Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Mersin Hurdacı

Mersin Hurdacı

 

 

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan bir liman kenti olan Mersin, liman ekonomisi açısından bölgede çok önemlidir. Bu anlamda liman, Türkiye’nin dünyaya açılması için kapı niteliğindedir.

 

 

Ayrıca şehir içerisinde Mersin Serbest Bölgesi yer almaktadır. Bunlar dışında Türkiye’nin en önemli turizm alanlarından birisidir.

 

 

Mersin, canlı ekonomik yapısıyla hurda kaynakları açısından da önemli bir bölge konumundadır.

 

 

Metsan Metal Hurda olarak özellikle yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alım işlerinde öncelikli hurdacılara arasında yer alıyoruz.

 

 

20 yıllık sektörel tecrübemiz ve yüksek müşteri memnuniyetimiz ile her zaman diğer hurdacılara göre bir adım öndeyiz.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere bütün hurda çeşitlerinin hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.

 

 

7/24 hizmet anlayışı ile hurdacı hizmetlerinde Mersin hurdacısı olarak her zaman işimizin başındayız.

 

 

Hurdacı telefonu gerektiğinde Mersin hurdacısı olarak hurdacı mesleğimize olan büyük saygımız ile gerekli tüm ekip ve ekipmanlarımız ile sizin yanınızdayız.

 

 

Yüksek tonajlı toptan hurda alımını her hurdacı doğrulukla yerine getiremez.

 

 

Mersin hurdacısı olarak Mersin’in her neresinde olursanız olun alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve tüm teknik donanımlarımız ile sizlerleyiz.

 

 

Hurda fiyat listemizi her daim hurda borsasını baz alarak güncel tutarız. Hurdacılar arasında sayısız referansı kendimize katarak hurdacılık yolunda ön plana çıkabiliyoruz.

 

 

Hurda alım konusunda tüm ayrıştırma, tartım ve istifleme aşamalarını sizlerle beraber şeffaf bir şekilde gerçekleştiririz.

 

 

Sizin bizden aldığınız hizmet sonrasında hurdalarımı acaba en doğru fiyatlarla elden çıkarabildim mi, tedirginliğini sizlere yaşatmadan en hurdacı hizmetlerini size vermek için çalışırız.

 

Mersin hurdacısı olarak bütün hurda çeşitlerinin alımını peşin ödemeli olarak sağlarız.

 

 

Hurda alımlarımızı adresinizden teslim almak üzere peşin ödemeli olarak tarafınıza ödeme yaparız.

 

 

Siz, sizin için kullanılabilir olmayan kaynaklardan kurtulmuş olursunuz. Biz de özellikle sanayi için önemli ham madde kaynağı olan hurdaların alımını tarafınızdan sağlayarak hurdaların geri dönüşüm işlemleri için gerekli işletmelere aktarılmasını sağlarız.

 

 

Bina, fabrika, köprü, gemi gibi oluşumlar da dahil olmak üzere hurda kaynaklarının yıkım ve söküm işlemlerini de ustalıkla yapan Metsan Metal Hurda ile mutlaka çalışmalısınız.

 

 

7/24 olarak her zaman personelimiz, sizinle ilgileneceklerdir.

 

 

mersin hurdacı

 

mersin hurdacı