Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Van Hurdacı

Van Hurdacı

 

 

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Van, dünyanın en eski kentlerinden birisi olarak yer almaktadır.

 

 

Van Bölgesi’nde tarım, hayvancılık ve sanayi olarak yoğunlaşmaktadır. Tarım alanları, ilin yüz ölçümünün %20’sini kaplamaktadır.

 

 

Başlıca yetiştirilen ürünler; çavdar, arpa, buğday, patates, armut, elma, şeker pancarı olarak çeşitlenmektedir. Bunlar dışında ceviz ve kavun yetiştiriciliği de bulunmaktadır.

 

 

Bölgede her mevsim aktif olarak yapılan faaliyet hayvancılıktır. Türkiye’de en fazla küçükbaş hayvan, Van’da bulunmaktadır.

 

 

Sanayi açısından bölgenin en gelişmiş üç şehrinden birisidir. Fabrika çeşitleri; şeker, çimento, yem, süt, et ve et ürünleri bulunmaktadır. Bunlar dışında şeker fabrikası bulunmaktadır.

 

 

Hurdacılar içerisinde Van hurdacısı olarak yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı işlemini, 20 yıldır biz yapmaktayız.

 

 

Toptan hurda alımı, her hurdacının gerçekleştirebileceği bir iş değildir. Yüksek tonajlı hurda alımında, tarafınıza verilecek para tutarı da yüksek olduğu için hurda alım işlemi, hatasız bir şekilde ilerlemelidir.

 

 

20 yıllık hurdacı deneyimimiz ile hurda alımını en iyi şekilde yaparız. Toptan hurda alımında hurda materyal çeşidi ve kalite sınıflandırması fazla olabileceği için ayrıca tartım işlemleri de bu anlamda önem kazanmaktadır.

 

 

Van hurdacınız olarak bizler, yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımında, tüm Türkiye’de verdiğimiz nitelikli hurdacı hizmetleriyle hurdacı sektörüne kalite katan bir firmayız.

 

 

Hurda alımlarımızı her zaman adresinizden teslim alacak şekilde Van hurdacısı olarak ilerletiriz.

 

 

Hurda alımları karşılığında, ödemeyi her zaman nakit ödemeli olarak gerçekleştiririz.

 

 

Hurda alımı için âtıl iş yeri, fabrika, köprü, gemi gibi tüm yapıların toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını 20 yıllık tecrübemiz ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile en iyi şekilde sağlarız.

 

 

Van hurdacınız olarak metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin hurda alımını, en iyi ve en doğru şekilde gerçekleştiririz.

 

 

Hurda geri dönüşümleri, ülke ekonomisi ve dünya açısından çevre sağlığı sebebiyle çok önemlidir.

 

 

Hurdalarınızı, hurda alımında en iyi olan bir hurdacı tarafından hizmet almalısınız.

 

 

Hurda fiyatlarımızı, her zaman hurda borsasını baz alarak güncel tutmaktayız.

 

 

Van hurdacısı olarak hurdacı çağır şeklindeki her talebinize 7/24 olarak cevap vermekteyiz.

 

 

van hurdacı

 

van hurdacı