Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Kayseri Hurdacı

Kayseri Hurdacı

 

 

İç Anadolu’nun üçüncü büyük şehri ve sanayi merkezi olan Kayseri, Erciyes Dağı’nın eteğinde kurumuş bir şehrimizdir.

 

 

Hititler dönemine dayanan tarihi ve geniş yüz ölçümüyle Kayseri ön plana çıkan kentlerimiz arasındadır.

 

 

Kayseri, ekonomik faaliyetler açısından sanayi alanları, maden yatakları ve diğer ekonomik faaliyetleriyle ön plana çıkmaktadır. Serbest Bölge açısından Türkiye’nin en büyük serbest bölgesi alanına sahip bir ilimizdir.

 

 

Maden kaynakları arasında altın, bakır, kurşun, çinko, demir gibi önemli kaynaklar bulunmaktadır.

 

 

Kayseri hurdacısı olarak Metsan Metal Hurda, bölgenin taşıdığı hurda potansiyeline sahip bir şekilde yüksek tonajlı ve toptan hurda alımını 7/24 olarak yaparız.

 

Sanayi, madencilik, ormancılık, tarım, hayvancılık ve ticaret olmak üzere ekonomik faaliyetlerde bu kadar çeşitli olan bir şehirde hurda kaynaklarının toplanıp tekrardan sanayi alanına kazandırılması için geri dönüşüm işletmelerine götürülmesi gerekir.

 

 

Kayseri hurdacısı olarak metal hurdacılık başta olmak üzere bütün hurda çeşitlerinin alımını profesyonellik içerisinde gerçekleştiriyoruz.

 

 

Siz değerli hurda verenlere her zaman en yakın hurdacı olabilmek için hurdacı hizmetlerimize sınır koymadan tüm Türkiye’de yapmaya devam ediyoruz.

 

 

Hurdacılar arasında her hurdacının alımını yapamadığı yüksek tonajlı ve toptan hurda alımını gerekli tüm ekip ve ekipman donanımımız ile biz 20 yıldır aktif bir şekilde yapıyoruz.

 

 

Hurdalarınız için yıkılma veya sökülme gereken işlemler var ise bu işlemleri de pratik bir şekilde hallediyoruz.

 

 

Hurda alımlarımızı gerçekleştirmeden önce hurda ayıklama, tartım ve fiyatlandırma aşamalarında sizinle beraber yaparak büyük bir şeffaflık içerisinde gerçekleşen bir çalışma ortamımız vardır.

 

 

Kayseri hurdacısı olarak hurda fiyat listemizi hurda borsasını baz alarak her daim güncel tutuyoruz.

 

 

Hurdacı mesleğinin hem ekonomi hem de ülke kaynaklarının verimli yönetilmesi konusunda ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket ediyor ve bu nedenle mesleğime çok saygı duyuyoruz.

 

 

Kayseri’nin gelişmiş sanayisi ve ticareti ile Kayseri hurdacısı olarak müşterilerimizin bakış açısından bakarak belki de bir kere elinizden çıkaracağınız hurdalarınız için en yüksek oranda kazanç sağlayacağınız şekilde hurda alımı yaparız.

 

 

Hurdacı telefonu gerektiğinde Kayseri hurdacısı olarak biz her zaman işimizin başındayız.

 

 

kayseri hurdacı

 

kayseri hurdacı