Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Iğdır Hurdacı

Iğdır Hurdacı

 

 

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Iğdır Bölgesi’nde, Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı’nın 2/3’ü burada yer almaktadır.

 

 

Ermenistan ile komşu olan Iğdır, geniş bir tarihsel geçmişe sahip bir ilimizdir. Ekonomik açıdan tarıma yoğunluğu bulunmaktadır.

 

 

Bölgede yetişen tarım ürünleri; şeker pancarı, pamuk, karpuz, domates gibi çeşitli meyve ve sebzeleri içinde barındırarak çeşitlenmektedir.

 

 

Tarım dışında koyun yetiştiriciliği de bölgede yer alan yaygın ekonomik faaliyetler arasındadır. Şehir merkezinde bulunan bir adet Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır.

 

 

Yer altı kaynakları bakımında da zengin bir bölge olmaması bu bölgedeki toptan hurda kaynaklarını toplanmasını daha da önemli kılmaktadır.

 

 

Hurdacılar arasında Iğdır hurdacısı olarak yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alımında, 20 yıllık hurdacı tecrübemiz ile profesyonel bir şekilde yüksek birim fiyattan hurda alımı yapmaktayız.

 

 

İş yeri, gemi, köprü gibi âtıl durumdaki bütün yapıların toptan hurda alımı adına tüm işlemleri gerekli tam donanımlı ekipmanlarımız ve alanında uzman hurdacı ekip arkadaşlarımız ile sağlarız.

 

 

Tüm toptan hurda veren müşterilerimize en yakın hurdacı konumunda olabilmek için tüm Türkiye’de aktif bir şekilde hurda alımı yapmaktayız.

 

 

Hurda alımlarımız sırasında benimsediğimiz şeffaflık ve hakkaniyet ilkeleri ile en doğru şekilde işimizi tamamlamak için çalışıyoruz.

 

Iğdır hurdacınız olarak her nerede olursanız olun, sizin için yüksek kazançlı olacak şekilde adresinizden hurda alımı sağlarız.

 

 

7/24 olarak durmadan sağladığımı Iğdır hurdacılığı işimizi, tarafınıza yaptığımız nakit ödeme ile tamamlarız.

 

 

Toptan hurda alımı için dozer ve konteyner gibi gerekli tüm ekipmanlarımız sayesinde hassas ve doğru şekilde iş sürecini ilerletiriz.

 

 

Hurda fiyat listemizi, hurda borsasını baz alarak güncel tutarız ve sektördeki hakimiyetimizin bir katkısı olarak müşterilerimize her zaman yüksek fiyattan hurda alımı yapmak için çalışırız.

 

 

Iğdır hurdacı arayışındaysanız işini doğru düzgün yapan ve hurda geri dönüşümüne büyük katkı sağlayan hurdacı mesleğinde uzman bir hurdacıya hurdalarınızı satmalısınız.

 

 

Hurdalarınızı elden çıkararak hem hurdalarınız karşılığında elinize nakit para geçmiş olur hem de sanayi faaliyetleri için ihtiyaç duyulan ham madde gereksiniminin karşılanmasına katkıda bulunmuş olursunuz.

 

 

Metsan Metal Hurda, Iğdır hurdacınız olarak sizlere her zaman bir telefon kadar uzağız.

 

 

ığdır hurdacı

 

ığdır hurdacı