Kağıt Hurdası
Kağıt Hurdası

Kağıt hurdası, kullanım ömrünü tamamlamış ve atılan kağıt, karton hurdalardan oluşur. Geri dönüşümde en yaygın olarak toplanan ve dönüştürülen hurda çeşidi olan Kağıt Hurdası, seyyar hurdacıar tarafından da en çok toplanan hurda olma özelliğini taşır. 


Kağıt hurda  türleri arasında bulunan oluklu, ambalaj ve ambalaj kağıtları gibi diğer formda bulunan kağıt hurdaları işlemden önce uygunluğu kontrol edilerek geri dönüştürülür. Metsan Metal Hurda' hurdacı telefonunda ulaşarak kağıt hurdası için 7/24 hurdacı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 


Kağıdın geri dönüştürülebilme oranı, kağıt hurdasına başka madde bulaşıp bulaşmaması, kağıt hurdası türü gibi ayrıştırmalar yapıldıktan sonra geri dönüştürülmek üzere Metsan Metal Hurda tarafından toplanır.

 

Bu anlamda sahip olduğumuz alanında uzman personel ekibimiz ile her zaman güvenilir çözüm ortağınızız.Özellikle yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı için gerekli tüm ekip ve ekipmanlarımız ile hurdacı hizmetlerinde sektöre kalite katan bir hurdacı firmasıyız.

 

Güncel hurda fiyat listesi ile her daim hurda borsasını baz alarak siz değerli müşterilerimiz için güncel tutarız.

 

Hurda alımlarını gerçekleştirirken büyük bir şeffaflık içerisinde çalışmaya çok özen gösteriyoruz. Tüm tartım ve fiyatlandırma işlemlerini sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz.

 

 

Hurdacılar arasından misyonlarından taviz vermeden güvenilir hurdacı hizmetlerini veren hurdacı sayısı maalesef sektörümüzde azdır.

 

 

Bu nedenle size profesyonel olarak hizmet veren aldığınız hizmet sonrasında zararına ticaret yaptığınız kanısına kapılmadığınız bir hurdacı ile çalışmanızı isteriz.


bakır hurda
 

HEMEN TEKLİF AL
METSAN METAL & HURDA
DİĞER HİZMETLERİMİZ
METSAN METAL & HURDA
Alüminyum hurdaların geri dönüşümünün kullanımı, soğutma sanayinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Alüminyum hurda fiyatları, alüminyum maddesinin metal sınıflandırmasındaki değerinden ötürü..Metsan Metal Hurda olarak alüminyum hurda fiyatları için..
Alüminyum Hurda
Bakır hurdaların istiflenip sonrasında geri dönüşüm işletmelerinde değerlendirilmesi hem ülke ekonomisi için hem de dünya kaynak yönetimi için önemlidir. Çok yönlü bir şekilde bakır hurdaların geri dönüşümü, kazan-kazan durumunu beraberinde getirir.

Bakır Hurda
Hurda çinko olarak elden çıkarmak istediğiniz hurdalarınız için çinko materyalini iyi tanıtan bir hurdacı ile anlaşmanız gerekir. Elinizde var olan âtıl durumdaki hurda çinkolarınızı bize verin, hurdalarınızı nakit paraya çevirmiş olun.
Çinko Hurda
Demir hurda kaynaklarının alımını 20 yıldır Metsan Metal Hurda olarak en iyi hizmet anlayışıyla yapmaktadır. Metsan Metal Hurda olarak tüm Türkiye’de nitelikli hurdacı hizmetleri vermek için 7/24 çalışıyoruz.
Demir Hurda
Krom hurdaların gerekli yerlerde uğradıkları geri dönüşüm işlemlerinden sonra özellikle otomobil kaplama ve korozyonu(aşınmayı) engelleme açısından kendisine kullanım alanı bulmaktadır.
Krom Hurda
Kurşun hurda alımlarını 7/24 bir şekilde tam donanımlı ekipmanlarımız (dozer, konteyner) ile gerçekleştirmekteyiz. Kurşun hurda alımı da dahil olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını gerçekleştirmekteyiz.
Kurşun Hurda
Başka önemli bir kaynak olan paslanmaz hurda alımını Metsan Metal Hurda olarak 20 yıldır yapmaktayız. Paslanmaz hurdalar içerisinde çok fazla değişken bulunabilir bu nedenle çok iyi tespit edilmesi gerek başka bir hurda kaynağıdır.

Paslanmaz Hurda
Sarı hurdası, pirinç alaşımı kullanılarak elde edilen ürünlerin sarı renkli olmasından dolayı sarı hurdası ismini almıştır.
Sarı Hurdası
Paslanmaz oluşu ve dayanıklılığı nedeniyle demirden ayrılan çelik, demiryolları ve tren, motorlu araçlar, motorlar, uçaklar, makinalar, uzay araçları ve askeri zırhlı araçlar için kullanılır.
Çelik Hurdası