Çelik Hurdası
Çelik Hurdası

Paslanmaz oluşu ve dayanıklılığı nedeniyle demirden ayrılan çelik, demiryolları ve tren, motorlu araçlar, motorlar, uçaklar, makinalar, uzay araçları ve askeri zırhlı araçlar için kullanılır.


Bir çok sektörde kullanılması çelik hurdasının değerini oldukça yükseltir.  Büyük iş mıknatısları, sağlam kasalar, tanklar, gemiler, testereler ve bunun gibi bir çok önemli alanda kullanılan çelik hurdasının geri dönüştürülmesi ve yeniden üretime kazandırılması hurdacı için çok önemlidir.


En yakın hurdacı
hizmeti veren Metsan Metal Hurda, 7/24 adresten hurda alımı yapar. Hurdacı, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur.


Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan materyal ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.
 

Metsan Metal Hurda olarak çelik hurda fiyatları için en güncel verileri, yakından takip ederek güncellediğimiz hurda borsasından sağlamaktayız.

 

Mevcutta size nakit para haline gelecek hurdalarınızın, yıkım ve söküm gibi işlemlerden geçmesi gerekiyorsa, bu aşamada da biz 20 yılın tecrübesiyle sizin yanınızdayız.

 

Binlerce hurdacı arasında size en doğru hurda fiyatını verecek hurdacı ile çalışmak zordur. Bu sebeple bizler 20 senedir, müşterilerimize her zaman en iyi ve en doğru hurda fiyatını vermek için çalışıyoruz.

 

Sizin için nakit para kaynağı, bizim mesleğimiz için kaynak, ülke ve dünya için değerli maden kaynağı açısından zengin bir etmen olan hurdalarınızı elden çıkarmadan önce mutlaka Metsan Metal Hurda’dan hurda fiyatları için  teklifi alın.


alüminyum hurda

HEMEN TEKLİF AL
METSAN METAL & HURDA
DİĞER HİZMETLERİMİZ
METSAN METAL & HURDA
Alüminyum hurdaların geri dönüşümünün kullanımı, soğutma sanayinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Alüminyum hurda fiyatları, alüminyum maddesinin metal sınıflandırmasındaki değerinden ötürü..Metsan Metal Hurda olarak alüminyum hurda fiyatları için..
Alüminyum Hurda
Bakır hurdaların istiflenip sonrasında geri dönüşüm işletmelerinde değerlendirilmesi hem ülke ekonomisi için hem de dünya kaynak yönetimi için önemlidir. Çok yönlü bir şekilde bakır hurdaların geri dönüşümü, kazan-kazan durumunu beraberinde getirir.

Bakır Hurda
Hurda çinko olarak elden çıkarmak istediğiniz hurdalarınız için çinko materyalini iyi tanıtan bir hurdacı ile anlaşmanız gerekir. Elinizde var olan âtıl durumdaki hurda çinkolarınızı bize verin, hurdalarınızı nakit paraya çevirmiş olun.
Çinko Hurda
Demir hurda kaynaklarının alımını 20 yıldır Metsan Metal Hurda olarak en iyi hizmet anlayışıyla yapmaktadır. Metsan Metal Hurda olarak tüm Türkiye’de nitelikli hurdacı hizmetleri vermek için 7/24 çalışıyoruz.
Demir Hurda
Krom hurdaların gerekli yerlerde uğradıkları geri dönüşüm işlemlerinden sonra özellikle otomobil kaplama ve korozyonu(aşınmayı) engelleme açısından kendisine kullanım alanı bulmaktadır.
Krom Hurda
Kurşun hurda alımlarını 7/24 bir şekilde tam donanımlı ekipmanlarımız (dozer, konteyner) ile gerçekleştirmekteyiz. Kurşun hurda alımı da dahil olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını gerçekleştirmekteyiz.
Kurşun Hurda
Başka önemli bir kaynak olan paslanmaz hurda alımını Metsan Metal Hurda olarak 20 yıldır yapmaktayız. Paslanmaz hurdalar içerisinde çok fazla değişken bulunabilir bu nedenle çok iyi tespit edilmesi gerek başka bir hurda kaynağıdır.

Paslanmaz Hurda
Sarı hurdası, pirinç alaşımı kullanılarak elde edilen ürünlerin sarı renkli olmasından dolayı sarı hurdası ismini almıştır.
Sarı Hurdası
Kağıt hurdası, kullanım ömrünü tamamlamış ve atılan kağıt, karton hurdalardan oluşur. Geri dönüşümde en yaygın olarak toplanan ve dönüştürülen hurda çeşidi olan Kağıt Hurdası, seyyar hurdacıar tarafından da en çok toplanan hurda olma özelliğini taşır. 
Kağıt Hurdası