Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Yalova Hurdacı

Yalova Hurdacı

 

 

Marmara Bölgesi’nde yer alan Yalova, 1995’te il olmuş bir yerdir.

 

 

Bölgede yapılan ekonomik faaliyet odakları; kimyasal ürünler imalatı, sağlık turizmi, süs bitki ve kivi üretimi olarak görülmektedir.

 

 

Bölgede ülkeye katma değer oluşturan sanayi faaliyetleri bulunmaktadır.

 

 

Yalova Bölgesi’nde, bu kadar sanayi faaliyeti mevcutken hurda alımı da zorunlu hale geliyor.

 

Çünkü sanayide gerekli olan ve bu alanda oldukça açık varken hurdaların en doğru hurdacı firmaları tarafından toplanıp geri dönüşüm işlemi için gerekli işletmelere aktarılması gerekir.

 

 

20 yıllık tecrübemiz ile Metsan Metal Hurda, hurdacılar içerisinde Yalova hurdacısı olarak bölgede hurda satımında en çok tercih edilen hurdacı firmasıdır.

 

 

Uzmanlık alanımız olan toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımında, diğer hurdacıların aksine şeffaf ve hakkaniyetli hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

 

 

Hurda alımında tam donanımlı ekipmanlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile hatasız şekilde hurda alımı sağlarız.

 

 

Tüm toptan hurda veren müşterilerimize en yakın hurdacı konumunda olabilmek için Yalova hurdacısı olarak her zaman işimizin başındayız.

 

 

7/24 aralıksız dozer, konteyner gibi ekipmanlarımız ve hurda alım işleminde uzman ekibimiz ile profesyonel hurda alım hizmeti vermekteyiz.

 

 

Sadece elinizde var olan hurdalarınız için değil, yıkılması veya sökülmesi gereken tüm yapılarınız (iş yeri, gemi, köprü) için hurda alımı adına gerekli tüm işlemleri gerçekleştiririz.

 

 

Yalova hurdacı arayışındaysanız metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin hurda alımını gerçekleştiririz.

 

 

Marmara Bölgesi’ne en iyi şekilde hâkim olan hurdacı firması Yalova hurdacısı olarak her zaman işimizin başındayız.

 

 

Toptan hurda alımları, her hurdacı firmasının doğru bir şekilde gerçekleştirebileceği bir iş değildir.

 

 

Hurda alımında hurdaların tüm materyal çeşitlerine hâkim olarak tartım konusunda hassas ölçümlerle en yüksek birim fiyattan hurda alımı yaparız.

 

 

Böylece hem elinize nakit para geçmiş olur hem de sanayi ham madde açığının kapanmasına katkıda bulunmuş olursunuz.

 

 

Yalova hurdacısı olarak hurda fiyat listemizi, hurda borsasını baz alarak her zaman güncel tutarız.

 

 

Hurdacılar arasında Yalova Bölgesi’nde, yüksek tonajlı ve toptan hurda alımında en çok tercih edilen hurdacı firması, Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

yalova hurdacı

 

yalova hurdacı