Kurşun Hurda
Kurşun Hurda

Kurşun Hurda

 

 

En eski metaller arasında yer alan kurşun maddesi, spesifik kullanım alanlarına sahiptir.

 

Bunlar; kablo izolasyonu, mühimmat, alaşımlar, radyasyon yalıtımları, benzin katkısı, akü imalatı şeklinde yoğunlaşmaktadır.

 

Yüksek yoğunluğa sahip olmasının etkisiyle birlikte aşınmaya ve direnç gerektiren yerlerde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Bunun dışında dayanıklı yapısı, kimya endüstrisinde de kendine yer edinmesini sağlamıştır.

 

 

Kurşun hurda kaynaklarının geri dönüşümlerinin tamamlanmasının ardından ilgili maddeler yine yukarıda bahsetmiş olduğumuz alanlarda kullanılırlar.

 

 

Kurşun hurda alımı da dahil olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını gerçekleştirmekteyiz.

 

Hurda alım sürecinde 7/24 bir şekilde hizmet bölgesi ayırt etmeksizin mesai harcamaktayız.

 

Hususi olarak yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alım konusunda 20 yıldır sadece bu alanda mesai harcayan alanında uzman ekibimiz ile her nerede olursanız olun hurda alımı yaparız.

 

 

Yıllardır müşteri memnuniyeti ve hakkaniyeti ilkeleri ile gerçekleştirdiğimiz hurdacı hizmetlerinde sektöre kalite getiren bir hurdacı firması olmaktan dolayı kendimizle gurur duyuyoruz.

 

 

Kurşun hurdanın taşıdığı potansiyel ve bu anlamda gerekli ayrıştırma işlemlerinin doğru bir şekilde yapılabilmesi için 20 yılın hurdacısı olarak biz, her daim işimizin başındayız.

 

 

Yüksek müşteri empatisiyle hareket eden ve bu doğrultuda hizmet veren başka bir hurdacıyı, hurdacılar arasında bulmanız zordur.

 

 

Hurda çeşitleri içerisinde dayanıklılık ile ön plana çıkan kurşun hurdanın özellikle toptan alımını itina ile gerçekleştiririz.

 

 

Her zaman peşin ödemeli olarak adresten teslim olmak üzere hurda alımlarını yaparız.

 

Başka bir hassas olduğumuz konu hurda fiyatıdır. Bu noktada her zaman hurda borsasını baz alarak hareket ederek siz değerli müşterilerimize en doğru hurdacı hizmetlerini sağlamaya çalışırız.

 

 

Kurşun hurda alımlarını 7/24 bir şekilde tam donanımlı ekipmanlarımız (dozer, konteyner) ile gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Metal hurdacılık konusu çok geniş ve detaylı bir alandır. Kurşun hurda da bu detaylı alan da diğer materyaller gibi çok önemli bir konuma sahiptir.

 

 

Metsan Metal Hurda olarak tüm metal alaşımlı hurdalar dahil olmak üzere bütün hurda çeşitlerinin alımını en profesyonel şekilde yaparız.

Bu sebeple yıllar boyunca sayısızca referansı kendimize katabildik. 

 

 

Hurda geri dönüşümünün hem ekonomi hem de ham madde yönetimi açısından ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

 

Bu sebeple siz de elinizde var olan veya yıkım/söküm işlemlerinin gerçekleşme gerekliliği olan hurda kaynaklarınızı Metsan Metal Hurda’ya teslim edin, karşılığını tarafınıza peşin ödemeli olarak yapalım.

 

kurşun hurda

HEMEN TEKLİF AL
METSAN METAL & HURDA
Metsan Metal & Hurda Foto Galeri
Foto Galerimizi
Detaylı İnceleyin!
Foto Galeri
DİĞER HİZMETLERİMİZ
METSAN METAL & HURDA
Alüminyum Hurda
Alüminyum Hurda
Alüminyum hurdaların geri dönüşümünün kullanımı, soğutma sanayinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Alüminyum hurda fiyatları, alüminyum maddesinin metal sınıflandırmasındaki değerinden ötürü..Metsan Metal Hurda olarak alüminyum hurda fiyatları için..
TEKLİF AL
Bakır Hurda
Bakır Hurda
Bakır hurdaların istiflenip sonrasında geri dönüşüm işletmelerinde değerlendirilmesi hem ülke ekonomisi için hem de dünya kaynak yönetimi için önemlidir. Çok yönlü bir şekilde bakır hurdaların geri dönüşümü, kazan-kazan durumunu beraberinde getirir.

TEKLİF AL
Çinko Hurda
Çinko Hurda
Hurda çinko olarak elden çıkarmak istediğiniz hurdalarınız için çinko materyalini iyi tanıtan bir hurdacı ile anlaşmanız gerekir. Elinizde var olan âtıl durumdaki hurda çinkolarınızı bize verin, hurdalarınızı nakit paraya çevirmiş olun.
TEKLİF AL
Demir Hurda
Demir Hurda
Demir hurda kaynaklarının alımını 20 yıldır Metsan Metal Hurda olarak en iyi hizmet anlayışıyla yapmaktadır. Metsan Metal Hurda olarak tüm Türkiye’de nitelikli hurdacı hizmetleri vermek için 7/24 çalışıyoruz.
TEKLİF AL
Krom Hurda
Krom Hurda
Krom hurdaların gerekli yerlerde uğradıkları geri dönüşüm işlemlerinden sonra özellikle otomobil kaplama ve korozyonu(aşınmayı) engelleme açısından kendisine kullanım alanı bulmaktadır.
TEKLİF AL
Paslanmaz Hurda
Paslanmaz Hurda
Başka önemli bir kaynak olan paslanmaz hurda alımını Metsan Metal Hurda olarak 20 yıldır yapmaktayız. Paslanmaz hurdalar içerisinde çok fazla değişken bulunabilir bu nedenle çok iyi tespit edilmesi gerek başka bir hurda kaynağıdır.

TEKLİF AL