Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Ordu Hurdacı

Ordu Hurdacı

 

 

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu, yüksek dağlara sahip doğal yapısıyla peyzaj değeri zengin bir şehrimizdir.

 

 

Ordu ilinin ekonomisi ağırlıklı olarak tarıma dayanmaktadır. Türkiye fındık üretiminin %51’i bu bölgeden sağlanmaktadır.

 

 

Fındık fiyatlarının düşmesinden kaynaklı olarak alternatif değerli tarım ürünlerine yönelinmiştir.

 

 

Bu ürünler; kivi, soya gibi tarım ürünleridir. Sanayi bakımından fazla gelişmemiştir.

 

 

Hurdacılar içerisinde Ordu hurdacısı olarak Metsan Metal Hurda, 20 yıllık tecrübesi ile 7/24 bir şekilde hizmet vermektedir.

 

 

Aktif olarak verdiğimiz yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı hizmetimizi 20 yıldır ara vermeden Ordu hurdacısı olarak profesyonellik içerisinde hurda alımı yapmaktayız.

 

 

Hurda alım konusunda sektörde uzun zamandır itibarlı varlığı ile ön planda yer alan Metsan Metal Hurda, bulunduğunu bölgede en yüksek fiyattan hurda alımı yapmaktadır.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin hurda alımını gerçekleştirir.

 

 

Uzmanlık alanımız olan yüksek tonajlı ve toptan hurda alımı, hatasız bir şekilde yapılması gereken bir alandır.

 

 

Ordu hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, bulunduğunuz bölgede sizlere en yakın hurdacıdır ve en yüksek fiyattan da hurda alımı yapmaktadır.

 

 

Yıkılması veya parçalanması gereken yapılar (iş yeri, köprü, gemi) da dahil olmak üzere tüm yüksek tonajlı ve toptan hurdaların alımını yaparız.

 

 

Yüksek tonajlı hurda alımı, ustalık isteyen bir alandır. Metsan Metal Hurda olarak bizler, uzman ekibimiz ile hatasız bir şekilde hurda alımı yapmaktayız.

 

 

Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve çevre sağlığı için çok önemlidir.

 

 

Hurdalarınızı elden çıkararak hem siz, gereksiz yüklerden kurtulmuş olursunuz hem de ülke ekonomisine faydalı bir iş yapmış olursunuz.

 

 

Müşterilerimize olabildiğinde sektördeki en yüksek fiyattan hurda alımı yapmak için mesai harcıyoruz.

 

 

Hurdacı firmaları içerisinde Ordu hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, dürüst ve profesyonel çalışma anlayışıyla her zaman diğer hurdacılara göre farkını göstermektedir.

 

 

Ordu’nun da içinde bulunduğu tüm Karadeniz Bölgesi’nde, ilgili alanın yapısına uygun bir şekilde tam donanımlı araçlarıyla hurda alımı yapmaktadır.

 

 

Metsan Metal Hurda, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de nitelikli hurdacı hizmetleri vermektedir.

 

 

Hurdalarınızı, en iyi fiyattan elden çıkarmak istiyorsanız danışmanız gereken tek adres, Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

ordu hurdacı

 

ordu hurdacı