Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Erzurum Hurdacı

Erzurum Hurdacı

 

 

İçerisinde kış turizmi anlamında önemli bir merkez olan Palandöken dağını barındıran Erzurum şehrimiz, ekonomik faaliyetleri içerisinde tarım, hayvancılık ve sanayi bulunmaktadır.

 

 

Son yıllarda ekonomik faaliyetler içerisinde öne çıkan kış turizmine tarım ve hayvancılık eşlik etmektedir. Kültürel olarak çok çeşitli kaynaklara sahip olan Erzurum, önemli tarihsel olaylara sahnelik etmiş bir kenttir.

 

 

Sanayi faaliyetleri içerisinde tarım başta olmak üzere inşaat ve hizmet sektörü yer almaktadır. Gıda, makine, metal eşya, kimya plastik sanayileri ağırlık göstermektedir.

 

 

Erzurum hurdacılığını bu alanda taşıdığı yüksek potansiyel ile birlikte düşünerek aktif olarak hurdacı hizmetlerini sürdürmekteyiz.

 

 

Yukarıda bahsettiğimiz sebepler ile mevcutta var olan sanayisi ile hem hurda ihtiyacı hem de hurda kaynağı açısından zengin bir bölge konumunda yer almaktadır.

 

 

Erzurum hurdacısı olarak metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda materyallerinin hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.   

 

 

Sanayi alanında Erzurum beklenen düzeyde katkı sağlayamasa da yine belli oranda aksiyon sağlamaktadır.

 

 

Metsan Metal Hurda olarak Erzurum içinde barındırdığı hurda kaynağının farkındayız ve bu bölgede Erzurum hurdacısı olarak yüksek tonajlı ve toptan hurda alımları gerçekleştiriyoruz.

 

 

Her zaman siz değerli müşterilerimize en yakın hurdacı konumunda olabilmek için tüm Türkiye’de aktif olarak hizmet vermekteyiz.

 

 

Hurda fiyatlandırmamızı her zaman güncel olarak baz aldığımız hurda borsasından sağlamaktayız.

 

 

Sizin güveninizi kazanmak bizim için her şeyden önemli o nedenle her zaman sizlere dürüst ve şeffaf hizmeti sağlıyoruz.

 

 

Hurdacı telefon numarası gerektiğinde Erzurum hurdacısı olarak sizlere bir telefon kadar uzağız.

 

 

Hurdacılar arasında bizim kadar bu denli kalite ve dürüstlük esaslı çalışan hurdacı bulmak zordur.

 

 

Hurdacı mesleği kolay değildir, hurdaları iyi tahlil edip doğru sınıflandırmak önemlidir.

 

 

Hurda yıkım ve söküm gibi gerekli işlemlerin hepsini profesyonel bir şekilde sağlıyoruz.

 

 

Erzurum hurdacısı olarak 20 yıllık hurdacı hizmetlerimiz ile size en doğru hurda alım hizmetini sağlarız.

 

 

Bölgeye hâkim hurdacı firması olarak sanayi faaliyetlerindeki hurda kaynaklarının ve hangi alanda hangi hurda grubuna ihtiyaç duyulduğunu bilen bir firma olarak her zaman olabildiğince en iyi fiyattan size hurdacı hizmetlerini sağlarız.

 

 

erzurum hurdacı

 

erzurum hurdacı