Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Hatay Hurdacı

Hatay Hurdacı

 

 

Hatay, Türkiye’nin en eski ve önemli yerleşim yerlerinden birisidir.

 

 

Hatay, farklı farklı dönemlerde, sanayinin her alanında faaliyet gösterilen bir yerdir. İmalat sanayiden gıda sanayiye kadar çeşitlilikleri yer almaktadır.

 

 

Hatay ilinde, 1 liman, 1 demir-çelik fabrikası, 8 organize sanayi bölgesi ve 3 küçük sanayi sitesi bulunmaktadır.

 

 

Hatay hurdacısı olarak bölgenin hurda potansiyelinin ve hurda materyallerinin de farkında olarak hurdacı mesleğimizi icra etmekteyiz.

 

 

Özellikle yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımında gerekli bütün ekip ve ekipmanlarımız (dozer, konteyner gibi) ile her zaman işimizin başındayız.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere her çeşit hurda materyalinin alımını gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Hatay ili, gelişmiş sanayisiyle ihtiyaç duyduğu ham madde kaynağıyla hurdacı hizmetlerinin çalışma sahası bulduğu bölgelerden birisidir.

 

 

Hatay hurdacısı olarak 7/24 olarak profesyonel bir şekilde yaptığımız hurdacı hizmetleri ile sizlerin memnun olacağı hurda alımları yapmaktayız.

 

 

Hangi sektörden olursanız olun hangi hurda kaynağına sahip olursanız hepsinin hurda alımlarını büyük bir şeffaflık içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

 

 

İskenderun Limanı yine şehrin sahip olduğu önemli ekonomik değerlerinden birisidir.

 

Bu limandan kaynaklı ortaya çıkacak olan veya sökülmesi, parçalanması gereken gemi hurdalarının da alımını gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Metsan Metal Hurda, profesyonel hizmet veren yüksek tonajlı ve toptan hurda alımı yapan bir hurdacı firmasıdır.

 

 

Hurdacılar arasında nitelikli bir şekilde dürüst hizmet veren ve müşteri odaklı çalışan hurdacı bulmak kolay değildir.

 

 

Hatay hurdacısı olarak 20 yıldır sahip olduğumuz yoğun hurdacı tecrübemiz ile her zaman işimizin başındayız.

 

 

Her zaman sizlere en yakın hurdacı olabilmek için tüm Türkiye’de nitelikli hurdacılık yapmaktayız.

 

 

Hurda fiyat politikası olarak her zaman baz alarak güncel tuttuğumuz hurda borsasını yakından takip ediyoruz.

 

 

Hatay kenti, sahip olduğu demir fabrikası ile bu alanda da hurda kaynağı oluşturmaktadır. Demir hurdacılık da dahil olmak üzere her türlü hurdanın alımını yapmaktayız.

 

 

Hurdacılar arasında belki de bir kere elden çıkaracağınız hurdalar için en iyi fiyat ilkesiyle sizden hurda alımı yapacak güvenilir ve hakkaniyet sahibi köklü bir hurdacı firması arıyorsanız Metsan Metal Hurda, her zaman yanınızda!

 

 

hatay hurdacı

 

hatay hurdacı