Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Siirt Hurdacı

Siirt Hurdacı

 

 

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt’in ekonomik faaliyetleri tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır.

 

 

Kentin Aydınlar İlçesi, fıstık üretimiyle ön plana çıkmaktadır. Baykan İlçesi’nde, nakliyecilik önemli gelir kaynağı arasında yer almaktadır.

 

 

Bu bölgenin dağlık ve engebeli olması sebebiyle ekim alanları az bir şekilde yer almaktadır. Bölgede, tütün ekimi, fıstıkçılık ve arıcılık yapılmaktadır.

 

 

Pervari İlçesi’nin, %80’i orman alanlarıyla kaplıdır.

 

 

Hurda kaynakları açısından bölge, yüksek potansiyel taşımasa da mevcut hurda kaynaklarının en doğru hurdacı tarafından toplanması gerekir.

 

 

Hurdacılar içerisinde Siirt hurdacısı olarak yüksek fiyattan 7/24 toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımında 20 yıllık hurdacı sektör deneyimi ile bölgedeki diğer hurdacılar içerisine ayrılmaktadır.

 

 

Her bir hurda veren müşterimize her zaman en yakın hurdacı konumunda olabilmek için Siirt hurdacısı olarak tüm Türkiye’de aktif hurdacı hizmetleri veriyoruz.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin hurda alımını profesyonellik içerisinde yaparız.

 

 

Sadece elinizde var olan hurdalar için değil yıkılması veya sökülmesi gereken iş yeri, inşaat atık alanı, gemi, köprü gibi yapıların da toptan hurda alımlarını sağlamaktayız.

 

 

Hurdacı firmaları içerisinde Siirt hurdacısı olarak en iyi şekilde ve en doğru şekilde hurda alımını, Metsan Metal Hurda yapmaktadır.

 

 

Hurdacılık mesleğindeki temel ilkemiz şeffaflık ve hakkaniyet oldu. Bu nedenle hurda sınıflandırmasını, tartımını ve fiyatlandırmasını sizin yanınızda yaparız.

 

 

Toptan hurda alımı kolay bir iş değildir. Çünkü yüksek tonajlı hurda alımında, fiyatlandırma ibresi daha da hassaslaşmaktadır.

 

 

Bu nedenle belki de bir kere elinizden çıkaracağınız hurdalar için sizin adınıza en kazançlı nasıl olacaksa o şekilde hurdalarınızı elinizden çıkarmanız sizin için daha mantıklı olacaktır.

 

 

Siirt hurdacısı olarak biz, yılların verdiği hurdacı deneyimi ile hatasız bir şekilde hurda alımı yapmaktayız.

 

 

Tam donanımlı ekibimiz ve ekipmanlarımız ile Siirt Bölgesi’nde, Siirt hurdacısı olarak en yüksek fiyattan hurda alımını biz yapıyoruz.

 

 

Diğer hurdacıların size uyguladıkları sürpriz maliyetler ile kazancınızı düşürme durumu, Metsan Metal Hurda’da gerçekleşmez.

 

 

Hurda fiyatlarımızı her zaman hurda borsasını baz alarak güncel tutarız.

 

 

Sizin de size yük olan ancak ülke için çok önem arz eden hurdalarınızı elden çıkarmak için en iyi hurda fiyat araştırması yapıyorsanız Metsan Metal Hurda ile mutlaka görüşmelisiniz.

 

 

siirt hurdacı

 

siirt hurdacı