Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Kahramanmaraş Hurdacı

Kahramanmaraş Hurdacı

 

 

Tekstil ve iplik sanayi alanında ön plana çıkan Kahramanmaraş ilimiz, 25 bin dönüm genişliği olan OSB’si ile ön plana çıkmaktadır.

 

 

Tarım ve tarıma dayanan ekonomisiyle şehrin gayri safi milli hasılanın yarısı tarımdan gelmektedir.

 

 

Maden kaynakları açısından çok zengin olan Kahramanmaraş, demir ve linyit yataklarına sahiptir.

 

 

Bunlar dışında çinko, bakır, manganez, kurşun gibi kaynaklar da mevcuttur. Ancak birçok yazımızda hatırlatmak istediğimiz gibi bu yazımızda da belirtelim.

 

 

Bir kaynağı cevherinden çıkararak elde etmenin maliyeti, o kaynağın hurdasının geri dönüşümünden elde edilmesine göre çok daha fazladır ve çok daha fazla emek istemektedir.

 

 

Kahramanmaraş hurdacısı olarak 20 yıldır yaptığımız profesyonel hizmet ile kendimize sayısızca referans kattık.

 

 

7/24 bir şekilde durmaksızın verdiğimiz Kahramanmaraş hurdacı hizmetimiz ile sektörün çıtasını yükselten firmalar arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

Diğer hurdacılar arasında hem sektörel tecrübemiz hem de ilkeli hizmet anlayışımız ile ön plana çıkıyor olmak ve bu konuda takdir ediliyor olmak bizim için ayrı bir övünç kaynağıdır.

 

 

Kendimize hurdacı mesleğinde sınır belirlemeyip yüksek tonajlı ve toptan hurda alımı konusunda müşterilerimiz her nerede olurlarsa olsunlar sınırsız hizmet veriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere bütün hurda çeşitlerinin hurda alımını gerçekleştirmekteyiz. Hurda çeşitlerinin değer kriterlerinden bahsettiğimiz yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Her hurda alan firma, yüksek tonajlı ve toptan hurda alımını gerçekleştirebilecek gerekli donanıma ve gerekli uzmanlığa sahip olmuyor maalesef Metsan Metal Hurda olarak 20 yıldır toptan hurda alımını uzmanlıkla yapmaktayız.

 

 

Hurda fiyat konusunda Kahramanmaraş hurdacısı olarak bölgenin hurda kaynaklarının çözümlemesini de doğru yapan bir hurdacı olarak hurda satım işlerinizde bizi her zaman tercih edebilirsiniz.

 

 

Kaldı ki sizler doğal olarak hurdaların birim fiyatlarına hâkim değilsiniz ve bu alanda çok fazla hurdacı, hurdacı çağır arayışınızda karşınıza çıkacaktır.

 

 

Bu nedenle size, alacağınız hizmet ve fiyat konusunda güven veren hurdacı firması tarafından hizmet almanız gerekir.

 

 

Kahramanmaraş hurdacısı olarak 20 yıldır nitelikli hurdacı hizmetlerini peşin ödemeli olarak adresinizden alım şeklinde yürütüyor olmaktan dolayı çok memnunuz.

 

 

Siz de sonrasında fiyat tedirginliği yaşamadan güvenilir hizmet alacağınız 7/24 çalışan bir hurdacı arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

kahramanmaraş hurdacı

 

kahramanmaraş hurdacı