Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurdacı

Ülkenin ticaret, sanayi, kültür kısaca her alanda merkez konumunda olan İstanbul şehrinden bahsedeceğiz.

Biraz ticaret ve sanayi anlamında İstanbul’un öneminden söz etmek gerekirse bu anlamda en büyük paya sahip şehrimizdir.

İstanbul ticaret sektöründe ülke toplamının %27’sini oluşturur. İçinde barındırdığı çeşitli sanayi bölgeleriyle ülke üretimine katkıda bulunan bir şehirdir.

İstanbul’da ticaret sektöründen sonra ikinci büyük pay sanayi olarak istatistiklere geçmiştir.

Bir şehirde bu kadar ticaret ve sanayi sektörü aktif iken hurdaların söz konusu olmaması düşünülemez.

İstanbul hurdacı cenneti bir yerdir aynı zamanda. Hurdacılar için oldukça zengin hurda kaynağı bulunmaktadır.

Elinizde hurda var veya hurdaya çıkacak yıkılması/sökülmesi gereken binalar varsa bunların yıkım ve sökülme aşamalarını da yapacak bir hurdacı ile çalışmanız gerekir.

İstanbul hurdacı” arayışınızda size doğru ve şeffaf hurda fiyat teklifi verecek bir hurdacı ile çalışmanız gerekir.

Sektöre hâkim ve hurda çeşitlerini, hurda fiyat piyasasını yakından takip ederek size en doğru hurda eder fiyatını tahlil edecek hurdacı ile çalışmanız gerekir.

Çeşit çeşit hurda türleri arasında onları iyi analiz edip size en doğru fiyatlandırmayı sağlayacak hurdacı ile çalışmalısınız.

20 yıllık hurdacılık tecrübesi ile Metsan Metal Hurda olarak her zaman hurdaların başındayız.

Hurdalar değerli maddelerdir. Biz de bunun farkındayız ve işimizi bu yönde geliştiriyoruz.

Yukarıda saydığımız hurdacı kriterlerini de düşünerek ona göre İstanbul hurdacısı ile çalışın.

Sizin kullanılmayacak durumdaki hurda alaşımı gerekli işlemlerden geçtikten sonra özellikle sanayinin farklı kollarında değerlendirilirler ve bu anlamda oldukça yüksek bir talep vardır.

Ekonomik ve çevresel açıdan hurda geri dönüşümlerinin faydası yadsınamaz. Yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alımında, İstanbul hurdacısı olarak her zaman işimizin başındayız.

Hurdalar; enerji, ham madde tasarrufu sağlamasının yanı sıra çevre kirliliğinin de önlenmesinde önemli rol oynar.

Hurdacılık buna ek olarak ekonomi açıdan da gelişime katkıda bulunan bir sektördür.

Size en yakın hurdacı olabilmek için durmaksızın 7/24 çalışıyoruz. İstanbul hurdacı ihtiyacınız var ise İstanbul’un her bölgesinde adresinizden hurdalarınızı profesyonelce teslim alıyoruz.

Metal hurda başta olmak üzere bütün alaşım çeşitlerinden hurdaları; fabrika sökümü, köprü sökümü başta olmak üzere bütün yıkım ve söküm işlemlerinde de hizmet veriyoruz.

İstanbul hurda alanında geniş membağ olduğunun farkındayız ve biz de bu işi en iyi yapan firmayız. Hurda alanlar arasında özellikle toplu hurda alımlarında müşterisine en iyi hurda değer fiyatını veren öncü hurdacılar arasındayız.

Özellikle yüksek tonajlı hurdalarınız için gerekli ekipmanlarımızla(konteyner,dorse) her zaman pratik ve verimli çalışmak için mesai harcıyoruz.

Metsan Metal Hurda’dan, hurdadan fiyat teklifi almadan hurdalarınız elden çıkarmayın!

Hemen bizimle görüşmek için buraya tıklayın!

 

hurdacı ara

 

istanbul hurdacı

Avcılar Hurdacı, titizlikle hurda alımını sağlarız. Profesyonel Avcılar Hurdacı, firmamız tüm yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli elemanları tarafından yapmaktadır.
Detaylı Görüntüle
Hadımköy hurda alım ve satımında güvenilir iş birlikçiniziz. Hadımköy en yakın hurdacı Metsan Metal Hurda. Profesyonel bir şekilde adresten alım olacak şekilde hurda alımlarını sağlarız.
Detaylı Görüntüle
Esenyurt hurdacı gereksinimlerinizde Metsan Metal Hurda olarak her zaman işimizin başındayız. İstanbul hurdacılar arasında en önemli hurda kaynaklarından birisi olan Esenyurt hurda bölgesinde aktif bir şekilde çalışıyoruz.
Detaylı Görüntüle
Arnavutköy hurdacısı olarak Metsan Metal Hurda 7/24 bir şekilde hurda alımı yapar. Hurda alımını tarafınıza peşin ödemeli ve adresten alım olacak şekilde 7/24 olarak en iyi fiyattan gerçekleştiririz.
Detaylı Görüntüle
Bağcılar hurdacısı olarak özellikle yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı konusunda 20 yılın tecrübesiyle profesyonel hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. 7/24 en iyi fiyattan hurda alım.
Detaylı Görüntüle
İstanbul hurdacısı olarak Metsan Metal Hurda, Bahçelievler hurdacılığını da 20 yıldır nitelikli hurdacı hizmetleri adı altında profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Bahçelievler hurdacısı olarak gerekli tüm ekip ve ekipmanımızla 7/24 hurdacı olarak..
Detaylı Görüntüle
7/24 bir şekilde hurdacı hizmetlerimize sınır tanımadan İstanbul hurdacılığı başta olmak üzere Bakırköy hurdacısı olarak hizmetlere devam etmekteyiz. Hurdacılar arasında 20 yıllık tecrübe ile Bakırköy hurdacısı olarak doğruluk ve profesyonellik içerisinde..
Detaylı Görüntüle
Başakşehir hurdacısı olarak özellikle yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı konusunda İstanbul’da öncelikli bir şekilde nitelikli hurdacı hizmetleri veren bir firmayız. En iyi fiyattan peşin ödemeli ve adresinizden teslim alım..
Detaylı Görüntüle
20 yıldır Bayrampaşa hurdacısı olarak 7/24 bir şekilde yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alımını olabildiğince en iyi fiyattan hurda alımı yapmaktayız. Hurda fiyat listemizi Bayrampaşa hurdacısı olarak her zaman güncel tutarız.
Detaylı Görüntüle
Metsan Metal Hurda olarak 20 yıldır aktif bir şekilde Beşiktaş hurdacısı olarak özellikle yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı konusunda uzman hurdacılar arasında ön sıralarda yer alıyoruz. Beşiktaş hurdacısı olarak hurda alım konusunda en iyi fiyattan..
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar arasında İstanbul hurdacılığı başta olmak üzere Beylikdüzü hurdacısı olarak bütün hurda çeşitlerinin alımını 7/24 en iyi fiyattan ve adresten teslim alım olmak üzere hurda alımı yapmaktayız. Metsan Metal Hurda olarak Beylikdüzü hurdacılığı bu bölgede..
Detaylı Görüntüle
Beyoğlu hurdacısı gerektiğinde 7/24 bir şekilde bizlere erişebilir ve hurda alımı ile ilgili her zaman iletişime geçebilirsiniz. Hurda alımı işlemini 7/24 aktif bir şekilde olabildiğince en iyi fiyattan yapmaya çalışıyoruz.
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar içerisinde İstanbul hurdacı genelinde, Büyükçekmece hurdacı detayında 7/24 bir şekilde en iyi fiyattan adresten teslim alım olmak üzere nitelikli hurdacı hizmetleri yapmaktayız. Büyükçekmece hurdacısı olarak metal hurdacılık..
Detaylı Görüntüle
7/24 bir şekilde adresinizden teslim alınmak üzere Çatalca hurdacısı olarak profesyonel bir şekilde hurda alımı yapmaktayız. Çatalca hurdacısı olarak toptan hurda alımı hususunda uzman hurdacılar arasındayız.
Detaylı Görüntüle
Uzmanlık alanımız olan yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alımını olabildiğince en yüksek fiyattan Esenler hurdacısı olarak tarafınıza peşin ödemeli olacak şekilde yaparız. 7/24 en iyi fiyattan peşin ödemeli hurda alım..
Detaylı Görüntüle
7/24 olarak mümkün olduğunca en iyi fiyattan peşin ödemeli ve adresten teslim alınmak üzere Eyüp hurdacısı olarak her zaman işimizin başındayız. En yakın hurdacı arayışında İstanbul’un her neresinde olursanız olun Eyüp hurdacısı olarak..
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar arasında İstanbul hurdacı genelinde, Fatih hurdacı özelinde, Metsan Metal Hurda 7/24 olarak peşin ödemeli ve adresten teslim alım olacak şekilde en iyi fiyattan nitelikli hurdacı hizmetleri vermektedir.
Detaylı Görüntüle
Özellikle yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı şeklinde en yakın hurdacınız, Gaziosmanpaşa hurdacısı olarak Metsan Metal Hurda her zaman işinin başında yer almaktadır.
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar arasında İstanbul hurdacılığı genelinde, Güngören hurdacılığı özelinde bölgede 7/24 bir şekilde en iyi fiyattan hurda alımı yapmaktayız.
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar içerisinde İstanbul hurdacısı genelinde ve Kağıthane hurdacısı özelinde olabildiğince en iyi fiyattan 7/24 bir şekilde hurda alımı yapan hurdacı firma, Metsan Metal Hurda’dır.
Detaylı Görüntüle
Metal hurdacılık başta olmak üzere Küçükçekmece hurdacısı olarak 7/24 bütün hurda çeşitlerinin hurda alımını şeffaflık içerisinde gerçekleştiririz.
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar içerisinde İstanbul hurdacısı olarak Sarıyer hurdacısı özelinde, yüksek tonajlı ve toptan hurda alımını 20 yıllık tecrübemizle 7/24 bir şekilde en doğru ve şeffaf şekilde yapmaktayız.
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar içerisinde İstanbul hurdacısı genelinde, Silivri hurdacısı olarak metal hurda çeşitleri başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını gerçekleştirmekteyiz.
Detaylı Görüntüle
7/24 çalışmanın ve 20 yılık tecrübenin verdiği uzmanlık ile yüksek tonajlı ve toptan hurda alımını, Sultangazi hurdacısı olarak ustalıkla yapmaktayız.
Detaylı Görüntüle
Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını Şişli hurdacısı olarak 7/24 en iyi fiyattan sağlarız. 7/24 nitelikli hizmet verme ilkemizle durmaksızın çalışmanın verdiği üstün tecrübe ile Şişli hurdacılığını..
Detaylı Görüntüle
En yakın hurdacılar arasında yer alarak Tüm İstanbul’da hatta tüm Türkiye’de aktif bir şekilde Zeytinburnu hurdacısı olarak nitelikli hurdacılık hizmeti vermekteyiz.
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar arasında İstanbul hurdacısı genelinde Ataşehir hurdacısı özelinde, uzmanlık alanımız olan ilgili bu bölgede, 7/24 bir şekilde 20 yıllık tecrübemizle hurda alımı yapmaktayız.
Detaylı Görüntüle
Beykoz hurdacısı olarak 20 yıllık tecrübenin sonucu olarak hurda tartım işleminin, hurda fiyatlandırmasında ne kadar önem taşıdığının bilinciyle hareket ediyor ve profesyonel bir şekilde..
Detaylı Görüntüle
Çekmeköy hurdacısı olarak elinizde var olan hurdalarının sınıflandırılma, tartılma ve fiyatlandırılma aşaması dışında yıkılması veya sökülmesi gereken fabrika, gemi, köprü gibi makro alanların da yıkımını profesyonellik çerçevesinde yaparız.
Detaylı Görüntüle
Elinizde var olan hurdaların dışında yıkılması veya sökülmesi gereken hurdalar için de Kadıköy hurdacısı olarak 20 yıllık tecrübemizle her zaman işimizin başındayız.
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar arasında İstanbul hurdacılığı genelinde Kartal hurdacılığı özelinde 7/24 bir şekilde 20 yıllık tecrübemiz ile profesyonel hurda alımını Metsan Metal Hurda yapar.
Detaylı Görüntüle
Yıkılması veya sökülmesi gereken iş yeri, gemi, köprü gibi yapıların da hurda alımları için bütün işlemleri Maltepe hurdacısı olarak biz yapmaktayız. Hurdacılar arasında İstanbul hurdacısı genelinde Maltepe hurdacısı özelinde 7/24 olarak 20 yıllık tecrübemizle en iyi fiyattan..
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar arasında İstanbul hurdacıları genelinde Pendik hurdacısı özelinde 7/24 bir şekilde en iyi fiyattan 20 yılın tecrübesiyle profesyonel bir şekilde hurda alımı yapmaktadır. Pendik hurdacısı olarak bu kadar faydalı bir işi, 20 yıldır bu kadar..
Detaylı Görüntüle
Sancaktepe hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, her zaman işinin başında olmaya devam edecektir ve en yakın hurdacınız olarak sizlere bir telefon kadar uzakta olacağız. Sancaktepe hurdacısı olarak özellikle toptan hurda alımlarında 20 yıllık..
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar arasında İstanbul hurdacı genelinde Sultanbeyli hurdacı özelinde hususi olarak toptan hurda alımını en iyi şekilde yapan hurdacı, Metsan Metal Hurda’dır.
Detaylı Görüntüle
İlgili bölgede, Şile hurdacısı gerekli olduğunda özellikle yüksek tonajlı ve toptan hurda alımında diğer hurdacılara göre en iyi hurdacı biziz. En yakın hurdacınız ve Şile hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, sizlere bir telefon kadar uzaktadır.
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar arasında İstanbul hurdacısı genelinde Tuzla hurdacısı özelinde 7/24 olarak en iyi fiyattan hurda alımını, Metsan Metal Hurda yapmaktadır.
Detaylı Görüntüle
Ümraniye hurdacısı olarak Metsan Metal Hurda, 20 yıl boyunca kendisine kattığı sayısız referans ile profesyonel hurda alımı yapmaktadır.
Detaylı Görüntüle
Yüksek tonajlı ve toptan hurda alımı için tam donanımlı dozer ve konteyner gibi ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde sizin açınızdan tarafınıza yüksek kazançlı olacak şekilde işimizi, Üsküdar hurdacısı olarak yaparız.
Detaylı Görüntüle