Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Kilis Hurdacı

Kilis Hurdacı

 

 

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kilis, Suriye ile komşu bir şehirdir. İlin sınır şeridi dolaylarında bağcılık ve zeytincilik açısından gelişmiş topraklar bulunmaktadır. Kırsal bölgede yaşayanlar insanlar, geçimini tarımdan karşılamaktadır.

 

 

Kilis sanayisi, tarımsal ve hayvansal kaynak potansiyeline sahiptir. Bölgede sanayi faaliyetleri açısından ilk 3’te; gıda, giyim ve plastik sanayi bulunmaktadır.

 

 

Hurdacılar arasında Kilis hurdacısı özelinde, yüksek tonajlı hurda alımında ve toptan hurda alımında 20 yıllık tecrübemiz ile 7/24 olarak hurda alımı gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Tüm toptan hurda veren müşterilerimize en yakın hurdacı konumunda olabilmek için tüm Türkiye’de nitelikli toptan hurda alım işini yapmaktayız.

 

 

Sadece mevcutta var olan hurdalarınız için değil, parçalanması veya yıkılması gereken toptan hurda kaynaklarının da alımını profesyonelce en doğru şekilde icra ederiz.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin toptan hurda alımını en iyi şekilde biz yapmaktayız.

 

 

Kilis hurdacınız olarak bölgedeki her yere ve her bir hurda materyaline hâkim bir şekilde bölgedeki diğer hurdacılar arasında en yüksek birim fiyattan toptan hurda alımı yapmaktayız.

 

 

İlgili bölgedeki Kilis hurdacısı olarak toptan hurda alımlarımızı, hurda sınıflandırması, ayrıştırması, tartımı da dahil olmak üzere en doğru sonuçlar üzerinden yüksek tonajlı hurda alımı yapmaktayız.

 

 

Hurda fiyat listemizi, hurda borsasını baz alarak her daim güncel tutuyoruz.

 

 

Hurda geri dönüşümleri, hurda kaynağı her ne olursan olsun çok elzem bir konudur.

 

 

Sanayi ham madde ihtiyacı için maden cevherinden elde edilen ham maddelerin maliyeti, hurda geri dönüşümünden elde edilmesine oranla maliyeti çok daha yüksektir.

 

 

Hurda geri dönüşümü ile sadece ham madde katkısı değil, metalleri başta olmak üzere doğaya zararlı ham maddelerin de bertarafı sağlanmış olur.

 

 

Kilis hurdacınız olarak toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımında, dozer ve konteyner gibi gerekli tüm ekipmanlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile profesyonel hurda alımını biz sağlarız.

 

 

Toptan hurda alımlarımızı her zaman adresinizden teslim olacak şekilde süreçlendiririz.

 

 

Hurda alım karşılığında tarafınıza her zaman nakit ödeme yaparız. Metsan Metal Hurda, Kilis hurdacınız olarak her zaman işinin başındadır.

 

 

kilis hurdacı

 

kilis hurdacı