HURDACI

Hurdacılık sektöründe uzun süredir faaliyette olan firmamız, hurda alım hizmeti vermektedir.


Demir hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, sarı hurdasıçinko hurdası, paslanmaz hurdası gibi sayabileceğimiz pek çok farklı hurdaların alımını gerçekleştirmektedir.

Acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlarımız, firmamıza hurdalarını satarak kazanç elde edebilmektedir. Kaliteli bir çalışma sunduğumuzdan dolayı müşterilerimiz alacakları garantili hizmetten memnun kalacaktır. Adresten hızlı hurda alımı yapan hurdacılar olarak, parasal ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

 

HURDACI

“İşimiz Gücümüz Hurda”
 

Hurdacı, metal atıkları geri dönüşümle yeniden kazandırılması için toplayan kişiye verilen isimdir. Genel olarak çelik hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası  ve benzeri materyalleri satın alan hurdacılar, aslında sadece bu işi yapmazlar. Yıkılacak evler, iş yerleri veya harabeleri oluşturan demir hurdası toplamak için yıkımda size yardımcı olurlar. 

Kullanılamayacak durumdaki çeşitli materyaldeki malzeme atığına “hurda” denir. Hurda çeşitleri; metal hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurdasıkrom hurdası, paslanmaz hurdası gibi çeşitli materyallerde bulunmaktadır.

20 yıllık hurdacı tecrübesi ile çok çeşitli hurda materyallerinin hurda sökümü, hurda alım ve hurda satım işlerini, profesyonellikle yerine getiriyoruz. Hurdacılar arasında profesyonel ve dürüst bir şekilde işini yapan hurdacı, maalesef çok yoktur.
 

Hurdacının dikkat ettiği unsurlar ise bu şekilde sıralanır;
-Hurdanın Kalitesi
-Hurdanın Durumu
-Hurdanın Çeşidi
-Hurdanın Ağırlığı

Bütün kriterleri değerlendiren hurdacı, geri dönüşüm için topladığı hurdaları bu kriterlere göre sınıflandırır. 
İstanbul hurdacı hizmetimiz dışında her İl'e ve İlçe'ye verdiğimiz hurdacı hizmeti ile size en yakın hurdacı olmayı hedefliyoruz.
7/24 adresten hurda alımı yapmaktayız. Hurda alan firmalar arasında işini dürüstlükle yapan sektöre yön veren hurdacı firmasıyız.

 

HURDACILAR

Hurdacılar, geri dönüşümün en önemli türü olan değerli maden geri dönüşümü ile ilgilenirler. Toptan hurda alımı yapmakta olan Metsan Metal Hurda, işimizi titizlikle yerine getirmekte ve kaliteli kadromuzla hurdacılık işini yürütmektedir. Yüksek tonajlı hurda alımı için vereceğiniz hurdalarınız içinde 7/24 hurdacılar hizmetimiz bulunmaktadır. Hangi adreste olursanız olun işin ehli olan ekibimiz, olduğunuz adrese gelerek hurda alımını hurdacılar olarak en iyi bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hurdacılar arasında kalitemizle fark yaratacak çalışmalara yer vermekteyiz. 

 

HURDA FİYATLARI

Hurdanızın cinsine, ağırlığına göre hurda fiyatları farklılık göstermektedir. Yüksek fiyatlı hurda alımı gerçekleştirmek isteyenler, firmamızdan teklif alabilir. Yüksek fiyattan hurda alımı hizmeti veren ve işini yüksek memnuniyetli gerçekleştiren firmamız, aranılan adreslerden biri olmayı başarır.

Sektöründe en iyi hurdacı ekibi olarak, adresinizden 7/24 hurda alımı güvenle yapılmaktadır. İstanbul hurdacı hizmetimiz ile  tüm ilçelerini kapsayacak hizmetlerimizle, hurdalarınızı paraya çevirmenize yardımcı olmaktayız.

Hassas tartımla ölçülerek alınan hurdalarınız, yeniden kullanılmak üzere geri dönüşüme uğramış olacaktır. Bir yandan maddi anlamda bir gelir elde ederken, bir yandan da hurdaların yeniden işlev kazandırılmasını sağlamış olursunuz. Adresten hurda alımı ile, hurda fiyatlarında peşin ödeme şeklinde ödeme yapılmaktadır. Peşin ödemeli, garantili hizmetler için hemen Metsan Metal Hurdacı yoluna başvurun.

Her hurdanın hurda fiyatı türüne göre değişkenlik göstermektedir. Güncel hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hurdacı telefonundan bize ulaşabilirsiniz. 


Güvenli Ödeme Garantisiyle HURDA ALIMI

Güvenilir hurdacı arayanlar için Metsan Metal Hurda tercih sebebi olmuştur. Kaliteli hizmetlerimiz ve değerinde alımlarımızla müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Hurdaların elinizden sorunsuz ve iyi bir fiyatlarla çıkmasını sağlamaktayız. Hurdalarınızın yeniden geri dönüşümlü şekilde kullanır hale gelmesi içinde verebilirsiniz. Anında garantili ödemeler yaparak, nakit ihtiyaçlarınızın hızlı şekilde karşılanmasına yardımcı olmaktayız. Peşin ödemeli hurda alımı ile Metsan Metal Hurda rakiplerinden ayrılmaktadır.Profesyonel bir ekibe sahip olduğumuzdan dolayı memnun olacağınız bir hizmetle karşılaşacaksınız. Toptan hurda alımı yapılmasına olanak sağlamaktayız. Adresten hurda alımı hizmetimiz ile hurdalarınızı geri dönüştürüyoruz. Hurdacı numarası ile bize ulaşabilirsiniz. 

 

Hurda Alımlarında Güvenli Hizmet

Hurda alımlarımızı sürekli olarak yapmakta ve nakit para ihtiyaçların karşılanmasını sağlamaktayız. , 7/24 hurdacı hizmeti için bizi hurdacı telefonundan arayarak bize ulaşabilir, hurdaların satışını gerçekleştirebilirsiniz. 20 yıldan beridir sektörde yerimizi alarak, profesyonel bir çalışma yürütmeye devam etmekteyiz. Hurda alımı konusunda uzmanlaşmış olan firmamız sayesinde, kullanmadığınız hurdaları değerlendirebilirsiniz. Hurdanız ne kadar olursa olsun fark etmeksizin alım işlemleri yapılmaktadır. Hurda alımlarında değerinde bir ödeme yapmaktayız. Bu yüzden garantili bir hurdacı isteyenler için en iyi ve güvenilir firmalardan biri olmaktayız.


Hurdacı

HURDALARINIZI NAKİTE ÇEVİRİN!
Hurdalarınızı değerlendirmek için talep formumuzu
doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Çağır