Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Bolu Hurdacı

Bolu Hurdacı

 

Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Bolu şehrinin yaklaşık %65’i ormanlarla kaplıdır. Doğal çevre öğeleri bakımında zengin bir şehrimizdir. Ayrıca şehrin tarihine baktığımızda birçok medeniyete ev sahipliği yapmış köklü geçmişi olan bir kentimizdir.

 

 

Bolu’nun ekonomisi genel olarak tarım ve ormancılığa dayanmaktadır. Ancak bunların dışında son zamanlarda sanayi ve turizm alanlarında da atağa geçmiş bir şehirdir.

 

Nüfusun çoğu tarımla ile uğraşmaktadır ve bölgenin en önemli özelliği, her çeşit ürünün yetişebilmesidir.

 

 

Hurdacı mesleğinin hurdacılar, ülke ve dünya için taşıdığı önemin farkındayız. Bu sebeple niteklikli hurdacılık yapmak için 7/24 mesai harcıyoruz.

 

 

Bolu hurdacılık anlamında sanayisiyle beraber potansiyel taşıyan bir konumdadır.

 

 

Bolu hurdacılık anlamında da potansiyel taşıyan bir şehirdir. Her ne kadar madenleri ürün ve ürün çeşitliliği bakımından zengin olsa da son 15 yılda oldukça gelişmiş sanayisinin varlığı Bolu’yu, hurda kaynağı bol bir yer yapmaktadır.

 

 

Bolu hurdacısı olarak fabrika, gemi, köprü gibi makro yapıların hurda yıkım, söküm, sınıflandırma, tartım, tasnif ve fiyatlandırma işlemleri de dahil olmak üzere 20 yılın ustalığı ile yapıyoruz.

 

 

Sanayi merkezi olmaya aday bir şehrin bu anlamda sürekli bir şekilde ham madde ihtiyacı bulunmaktadır. Sanayi sektöründe ağırlıklı olarak orman ürünleri üzerine faaliyet gösterilmektedir.

 

 

Bolu hurdacı olarak biz 20 yıldır nitelikli ve değerinde hurda alımı yapıyoruz.

 

 

Hurdacı hizmetlerimizi sınır ve bölge farkı tanımaksızın tüm Türkiye’de profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

 

Hurdaların hem bizim hem de ülke için öneminin farkındayız. Bu anlamda katma değerli bir iş yapıyor olmaktan çok gurur duyuyoruz. Bu sebeple işimizi en iyi ve en dürüst şekilde yapmayı misyonumuz haline getirdik.

 

 

Her nerede olursanız olun özellikle toptan hurda alımların da ve yüksek tonajlı hurda alımlarını pratik bir şekilde gerekli ekip ve ekipmanlarımızla titizlik içerisinde yapıyoruz.

 

 

Hurdalarınızı muhtemelen birkaç kere elden çıkaracaksanız veya sürekli olarak hurdalarınızı elden çıkaracağınız bir kaynağınız var ise bu anlamda elinizdeki hurdalardan ideal oranda kar elde edebileceğiniz bir hurdacı ile çalışmanız gerekir.

 

 

Bolu hurdacılığı da dahil olmak üzere diğer tüm şehirlerimizde, bazı meslektaşlarımız olan hurdacıların aksine doğru ve açık bir şekilde hurda tartım ve fiyatlandırması yapıyoruz.

 

 

Bolu hurdacısı olarak hurda alımlarının karşılığında her zaman ücretimizi peşin olarak size takdim ediyoruz.

 

 

Metsan Metal Hurda’dan, hurda fiyat teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

bolu hurdacı

 

bolu hurdacı