Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Tekirdağ Hurdacı

Tekirdağ Hurdacı

 

 

Trakya Bölgesi’nde yer alan Tekirdağ, Türkiye’nin 30 büyük şehrinden birisidir.

 

 

Tekirdağ şehrinin toprakları çok verimlidir. 1.sınıf tarım arazisidir. Türkiye’nin yağ ihtiyacını karşılayan ayçiçek ve buğday üretiminin büyük kısmını karşılamaktadır.

 

 

Bölgenin batı kesiminde, tarım ve hayvancılık faaliyetleri hakimdir. Doğu bölgesinde de sanayi, endüstri ve tarım ekonomisi ağırlık göstermektedir.

 

 

Bölgede bunun dışında çok sayıda fabrika bulunmaktadır.

 

 

Hurda kaynakları açısından zengin potansiyel taşıyan bu bölgenin hurda alımının, profesyonel bir hurdacı tarafından sağlanması gerekir.

 

 

Hurdacılar arasında Tekirdağ hurdacısı olarak 7/24 bir şekilde yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı yapmaktayız.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını yapmaktayız.

 

 

Yüksek tonajlı hurda alımı, her hurdacının gerçekleştirebileceği bir şey değildir. Toptan hurda alımında, hurda ağırlığı yüksek ve çeşidi de değişkenlik gösterdiği için çok daha hassas bir şekilde hurda alım yapılması gerekir.

 

 

Tekirdağ hurdacısı olarak sadece elinizde var olan hurdalar için değil, yıkılması veya sökülmesi gereken iş yeri, gemi, köprü gibi yapıların tüm hurda alım işlemini biz yapmaktayız.

 

 

Uzmanlık alanımız olan hurdacılık mesleğini, uzmanlık alanımız olan bölgede en iyi şekilde Metsan Metal Hurda yapmaktadır.

 

 

En yakın hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, her zaman işinin başındadır.

 

 

Hurda alımlarımızı her zaman adresinizden teslim almak üzere ve tarafınıza nakit ödeme yapmak üzere itina içerisinde gerçekleştiririz.

 

 

Tekirdağ hurdacısı olarak yaptığımız işi büyük bir gururla yapıyoruz. Çünkü hurdacı mesleğinin ülke ve dünya çevre sağlığı için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

 

 

Toptan hurda alımını sizinle gerekli iletişimi kurduktan sonra adresinize gelerek öncesinde hurda ayrıştırma (kalite sınıflandırması da dahil olmak üzere) işlemi, sonrasında tartım işlemine geçiyoruz.

 

 

Hurda tartım işleminden sonraki adım ise hurda fiyatlandırma oluyor. Bu anlamda hurdalarınız için en doğru hurda birim fiyatından fiyatlandırma yapmaya dikkat ederiz.

 

 

Hurda geri dönüşümü, ülkemiz ve dünyamız için çok önemlidir. Bu nedenle toptan hurdalarınızı doğru geri dönüşüm yerlerine aktaracak olan ve sizin için de en kazançlı olacak hurdacı firmasına vermeniz iyi olacaktır.

 

 

Alanında uzman hurdacı ekibimiz ile Tekirdağ hurdacısı olarak hatasız bir şekilde yüksek fiyattan hurda alımı yapmaktayız.

 

 

tekirdağ hurdacı

 

 

tekirdağ hurdacı