Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Eskişehir Hurdacı

Eskişehir Hurdacı

 

 

Türkiye’nin öğrenci kenti olarak bilinen Eskişehir, ülkemizin en estetik şehirlerinden birisidir.

 

 

Hatrı sayılır oranda da nitelikli yeraltı zenginliğine sahiptir. Bunlar; kalabak suyu, lületaşı, bor madeni ve termal kaynaklardır.

 

 

Sanayi olarak Türkiye’nin en gelişmiş sanayi bölgelerinden birisine sahiptir. Başlıca sanayi dalları arasında gıda, tekstil, lokomotif, makine imalat, tuğla, kiremit ve çimento gibi sanayi dalları bulunmaktadır.

 

Kısaca sanayinin her alanında aktif olarak faaliyet gösteren farklı kapasitede işletmeler bulunmaktadır.

 

 

Özellikle yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alım konusunda Eskişehir hurdacısı olarak her zaman adresinizden teslim almak üzerine hurdalarınızı alırız.

 

 

Hurdalar için doğrudan alım işleminin dışında gerekli yıkım ve döküm işlemlerinde de dozer, konteyner gibi gerekli tüm ekip ve ekipmanlarımız ile nakit ödemeli olarak hurdalarınızı alırız.

 

 

Eskişehir hurdacılığı yukarıda bahsettiğimiz yoğun olarak taşıdığı hurda kaynak potansiyeli ile profesyonel olarak hurdacı hizmetlerini verecek bir hurdacı firmasına ihtiyaç duymaktadır.

 

 

Hurdacılar arasında 20 yıldır aktif olarak yaptığımız dürüst ve şeffaf hurdacı hizmetleri ile her zaman Eskişehir hurdacısı olarak işimizin başındayız.

 

 

Madencilik de şehrin ekonomik açıdan kalkınması açısından etken faktörler arasındadır. İhracatın artış göstermesinde bu madencilik faaliyeti ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

 

 

Hurda alan firmalar arasında hurdacılar içerisinde en iyi fiyattan hurda alımı yapan hurdacı sayısı azdır. Metsan Metal Hurda olarak da biz, müşteri memnuniyet odağımız ile güven duyarak iş yapacağınız bir firmayız.

 

Bu referanslarımız arasında Eskişehir hurdacısı olarak bu bölgedeki müşterilerimiz de dahildir.

 

 

Sanayi için sürekli ihtiyaç halinde olan ham madde gereksiniminde gerekli maddenin madenlerden çıkarılması için harcanacak güç hurdaların geri dönüşüm işleminden geçtikten sonra geldikleri ham madde durumuna kıyasla çok daha fazla enerji gerektirmektedir.

 

Mesleğimizi o kadar çok seviyor ve saygı duyuyoruz ki işimizi 7/24 olarak durmaksızın yapıyoruz.

 

 

Sanayi için gerekli ham madde ihtiyacının karşılanamamasından ötürü ülkemiz maalesef hurda ithalatı yapmak zorunda kalıyor.

 

Bu sebeple eğer elinizde sizin için kullanışsız ancak ülke ve dünya kaynak yönetimi açısında çok kritik olan hurda materyalleri bulunuyorsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere Eskişehir hurdacısı olarak her çeşit materyalden hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Hurda fiyat politikamızda her daim iki kritere odaklanmaya çalışıyoruz. Bunlar; en güncel ve en iyi hurda fiyatlandırması.

 

Hurda fiyat konusunda her daim kendimizi güncel tutuyor ve imkân dahilinde size en yüksek fiyattan hurda alımı yapmaya çalışıyoruz.

 

 

eskişehir hurdacı

 

eskişehir hurdacı