Tekirdağ Hurdacı

Tekirdağ Hurdacı

 

 

Trakya Bölgesi’nde yer alan Tekirdağ, Türkiye’nin 30 büyük şehrinden birisidir.

 

 

Tekirdağ şehrinin toprakları çok verimlidir. 1.sınıf tarım arazisidir. Türkiye’nin yağ ihtiyacını karşılayan ayçiçek ve buğday üretiminin büyük kısmını karşılamaktadır.

 

 

Bölgenin batı kesiminde, tarım ve hayvancılık faaliyetleri hakimdir. Doğu bölgesinde de sanayi, endüstri ve tarım ekonomisi ağırlık göstermektedir.

 

 

Bölgede bunun dışında çok sayıda fabrika bulunmaktadır.

 

 

Hurda kaynakları açısından zengin potansiyel taşıyan bu bölgenin hurda alımının, profesyonel bir hurdacı tarafından sağlanması gerekir.

 

 

Hurdacılar arasında Tekirdağ hurdacısı olarak 7/24 bir şekilde yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı yapmaktayız.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını yapmaktayız.

 

 

Yüksek tonajlı hurda alımı, her hurdacının gerçekleştirebileceği bir şey değildir. Toptan hurda alımında, hurda ağırlığı yüksek ve çeşidi de değişkenlik gösterdiği için çok daha hassas bir şekilde hurda alım yapılması gerekir.

 

 

Tekirdağ hurdacısı olarak sadece elinizde var olan hurdalar için değil, yıkılması veya sökülmesi gereken iş yeri, gemi, köprü gibi yapıların tüm hurda alım işlemini biz yapmaktayız.

 

 

Uzmanlık alanımız olan hurdacılık mesleğini, uzmanlık alanımız olan bölgede en iyi şekilde Metsan Metal Hurda yapmaktadır.

 

 

En yakın hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, her zaman işinin başındadır.

 

 

Hurda alımlarımızı her zaman adresinizden teslim almak üzere ve tarafınıza nakit ödeme yapmak üzere itina içerisinde gerçekleştiririz.

 

 

Tekirdağ hurdacısı olarak yaptığımız işi büyük bir gururla yapıyoruz. Çünkü hurdacı mesleğinin ülke ve dünya çevre sağlığı için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

 

 

Toptan hurda alımını sizinle gerekli iletişimi kurduktan sonra adresinize gelerek öncesinde hurda ayrıştırma (kalite sınıflandırması da dahil olmak üzere) işlemi, sonrasında tartım işlemine geçiyoruz.

 

 

Hurda tartım işleminden sonraki adım ise hurda fiyatlandırma oluyor. Bu anlamda hurdalarınız için en doğru hurda birim fiyatından fiyatlandırma yapmaya dikkat ederiz.

 

 

Hurda geri dönüşümü, ülkemiz ve dünyamız için çok önemlidir. Bu nedenle toptan hurdalarınızı doğru geri dönüşüm yerlerine aktaracak olan ve sizin için de en kazançlı olacak hurdacı firmasına vermeniz iyi olacaktır.

 

 

Alanında uzman hurdacı ekibimiz ile Tekirdağ hurdacısı olarak hatasız bir şekilde yüksek fiyattan hurda alımı yapmaktayız.

 

 

tekirdağ hurdacı

 

 

tekirdağ hurdacı