Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Burdur Hurdacı

Burdur Hurdacı

 

 

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Burdur, maden açısından zengin bir altyapıya sahiptir. Ancak bu madenler ağırlıklı olarak aktif bir şekilde işletilmemektedir.

 

 

Hızla gelişen sanayi yapısına sahip olan Burdur, gül başta olmak üzere gıda ve mobilya alanında sanayi sektörü faaliyet göstermektedir.

 

 

Sanayisi bu denli gelişmiş bir şehrin bu alanda ihtiyaç duyduğu ham madde ihtiyacı da göz önünde bulundurulması gereken konular arasındadır.

 

 

Burdur hurdacı alanında taşıdığı potansiyel ile Metsan Metal Hurda’nın aktif olarak hizmet verdiği hurdacı hizmetlerinin içinde yer alan bir bölgedir.

 

 

Burdur hurdacı hizmetimizde de özellikle kurumsal olarak yüksek tonajlı hurda alımlarına ve toptan hurda alımlarına odaklandık.

 

 

Burdur hurdacısı olarak özellikle fabrika, depo, köprü ve gemi yıkımı gibi hurda kaynağı oluşturacak her bir alanda aktif bir şekilde işimizin başındayız.

 

 

Metsan Metal Hurda olarak biz, hizmet sınırı farketmeksizin tüm Türkiye’ye nitelikli hurdacı hizmetini veriyoruz.

 

 

20 yıldır uzmanlaştığımız hurdacı mesleğinde dürüstlüğü ve şeffaflığı her zaman önceliğimiz haline getirdik.

 

 

Adresinizden teslim alınmak üzere ve hurda alımlarınız karşılığında peşin ödemeli olarak hurdacılık yapıyoruz.

 

 

Metal hurdacılık önde gelmek üzere bütün hurda materyallerinden profesyonelce alım yapmaktayız.

 

 

Hurda alım işleminde hurda sınıflandırma, hurda tartım işlemleri ve hurda fiyatlandırma işlemlerinde her zaman yüksek müşteri empatisi ve güncel hurda fiyatlarıyla hareket ettik.

 

 

Hurdacılar arasında her hurdacı toptan hurda alımını gerçekleştiremez. Çünkü bu alanda sahip olması gereken bazı ekipmanlar vardır.

 

 

Metsan Metal Hurda olarak biz, bu ekipmanlara tam donanımlı bir şekilde ve uzman ekibimizle birlikte ideal olarak sağlamaktayız.

 

 

 

Bu zamana nitelikli hizmet verdiğimiz sayısızca referanslarımız arasında sizi de görmek isteriz.

 

 

 

Her zaman arkasında durarak taviz vermeden hareket ettiğimiz değerinde hurda alımı ilkemizden bir an olsun vezgeçmedik.

 

 

 

Burdur hurdacılığı da dahil olmak üzere her yerde nitelikli hurdacılık yapıyoruz.

 

 

 

Siz değerli müşterilerimize en yakın hurdacı olabilmek için özellikle kurumsal ve toptan hurda alımları için hurdacı hizmet bölgesi konusunda kendimizi sınırlandırmayıp tüm Türkiye’de hurdacılık hizmetini profesyonelce yaşatıyoruz.

 

 

 

Hurda fiyat belirlemede, her zaman güncel hurda fiyat politikasına sahibiz. Bu sebeple Metsan Metal Hurda’dan, hurda fiyat teklifi almadan hurdalarınızı elden çıkarmayın.

 

 

Hurda fiyat teklifi almak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

burdur hurdacı

 

burdur hurdacı