Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Ankara Hurdacı

Ankara Hurdacı

 

 

Türkiye’nin başkenti ve en kalabalık ikinci şehri olan Ankara, ülkenin yüzölçümü olarak üçüncü şehridir. Ülkenin merkezine yakın bir konumu bulunmaktadır.

 

Şehir hızla geliştikçe ekonomik kaynaklar da çeşitlenmeye başlamıştır. Bu ekonomik kaynakların başlıcaları arasında ticaret ve sanayi vardır. Bu iki başlık yükseldikçe diğer iki başlık olan tarım ve hayvancılık her geçen gün etkisini yitirmektedir.

 

Sanayi özellikle tekstil, gıda ve inşaat alanlarında yoğunlaştığı görülmektedir. Savunma, metal ve motor sektörlerinde en çok yatırım yapılan alanlar arasındadır.

 

 

Ankara hakkında bazı bilgilere yer verdikten sonra Ankara hurdacı olarak bizim işlevimizden ve Ankara’nın hurda potansiyelinden söz edelim.

 

 

Ankara’da aktif olarak yapılan ticaret ve sanayi alanları hurda açısından büyük bir kaynak oluşturmaktadır. Hurdacı hizmetlerinde Ankara hurdacısı olarak hurdacı gerektiğinde hurdacı telefonumuz şudur ve her zaman açıktır.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere sonrasında bakır hurdacılığı ve diğer metal hurda alaşımları değerli hurdalar arasında yer almaktadır.

 

 

 

Ankara hurdacı olarak kendimizi addetmemizin sebebi bütün Türkiye’de aktif bir şekilde hurdacılık hizmetini yapıyor olmamızdır.

 

 

 

Misyonumuz olan en yakın hurdacı unvanımızı, İstanbul’un her yeri dahil olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde aktif bir şekilde profesyonel olarak hurdacılık yaptığımız için alıyoruz.

 

 

Hurdacılar arasında toplu alım olarak toptan hurda alan firmalar yaygın değildir. Çünkü yüksek tonajlı hurda alım için gerekli ekipmanlara sahip olunması gerekir.

 

 

Hurda fiyat listesini, hurda borsasını güncel bir şekilde takip eden ve doğru hurda fiyatlandırmasını sağlayacak olan hurdacı ile anlaşmanız gerekir.

Aksi halde elinizden çıkarırken daha yüksek kar elde edebileceğiniz maddeleri daha düşük ücretler karşılığında elden çıkarmış olursunuz.

 

 

20 yıldır profesyonel olarak hurda alan firmalar arasında yerimizi alıyoruz.

 

Bizim için önemli olan referanslarımızın aldığı hizmetten memnun kalmalarını sağlamaktır.

 

 

7/24 bir şekilde her nerede olursanız olun hurdalarınızı alanında uzman ekibimiz ile adresinizinden teslim alıyoruz.

 

 

Özellikle büyük yapıların yani fabrika, depo, gemi, köprü gibi makro boyuttaki tesislerin yıkım ve söküm işlemlerini tam donanımlı ekipmanlarımız ile sağlamaktayız.

 

 

Açık ve şeffaf bir şekilde gerekli hurda sıfatlandırma ve tartım işlemlerinden sonra sizlere fiyatlandırma detayını sunarız.

 

 

20 yıllık sektörel tecrübe ile Metsan Metal Hurda’dan hurda fiyatı almadan hurdalarınızı elde çıkarmayın, ederinden daha düşük kazançlar elde etmeyin.

 

 

Hemen ve hızlı bir hurda fiyatı almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

ankara hurdacı

 

ankara hurdacı