Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Kocaeli Hurdacı

Kocaeli Hurdacı

 

 

İstanbul’un iline komşu olan Kocaeli, gayri safi milli hasıla bakımından ülkenin dördüncü büyük şehri olarak yer almaktadır.

 

 

Kişi başına düşen gelir miktarı olarak ise ilk sırada yer almaktadır.

 

 

Kocaeli Bölgesi’nde, 100’ü geçkin yabancı sermayeli sanayi kuruluşu bulunmaktadır.

 

 

Bölgede Honda, Pirelli, Polisan, Nuh Çimento gibi önemli markaların fabrikaları bulunmaktadır.

 

 

Şehirde, aktif olarak 7 tane Organize Sanayi Bölgesi yer almaktadır.

 

 

Ülkenin sanayi tarafında çok önemli bir yere sahip olan Kocaeli Bölgesi’nde, hurda kaynaklarının geri dönüşümü ham madde ihtiyacının karşılanması açısından çok önemlidir.

 

 

Hurdacılar içerisinde Türkiye genelinde Kocaeli hurdacısı olarak 7/24 bir şekilde 20 yıldır profesyonel olarak hurda alımı yapıyoruz.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere toptan hurda alımında ve yüksek tonajlı hurda alımında bütün hurda materyallerinin alımını, yüksek fiyattan sağlamaktayız.

 

 

İhracat sıralamasında İstanbul ve Bursa’dan sonra üçüncü sırada yer alan Kocaeli’nin, hurda kaynakları açısından da genel olarak sanayi ham madde kaynak ihtiyacı açısından da hurdacı firmaları açısından yüksek potansiyel taşımaktadır.

 

 

Hurda fiyatlarımızı, hurda borsasını baz alarak her zaman güncel tutuyoruz. Böylece siz değerli hurda veren müşterilerimize en iyi fiyattan hurda alımı yapmış oluyoruz.

 

 

Kocaeli hurdacısı olarak Metsan Metal Hurda ilgili alanda 20 yıllık hurdacı tecrübesiyle nitelikli ve hatasız hurdacı hizmetleri vermektedir.

 

 

Toptan hurda alımı her hurdacının doğru bir şekilde gerçekleştirebileceği bir iş değildir.

 

 

En yakın hurdacı pozisyonunda olabilmek için Kocaeli hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, bir telefonunuzla hurdaların bulunduğu adresten hurda alımı yapar.

 

 

Hurdacılar içerisinde dürüst ve hakkaniyetli bir şekilde hurda alımı yapan hurdacı firması olarak Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de toptan hurda alımı yapmaktayız.

 

 

Otomotiv ve makine endüstrisi üretiminde ön plana çıkan Kocaeli Bölgesi’nde yer alan yıkılması veya sökülmesi gereken hurda kaynaklarının gerekli tüm işlemlerini de biz kolaylıklar yapmaktayız.

 

 

Âtıl durumdaki iş yerleri dahil olmak üzere köprü, gemi tüm yapıların yıkımı ve hurda parçalaması işlemleri, tarafımızca itina ile gerçekleştirilir.

 

 

Kocaeli hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, en yakın hurdacınız olarak sizlere nakit ödemeli olarak anında hurda alımı yapar.

 

 

Hurdalarınızı elden çıkararak hem siz, sizin için gereksiz olan materyallerden kurtulmuş olursunuz hem de ülke ve dünya çevre sağlığı için faydalı bir aksiyon almış olursunuz.

 

 

Sizleri hiçbir zahmete sokmadan adresinize gelerek mükemmellik içerisinde hurda sınıflandırma, ayrıştırma, tartım ve fiyatlandırma işlemlerini pratik bir şekilde uzman ekibimiz gerçekleştiririz.

 

 

kocaeli hurdacı

 

kocaeli hurdacı