Eskişehir Hurdacı

Eskişehir Hurdacı

 

 

Türkiye’nin öğrenci kenti olarak bilinen Eskişehir, ülkemizin en estetik şehirlerinden birisidir.

 

 

Hatrı sayılır oranda da nitelikli yeraltı zenginliğine sahiptir. Bunlar; kalabak suyu, lületaşı, bor madeni ve termal kaynaklardır.

 

 

Sanayi olarak Türkiye’nin en gelişmiş sanayi bölgelerinden birisine sahiptir. Başlıca sanayi dalları arasında gıda, tekstil, lokomotif, makine imalat, tuğla, kiremit ve çimento gibi sanayi dalları bulunmaktadır.

 

Kısaca sanayinin her alanında aktif olarak faaliyet gösteren farklı kapasitede işletmeler bulunmaktadır.

 

 

Özellikle yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alım konusunda Eskişehir hurdacısı olarak her zaman adresinizden teslim almak üzerine hurdalarınızı alırız.

 

 

Hurdalar için doğrudan alım işleminin dışında gerekli yıkım ve döküm işlemlerinde de dozer, konteyner gibi gerekli tüm ekip ve ekipmanlarımız ile nakit ödemeli olarak hurdalarınızı alırız.

 

 

Eskişehir hurdacılığı yukarıda bahsettiğimiz yoğun olarak taşıdığı hurda kaynak potansiyeli ile profesyonel olarak hurdacı hizmetlerini verecek bir hurdacı firmasına ihtiyaç duymaktadır.

 

 

Hurdacılar arasında 20 yıldır aktif olarak yaptığımız dürüst ve şeffaf hurdacı hizmetleri ile her zaman Eskişehir hurdacısı olarak işimizin başındayız.

 

 

Madencilik de şehrin ekonomik açıdan kalkınması açısından etken faktörler arasındadır. İhracatın artış göstermesinde bu madencilik faaliyeti ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

 

 

Hurda alan firmalar arasında hurdacılar içerisinde en iyi fiyattan hurda alımı yapan hurdacı sayısı azdır. Metsan Metal Hurda olarak da biz, müşteri memnuniyet odağımız ile güven duyarak iş yapacağınız bir firmayız.

 

Bu referanslarımız arasında Eskişehir hurdacısı olarak bu bölgedeki müşterilerimiz de dahildir.

 

 

Sanayi için sürekli ihtiyaç halinde olan ham madde gereksiniminde gerekli maddenin madenlerden çıkarılması için harcanacak güç hurdaların geri dönüşüm işleminden geçtikten sonra geldikleri ham madde durumuna kıyasla çok daha fazla enerji gerektirmektedir.

 

Mesleğimizi o kadar çok seviyor ve saygı duyuyoruz ki işimizi 7/24 olarak durmaksızın yapıyoruz.

 

 

Sanayi için gerekli ham madde ihtiyacının karşılanamamasından ötürü ülkemiz maalesef hurda ithalatı yapmak zorunda kalıyor.

 

Bu sebeple eğer elinizde sizin için kullanışsız ancak ülke ve dünya kaynak yönetimi açısında çok kritik olan hurda materyalleri bulunuyorsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere Eskişehir hurdacısı olarak her çeşit materyalden hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Hurda fiyat politikamızda her daim iki kritere odaklanmaya çalışıyoruz. Bunlar; en güncel ve en iyi hurda fiyatlandırması.

 

Hurda fiyat konusunda her daim kendimizi güncel tutuyor ve imkân dahilinde size en yüksek fiyattan hurda alımı yapmaya çalışıyoruz.

 

 

eskişehir hurdacı

 

eskişehir hurdacı