Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Tunceli Hurdacı

Tunceli Hurdacı

 

 

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Tunceli’nin, ekonomisi; tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Sanayileşme oranı çok düşüktür. Diğer geçim kaynakları arasında arıcılık ve balıkçılık bulunmaktadır.

 

 

Bölgedeki en önemli geçim kaynağı olan hayvancılığın özelinde küçükbaş hayvancılığı yoğunluk kazanmıştır.

 

 

Akarsu açısından zengin bir bölge olan Tunceli’de, hurda kaynakları açısından potansiyel maalesef düşüktür.

 

 

Yine de her bir yüksek tonajlı hurdanın, ülke ve dünya için ne kadar önemli olduğunun bilinciyle toptan hurda alımlarının, bu işi doğru ve profesyonel bir hurdacı tarafından yapılması çok önemlidir.

 

 

Hurdacılar içerisinde Tunceli hurdacısı olarak bölgenin mevcutta ve potansiyel tüm hurda kaynaklarının farkında olarak 20 yıllık tecrübemiz ile yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı yapmaktayız.

 

 

7/24 olarak sınır tanımadan gerçekleştirdiğimiz nitelikli hurda alım işimizi, hiç ara vermeden sizin için en yüksek fiyattan olacak şekilde icra etmekteyiz.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere bütün hurda çeşitlerinin, hurda alımını en doğru şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Tunceli Bölgesi’nde, Tunceli hurdacınız olarak en iyi şekilde hurda alımını, Metsan Metal Hurda yapmaktadır.

 

 

Toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı, her hurdacı firmasını gerçekleştirebileceği bir iş değildir. Çünkü hurdanın tonajlı arttıkça hurda fiyatı da o derece değişkenlik göstermektedir.

 

 

Hurda fiyat listemizi, hurda borsasını baz alarak güncellemekteyiz. Ancak her türlü hurda fiyatlarımızın, diğer hurdacılar içerisinde en yüksek fiyattan olmasına dikkat ediyoruz.

 

 

20 yıldır binlerce müşterimiz, yüksek fiyattan hurda alımı yaptığımız ve bu işi en doğru şekilde yaptığımız için kendimize bu kadar referans katabildik.

 

 

Tunceli hurdacısı olarak tüm hurda veren müşterilerimize her zaman en yakın hurdacı konumunda olabilmek için tüm Türkiye’de nitelikli hurdacı hizmeti veriyoruz.

 

 

Sadece elinizde hazır olarak var olan toptan hurdalarınız için değil, yıkılması veya parçalanması gereken iş yeri, köprü, gemi gibi tüm yapıların yıkımını, dozer ve konteyner ekipmanlarımız ile en doğru şekilde yaparız.

 

 

Şeffaf hizmet anlayışı ile toptan hurda alımlarımızı, sizin yanınızda gerçekleştiririz. Bu aşamada Tunceli hurdacısı olarak hurda sınıflandırma, tartım ve fiyatlandırma da dahil olmak üzere tüm aşamaları sizin yanınızda ilerletiriz.

 

 

Sizin de yüksek tonajlı hurda alımı varsa Tunceli hurdacısı olarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

tunceli hurdacı

 

tunceli hurdacı