Bolu Hurdacı

Bolu Hurdacı

 

Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Bolu şehrinin yaklaşık %65’i ormanlarla kaplıdır. Doğal çevre öğeleri bakımında zengin bir şehrimizdir. Ayrıca şehrin tarihine baktığımızda birçok medeniyete ev sahipliği yapmış köklü geçmişi olan bir kentimizdir.

 

 

Bolu’nun ekonomisi genel olarak tarım ve ormancılığa dayanmaktadır. Ancak bunların dışında son zamanlarda sanayi ve turizm alanlarında da atağa geçmiş bir şehirdir.

 

Nüfusun çoğu tarımla ile uğraşmaktadır ve bölgenin en önemli özelliği, her çeşit ürünün yetişebilmesidir.

 

 

Hurdacı mesleğinin hurdacılar, ülke ve dünya için taşıdığı önemin farkındayız. Bu sebeple niteklikli hurdacılık yapmak için 7/24 mesai harcıyoruz.

 

 

Bolu hurdacılık anlamında sanayisiyle beraber potansiyel taşıyan bir konumdadır.

 

 

Bolu hurdacılık anlamında da potansiyel taşıyan bir şehirdir. Her ne kadar madenleri ürün ve ürün çeşitliliği bakımından zengin olsa da son 15 yılda oldukça gelişmiş sanayisinin varlığı Bolu’yu, hurda kaynağı bol bir yer yapmaktadır.

 

 

Bolu hurdacısı olarak fabrika, gemi, köprü gibi makro yapıların hurda yıkım, söküm, sınıflandırma, tartım, tasnif ve fiyatlandırma işlemleri de dahil olmak üzere 20 yılın ustalığı ile yapıyoruz.

 

 

Sanayi merkezi olmaya aday bir şehrin bu anlamda sürekli bir şekilde ham madde ihtiyacı bulunmaktadır. Sanayi sektöründe ağırlıklı olarak orman ürünleri üzerine faaliyet gösterilmektedir.

 

 

Bolu hurdacı olarak biz 20 yıldır nitelikli ve değerinde hurda alımı yapıyoruz.

 

 

Hurdacı hizmetlerimizi sınır ve bölge farkı tanımaksızın tüm Türkiye’de profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

 

Hurdaların hem bizim hem de ülke için öneminin farkındayız. Bu anlamda katma değerli bir iş yapıyor olmaktan çok gurur duyuyoruz. Bu sebeple işimizi en iyi ve en dürüst şekilde yapmayı misyonumuz haline getirdik.

 

 

Her nerede olursanız olun özellikle toptan hurda alımların da ve yüksek tonajlı hurda alımlarını pratik bir şekilde gerekli ekip ve ekipmanlarımızla titizlik içerisinde yapıyoruz.

 

 

Hurdalarınızı muhtemelen birkaç kere elden çıkaracaksanız veya sürekli olarak hurdalarınızı elden çıkaracağınız bir kaynağınız var ise bu anlamda elinizdeki hurdalardan ideal oranda kar elde edebileceğiniz bir hurdacı ile çalışmanız gerekir.

 

 

Bolu hurdacılığı da dahil olmak üzere diğer tüm şehirlerimizde, bazı meslektaşlarımız olan hurdacıların aksine doğru ve açık bir şekilde hurda tartım ve fiyatlandırması yapıyoruz.

 

 

Bolu hurdacısı olarak hurda alımlarının karşılığında her zaman ücretimizi peşin olarak size takdim ediyoruz.

 

 

Metsan Metal Hurda’dan, hurda fiyat teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

bolu hurdacı

 

bolu hurdacı