinde hurda fiyatlandırması yapmak için çalışıyoruz. Resmi olarak hurda fiyat listemizi İstanbul Hurda Borsası’ndan güncellemekteyiz.
TEKLİF AL
En İyi Hurdacı
En İyi Hurdacı
Hurdacı telefonu gerektiğinde en iyi hurdacıdan hizmet almak istersiniz. En iyi hurdacı dendiğinde kastedilen şey elinizdeki hurdalar karşılığında doğru fiyat politikasını uygulayarak..
TEKLİF AL
Hurda Alım
Hurda Alım
Hurda alım işi, alanın da satanın da kar elde etmesi gereken bir durumdur. Hurda alımda önemli olan şeffaf ve dürüst bir şekilde hurda fiyatlandırmasını yapabilmektir.
TEKLİF AL
Hurda Fiyat Listesi
Hurda Fiyat Listesi
Hurda fiyat listesi konusunda her zaman kendimizi güncel tutuyoruz. Hurda fiyat listesi konusunda sektörel etiklik seviyesini artıran profesyonel bir hurdacı firmasıyız. Hurda fiyat listesi için..
TEKLİF AL
Toptan Hurda Alan Firmalar
Toptan Hurda Alan Firmalar
Toptan hurda alan firmaların, ülkemizde sayısı azdır. Toptan hurda alan firmalar konusunda önemli olan en temel konu, bu kadar yüklü hurdalarınız karşılığında hurdaları değerine satıp satmadığınız..
TEKLİF AL
Yüksek Tonajlı Hurda Alım
Yüksek Tonajlı Hurda Alım
Hurda alan firmalar arasında her firma toptan hurda alımı veya yüksek tonajlı hurda alımı gerçekleştiremez. 7/24 bir şekilde yüksek tonajlı hurda alımını büyük bir titizlik içerisinde gerçekleş..
TEKLİF AL
METSAN HURDA
NEDEN BİZ?
20 YILLIK TECRÜBE
metsanhurda.com Ailesi Olarak Siz Değerli Müşterilerimze 20 Yıldır Hizmet Veriyoruz.
PROFESYONEL HİZMET
Hurda Sat Ailesi Diğer Firmaların Aksine Tartım İşlemleri ve diğer işlemlerinde Hile Yapmaz.
DEĞERİNDE ALIYORUZ
Hurdalarınızın Değeri Ne ise Onu Size Ödüyoruz.Hurdanızın Değerini Düşürmüyoruz.
PEŞİN ÖDÜYORUZ
Hurdalarınızın Ödemesini, Miktarı Ne Olursa Olsun Hemen Peşin Ödüyoruz
METSAN HURDA
YORUMLAR?
İdari İşleri Sorumlusu, Yiğit YILMAZ
Eski fabrikamızın sökümünü ve hurdalarını METSAN Hurda ya sattık. Bizlere verdikleri yüksek fiyatdan dolayı teşekkür ederiz.
Mehmet Şentürk
Şentürk Kardeşler Müteahhitlik olarak esenyurt barbaros hayrettin paşadaki 5 katlı binamızın söküm ve hurda işlerine metsan huradaya yaptırdık.
Aykut GÜLER
liman işletmesi olarak limanımızda bulunan hurda geminin bozma işlemini profesyonel bir şekilde ve kısa sürede yapan metsan hurdacılığa teşekkür ederiz.