Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Osmaniye Hurdacı

Osmaniye Hurdacı

 

 

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Osmaniye şehri, köklü bir tarihe sahiptir. 42’si aktif olmak üzere Osmaniye’de çeşitli Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır.

 

 

Osmaniye ili, doğal yapısıyla tarımsal üretime, hayvancılığa ve ormancılığa elverişli bir yapısı vardır. Bunun dışında sanayi teşvikleriyle sanayi kolu da bölgede gelişmektedir.

 

 

İlgili bölgenin hurda gereksinimi ve kaynaklarını en doğru şekilde toplayabilecek hurdacılar sınırlıdır.

 

 

Hurdacılar arasında Osmaniye hurdacısı olarak Metsan Metal Hurda, 20 yıllık sektörel deneyimi ve 7/24 gerçekleştirdiği nitelikli hizmet ile her zaman işinin başındadır.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını sağlamaktayız.

 

 

Yapıların yıkımı ve sökümü de dahil olmak üzere hurda içere her şeyin yıkımını sağlayabiliriz.

 

 

İnşaat atığı olan hurdaların da hurda alımını, Metsan Metal Hurda yapmaktadır.

 

 

Osmaniye hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, hurdacılar içerisinde şeffaf çalışma anlayışıyla her zaman diğer hurdacılar arasında sıyrılmaktadır.

 

 

En yakın hurdacınız olabilmek için tüm Türkiye’de aktif bir şekilde hurdacı hizmetleri vermekteyiz.

 

 

Elinizde var olan hurdalar için veya yıkılma ve sökülmesi gereken hurda kaynaklarının gerekli tüm işlemlerini biz en profesyonel şekilde yaparız.

 

 

Osmaniye’nin içinde dahil olduğu bölgede, şeffaf hizmet anlayışı ile en yüksek fiyattan hurda alımını, Osmaniye hurdacısı olarak biz yapmaktayız.

 

 

Hurda geri dönüşümünün varlığı bir ülke için çok önemlidir.

 

 

Biz hurdacı firmaları, hurdaları siz değerli müşterilerimizden satın alır, bu hurdaları gerekli geri dönüşüm işlemlerini görmeleri için ilgili işletmelere teslim ederiz.

 

 

Toptan hurda alımı, hurdaların iyi analiz edilip tartılması gereken bir alandır. Aksi halde yanlış fiyatlandırmalar ortaya çıkabilir.

 

 

20 yılın bizlere vermiş olduğu uzman hurdacı deneyimi ile hatasız bir şekilde hurda alım işlemini tamamlarız.

 

 

Yüksek tonajlı hurda alımını, zor yapan unsur; hurda miktarının ve çeşidinin fazlalığı ile beraber hurda analizinin ve tartımının da doğru olmasının önemindendir.

 

 

Osmaniye hurdacısı olarak sizin yanınızda yaptığımız hurda sınıflandırması, tartımı ve fiyatlandırması ile şeffaf bir şekilde hizmet vermekteyiz.

 

 

Sizin de toptan hurda olmak şartıyla elinizde hangi türden olursa olsun hurda alımını gerçekleştiririz.

 

 

Metsan Metal Hurda olarak her zaman sizlere bir telefon kadar uzağız.

 

 

osmaniye hurdacı

 

osmaniye hurdacı