Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Kars Hurdacı

Kars Hurdacı

 

 

Rakımı en yüksek yerlerden birisi olan Kars ilimiz, ekonomik açıdan tarım ve hayvancılık ile ön plana çıkmaktadır. Bunun dışında kümes hayvancılığı da oldukça gelişmiştir.

 

 

Tarımsal faaliyetlerde ekili alanların %90’dan fazlası, tahıl üretimine ayrılmıştır. Yer altı kaynakları açısından da zayıf olan bölgede magnezit ve asbest yatakları mevcuttur.

 

 

Kars hurdacısı olarak tüm bölgede, bölgenin sahip olduğu hurda potansiyelinin de farkında olarak en iyi ve doğru hurda alımını biz yapmaktayız.

 

 

Gayri safi milli hasılanın %60’ı tarım, hayvancılık ve ormancılıktan gelmektedir.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere Kars hurdacısı olarak tüm hurda materyallerinin alımını yapmaktayız.

 

 

Hurdacılar arasında Kars hurdacısı olarak hurda ayrıştırma, tartım ve fiyatlandırma gibi tüm konularda size en doğru hurdacı hizmetlerini sağlayacak olan hurdacı Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

Ayrıca Kars, hayvancılıkta en çok sığır besleyen ilimizdir. Hayvan ticaretinde aktif bir şekilde merkez rolü oynayan kentlerimiz arasında yer almaktadır.

 

 

Bölgede maden yatakları konusunda aktif olarak yalnızca tuz kaynakları işletilmektedir.

 

 

Sanayi sektörü ise son zamanlarda gelişme göstermektedir.

 

Başlıca sanayi tesisleri; çimento fabrikası, et balık kurumu tesisi, ayakkabı fabrikası, yem fabrikası, iplik fabrikası, un fabrikası, deri işleme fabrikası, kiremit fabrikası, sucuk ve pastırma fabrikası olmak üzere çeşitlenmektedir.

 

 

Toptan hurda alım ve yüksek tonajlı hurda alımın gerçekleşebilmesi için gerekli bazı ekip ve ekipmanlara sahip olunması gerekir.

 

Bunlar öncelikle hurdaların sınıflandırması, ayıklanması, tartılması ve fiyatlandırılması konusunda alanında uzman ekip ve dozer, konteyner gibi gerekli araç gereçlere sahip olunması gerekir.  

 

 

Hurda fiyat listemizi hurda borsasını yakından takip ederek her zaman güncel tutuyoruz. Siz değerli müşterilerimize, olabildiğince en yüksek fiyattan hurda alımı yapmaya çalışıyoruz.

 

 

Profesyonel hurda alımı konusunda Kars hurdacısı olarak şeffaf ve hakkaniyetli hizmet anlayışımız ile durmaksızın mesai harcıyoruz.

 

 

Hurdacı çağır dediğiniz her anda bulunduğunuz yer fark etmeksizin Kars hurdacısı olarak her zaman hurdaların takipçisiyiz.

 

 

Kars’ın da içinde yer aldığı Doğu Anadolu Bölgesi’nde, Kars hurdacısı olarak yüksek tonajlı toptan hurda alımını baştan sonra doğru bir şekilde süreçlendiren nadir hurdacılardan birisiyiz.

 

 

kars hurdacı

 

kars hurdacı