Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Malatya Hurdacı

Malatya Hurdacı

 

 

Güney ve Orta Anadolu’nun kesişme yeri olan Malatya, Hitit döneminden beri taşıdığı tarihle ön plana çıkmaktadır.

 

 

Bölgenin en gelişmiş ekonomilerinden birisine sahip olan Malatya’nın başlıca ekonomi kaynağı, kayısıya dayanmaktadır.

 

 

Bölgede bulunan birçok kayısı fabrikası, alanın istihdamı konusunda etken rol oynamaktadır.

 

 

Bunlar dışına ilgili alanda yer alan tekstil fabrikaları da bölge ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

 

 

Malatya’da iki adet Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır. Ayrıca bölgede birden fazla hidroelektrik santrali bulunmaktadır.

 

 

Sanayi faaliyetleri bölgede bu kadar aktiflik gösterirken hurdacılar için de bu bölge ayrıca bir önem taşımış oluyor.

 

 

Malatya hurdacısı olarak Metsan Metal Hurda 20 yıllık hurdacı hizmetleri tecrübesiyle en doğru şekilde hurda alımı yapmaktadır.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını profesyonel bir şekilde gerçekleştiririz.

 

 

Hurdacı firmaları içerisinde sektörde itibarlı ve doğru bir şekilde hurda alım yapan firma, Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

Hurda geri dönüşümü birçok açıdan geri dönüşü olumlu bir organizasyondur. Sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham maddelerin doğrudan ilgili ham maddenin cevherinden elde edilmesi, hurda kaynağından geri dönüşüm elde edilmesine göre çok daha fazla maliyetlidir.

 

 

Metsan Metal Hurda, Malatya hurdacısı olarak 20 yılık uzman hurdacı deneyimimiz ile en iyi hurda alımını, en iyi hurda fiyatıyla sağlamaktayız.

 

 

En yakın hurdacınız Metsan Metal Hurda olarak yüksek fiyattan hurda alımını 7/24 bir şekilde yaparız.

 

 

Uzmanlık alanımız olan toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, alanında uzman ekibimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile profesyonelce yapmaktayız.

 

 

Toptan hurda alımı, uzmanlık isteyen bir iştir. Çünkü hurda miktarının tonajı arttıkça hurda fiyatı da o oranda hassaslaşmaktadır. En doğru hurda fiyatı için en doğru şekilde hurda sınıflandırması, ayrıştırması, tartımı ve fiyatlandırması yapmaya ihtiyaç vardır.

 

 

Aksi takdirde gerçekleşen hurda alımı, yanlış yapılmış olunur. Malatya hurdacısı olarak uzmanlık alanımız olan bu bölgede yüksek fiyattan olacak şekilde 7/24 hurda alımını, 20 yıldır Metsan Metal Hurda yapmaktadır.

 

 

Hurda fiyatlarımızı her daim hurda borsasını baz alarak güncel tutmaktayız.

 

 

Yüksek tonajlı hurdalarınız için bulunduğunuz bölgede en yüksek fiyattan hurda alımını, Metsan Metal Hurda yapmaktadır.

 

 

Hurdalarınızı elden çıkararak hem doğaya hem cebinize katkı sağlamış olursunuz!

 

 

malatya hurdacı

 

malatya hurdacı