Mersin Hurdacı

Mersin Hurdacı

 

 

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan bir liman kenti olan Mersin, liman ekonomisi açısından bölgede çok önemlidir. Bu anlamda liman, Türkiye’nin dünyaya açılması için kapı niteliğindedir.

 

 

Ayrıca şehir içerisinde Mersin Serbest Bölgesi yer almaktadır. Bunlar dışında Türkiye’nin en önemli turizm alanlarından birisidir.

 

 

Mersin, canlı ekonomik yapısıyla hurda kaynakları açısından da önemli bir bölge konumundadır.

 

 

Metsan Metal Hurda olarak özellikle yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alım işlerinde öncelikli hurdacılara arasında yer alıyoruz.

 

 

20 yıllık sektörel tecrübemiz ve yüksek müşteri memnuniyetimiz ile her zaman diğer hurdacılara göre bir adım öndeyiz.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere bütün hurda çeşitlerinin hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.

 

 

7/24 hizmet anlayışı ile hurdacı hizmetlerinde Mersin hurdacısı olarak her zaman işimizin başındayız.

 

 

Hurdacı telefonu gerektiğinde Mersin hurdacısı olarak hurdacı mesleğimize olan büyük saygımız ile gerekli tüm ekip ve ekipmanlarımız ile sizin yanınızdayız.

 

 

Yüksek tonajlı toptan hurda alımını her hurdacı doğrulukla yerine getiremez.

 

 

Mersin hurdacısı olarak Mersin’in her neresinde olursanız olun alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve tüm teknik donanımlarımız ile sizlerleyiz.

 

 

Hurda fiyat listemizi her daim hurda borsasını baz alarak güncel tutarız. Hurdacılar arasında sayısız referansı kendimize katarak hurdacılık yolunda ön plana çıkabiliyoruz.

 

 

Hurda alım konusunda tüm ayrıştırma, tartım ve istifleme aşamalarını sizlerle beraber şeffaf bir şekilde gerçekleştiririz.

 

 

Sizin bizden aldığınız hizmet sonrasında hurdalarımı acaba en doğru fiyatlarla elden çıkarabildim mi, tedirginliğini sizlere yaşatmadan en hurdacı hizmetlerini size vermek için çalışırız.

 

Mersin hurdacısı olarak bütün hurda çeşitlerinin alımını peşin ödemeli olarak sağlarız.

 

 

Hurda alımlarımızı adresinizden teslim almak üzere peşin ödemeli olarak tarafınıza ödeme yaparız.

 

 

Siz, sizin için kullanılabilir olmayan kaynaklardan kurtulmuş olursunuz. Biz de özellikle sanayi için önemli ham madde kaynağı olan hurdaların alımını tarafınızdan sağlayarak hurdaların geri dönüşüm işlemleri için gerekli işletmelere aktarılmasını sağlarız.

 

 

Bina, fabrika, köprü, gemi gibi oluşumlar da dahil olmak üzere hurda kaynaklarının yıkım ve söküm işlemlerini de ustalıkla yapan Metsan Metal Hurda ile mutlaka çalışmalısınız.

 

 

7/24 olarak her zaman personelimiz, sizinle ilgileneceklerdir.

 

 

mersin hurdacı

 

mersin hurdacı