Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Bursa Hurdacı

Bursa Hurdacı

 

 

Türkiye’de nüfus yoğunluğu açısından diğer şehirlere göre 4. sırada yer alan Bursa şehri, Dünya Yaşanabilir Şehirler arasında Türkiye derecelendirmesinde 1. sırada yer almaktadır.

 

 

Sahip olduğu doğal, tarihi ve ekonomik başlıklar arasında Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında yer almaktadır.

 

 

Bursa, Türkiye’nin en büyük otomotiv üretim merkezleri arasında öncelikli gelen bir şehrimizdir.

 

 

Bursa hurdacısı olarak Bursa’nın hurda anlamında taşıdığı büyük potansiyelin farkındayız. Bunun dışında hurdaların ve hurda geri dönüşümünün Türkiye ve Dünya için öneminin de oldukça idrakindeyiz.

 

Bu bilinç ile 7/24 olarak Bursa Hurdacısı unvanımız ile işimizi profesyonellik içerisinde yapıyoruz.

 

 

Hurdacı hizmetlerinde kendimize ve işimize sınır belirlemeden her daim hurda satmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için tüm Türkiye’de aktif olarak nitelikli hurdacı hizmetlerini sağlıyoruz.

Bu sebeple kendimizi herkes için en yakın hurdacı olarak nitelendirebiliyoruz.

 

 

Bu kapsamda Bursa Hurdacılığı da dahil olmak üzere her daim değerinde hurda alım işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Değerinde hurda alım dışında işimizi yaparken ilkeleşen maddelerimiz arasında hurda fiyat listesini her daim Hurda Borsası’nı sıkı bir şekilde takip ederek güncel tutmaktır.

 

 

Hurdacılar veya toptan hurda alan firmalar arasında her zaman dürüst ve iki tarafı için de hakkaniyetli profesyonel hizmeti sunmak için durmaksızın çalışıyoruz.

 

 

Hususi olarak yüksek tonajlı hurda alımlarında sizinle yanınızda gerçekleştirdiğimiz şeffaf hurda tartı işlemimizle yüksek müşteri memnuniyet çıtasını yükselterek hurdacılar arasında hurdacı hizmetlerinde sektöre kalite getiren lider hurdacılar arasındayız.

 

 

Bursa hurdacılığı detayında, metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin hurda alımlarını itina ile gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Yüksek tonajlı / toptan hurda alımlarında gerekli hurda sınıflandırma, istif, tartım, yıkım ve söküm işlemlerini de zahmetsizce yapıyoruz. Bu anlamda gerekli dozer, konteyner gibi tüm ekipmanlara üst düzeyde sahip kurumsal yapıda bir firmayız.

 

İstanbul hurdacılığı dışında, hurda kaynakları ve geri dönüşümü açısında çok önemli bir şehir olan Bursa hurdacılığını da profesyonel olarak yapmaktayız.

 

 

Ekonomik açıdan Bursa, otomotiv ve tekstil sektörü başta olmak üzere mobilya, makine ve gıda sanayi alanlarında da ön plana çıka bir kentimizdir. Birçok ürünün ilk üretimi Bursa’da gerçekleşmiştir.

 

 

Türkiye’nin ilk Organize Sanayi Bölgesi, Bursa’da oluşmuştur. Bunlar dışında UNESCO tarafından 2014 yılında Dünya Mirası Listesi’nde yerini alan bir kentimizdir.

 

 

Aktif ve çeşitli sanayisi ile ön plana çıkan Bursa şehrimiz, hurdacı hizmetleri anlamında hurdacı telefon numarası gereksiniminin yüksek olacağı bir yerdir.

 

 

Bursa hurdacı ihtiyacı olduğunda Metsan Metal Hurda, 20 yıllık tecrübesi ve 7/24 çalışma anlayışıyla müşterilerine profesyonel ve şeffaf hurdacı hizmetlerini vermek için itinayla çalışır.

 

 

Hurdacılar arasında her daim şeffaf ve doğru bir şekilde hurda sınıflandırma ve tasnif etme işlemlerini tamamlıyoruz ve hurdacılık sektörüne kalite getiren hurdacılar arasında yer alıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

 

Metsan Metal Hurda’dan hurda fiyat teklifi almak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.

 

bursa hurdacı

 

bursa hurdacı