Alüminyum Hurda
Alüminyum Hurda

Alüminyum hurda

 

Yumuşak ve hafif bir yapıya sahip olan alüminyum, metal materyaline sahiptir. Doğada boksit cevheri olarak görülen alüminyumlar, özellikle sanayi endüstrisinde pek çok farklı alanda kullanımı mevcuttur.

Bu sebeple alüminyum maddesinin ülke ve dünya ekonomisi için önemi fazladır. Alüminyumların, taşımacılık ve inşaat sanayinde geniş kullanım alanı bulunmaktadır.

Alüminyum hurdaların avantajları arasında işlenmesinin kolaylığı vardır. Alüminyum maddesinin değerinin yüksek olmasının başka bir sebebi ise bu maddenin, yer kürede fazlaca bulunuyor olmasına rağmen serbest halde nadir bulunan bir maddedir.

Bu nedenle zamanında altından daha değerli görülmüştür. Hurda çeşitleri arasında çok önemli bir yeri olan alüminyum hurda alımlarını, en yakın hurdacı sıfatını alabilmek için hizmet bölge sınırı tanımaksızın her yerde nitelikli olarak yapıyoruz.

 

Hurdacılar arasında hurda materyali içerisinde önem sıralamasında ilk 5’te yer alan alüminyum hurdacılık, çok çeşitli sanayi alanı için sağladığı ham madde kaynağı açısından çok değerlidir.

Yüksek tonajlı toptan hurda alımlarında müşteri memnuniyet ilkelerimizle önde gelen hurdacılar arasında yer almaktayız. Ayrıca bu kurumsal hizmetimizi, sınır tanımaksızın Türkiye’nin her yerinde yapıyoruz.

Alüminyum metalinin cevherinden üretilmesine kıyasla çok daha ekonomik olan alüminyum geri dönüşümü, sanayi için sağladığı ham madde kaynağı ile dünya ekonomisi için çok önemli bir işlemdir.

Alüminyum geri dönüşüm kaynakları çok çeşitlidir. Bunlar, içecek kutularından otomobil parçalarına kadar çeşitlenmektedir.

 

Alüminyum hurdaların geri dönüşümünün kullanımı, soğutma sanayinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Alüminyum maddesi, bakıra göre daha ucuz olduğu için ve daha rahat işlendiği için birçok alanda kullanılan bir metal çeşididir.

Alüminyum hurda fiyatları, alüminyum maddesinin metal sınıflandırmasındaki değerinden ötürü hurdacılık piyasasında en çok aranan hurda materyali arasındadır.

Metsan Metal Hurda olarak alüminyum hurda fiyatları için en güncel verileri, yakından takip ederek güncellediğimiz hurda borsasından sağlamaktayız.

Mevcutta size nakit para haline gelecek hurdalarınızın, yıkım ve söküm gibi işlemlerden geçmesi gerekiyorsa, bu aşamada da biz 20 yılın tecrübesiyle sizin yanınızdayız.

 

Binlerce hurdacı arasında size en doğru hurda fiyatını verecek hurdacı ile çalışmak zordur. Bu sebeple bizler 20 senedir, müşterilerimize her zaman en iyi ve en doğru hurda fiyatını vermek için çalışıyoruz.

Sizin için nakit para kaynağı, bizim mesleğimiz için kaynak, ülke ve dünya için ham madde kaynağı açısından zengin bir etmen olan hurdalarınızı elden çıkarmadan önce mutlaka Metsan Metal Hurda’dan hurda fiyat teklifi alın.

 

 

alüminyum hurda

               

HEMEN TEKLİF AL
METSAN METAL & HURDA
DİĞER HİZMETLERİMİZ
METSAN METAL & HURDA
Bakır hurdaların istiflenip sonrasında geri dönüşüm işletmelerinde değerlendirilmesi hem ülke ekonomisi için hem de dünya kaynak yönetimi için önemlidir. Çok yönlü bir şekilde bakır hurdaların geri dönüşümü, kazan-kazan durumunu beraberinde getirir.

Bakır Hurda
Hurda çinko olarak elden çıkarmak istediğiniz hurdalarınız için çinko materyalini iyi tanıtan bir hurdacı ile anlaşmanız gerekir. Elinizde var olan âtıl durumdaki hurda çinkolarınızı bize verin, hurdalarınızı nakit paraya çevirmiş olun.
Çinko Hurda
Demir hurda kaynaklarının alımını 20 yıldır Metsan Metal Hurda olarak en iyi hizmet anlayışıyla yapmaktadır. Metsan Metal Hurda olarak tüm Türkiye’de nitelikli hurdacı hizmetleri vermek için 7/24 çalışıyoruz.
Demir Hurda
Krom hurdaların gerekli yerlerde uğradıkları geri dönüşüm işlemlerinden sonra özellikle otomobil kaplama ve korozyonu(aşınmayı) engelleme açısından kendisine kullanım alanı bulmaktadır.
Krom Hurda
Kurşun hurda alımlarını 7/24 bir şekilde tam donanımlı ekipmanlarımız (dozer, konteyner) ile gerçekleştirmekteyiz. Kurşun hurda alımı da dahil olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını gerçekleştirmekteyiz.
Kurşun Hurda
Başka önemli bir kaynak olan paslanmaz hurda alımını Metsan Metal Hurda olarak 20 yıldır yapmaktayız. Paslanmaz hurdalar içerisinde çok fazla değişken bulunabilir bu nedenle çok iyi tespit edilmesi gerek başka bir hurda kaynağıdır.

Paslanmaz Hurda
Sarı hurdası, pirinç alaşımı kullanılarak elde edilen ürünlerin sarı renkli olmasından dolayı sarı hurdası ismini almıştır.
Sarı Hurdası
Paslanmaz oluşu ve dayanıklılığı nedeniyle demirden ayrılan çelik, demiryolları ve tren, motorlu araçlar, motorlar, uçaklar, makinalar, uzay araçları ve askeri zırhlı araçlar için kullanılır.
Çelik Hurdası
Kağıt hurdası, kullanım ömrünü tamamlamış ve atılan kağıt, karton hurdalardan oluşur. Geri dönüşümde en yaygın olarak toplanan ve dönüştürülen hurda çeşidi olan Kağıt Hurdası, seyyar hurdacıar tarafından da en çok toplanan hurda olma özelliğini taşır. 
Kağıt Hurdası