Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Bitlis Hurdacı

Bitlis Hurdacı

 

 

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Bitlis şehri, tarihsel sahnelere ev sahipliği yapmış olan ekonomisi tarıma odaklanmış olan bir ilimizdir.

 

 

Şehirde ağırlıklı olarak tarım, hayvancılık ve ormancılıkla uğraşılmaktadır. Bitlis’in, tarım odağında ise arazilerin çoğunda tahıl ekilmektedir. Bunlar dışında Bitlis, maden faaliyetlerinde de aktif olan bir şehrimizdir.

 

 

Bitlis’te sanayi alanı henüz gelişme halinde faaliyet göstermektedir. Bitlis’in, petrol araması için gerekli ruhsat izinlerine sahiptir.

 

 

Bitlis hurdacı bölgesinde metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımı gerçekleştirilir. Bunun dışında sökülmesi veya yıkılması gereken fabrika ve diğer tüm yapıların söküm ve yıkım işlemlerini de yapıyoruz.

 

 

Bitlis hurdacı olarak şehir ve bölge farketmeksizin yüksek hurda bilinciyle hareket ediyoruz.

 

 

Hurdaların ve hurdacılığın ülke ve çevre sağlığı ne kadar önem taşıdığını çok iyi idrak ediyoruz.

 

 

Hurdacılar arasında yılların tecrübesiyle ve profesyonel hurdacı hizmetleri ile sizin için en doğru hurda alımını sağlamak için çalışıyoruz.

 

 

Bitlis hurdacılar, hurdacılığın ustalık gerektirdiğini iyi biliyoruz. Bu anlamda hurdaların sınıflandırılması ve tartım işlemlerinin şeffaflıkla yapılmasının ne kadar mühim olduğunun farkındayız.

 

Bu sebeple özellikle toptan hurda alımlarının ve yüksek tonajlı hurda alımlarının yapacak olan hurdacı firmalarının bu konuda profesyonel olması gerekir.

 

 

Bitlis hurdacı ihtiyacı olduğunda gerekli tüm ekip ve ekipmanlarımız ile yüksek tonajlı hurda alımlarınızı Metsan Metal Hurda olarak biz büyük bir memnuniyetle yaparız.

 

 

Yıllar içerisinde hurdacı mesleğimiz adına ilkeleştirdiğimiz dürüst ve profesyonel hurdacı hizmetleri yapmak için yola çıktık.

 

 

Hurda tartım işlemlerinde sizinle beraber işlemleri tamamlıyoruz ve doğru fiyatlandırmayı sağlıyoruz.

 

 

Her zaman hurda borsasını sıkı bir şekilde takip ediyoruz. Bu sebeple siz değerli müşterilerimizi değerinde olacak şekilde hurda fiyatlandırması yaparız.

 

 

Hurdalar sizin nakit para, bizim işimiz, ülke için ise ham madde kaynaklarıdır. Hurda kaynaklarından elde edilen ham maddeler için, ilgili materyallerin madenlerden çıkarılması için harcanan enerjiye göre çok daha az enerji harcanır.

 

 

Hurda alan firmalar arasında doğru bir şekilde size hurda fiyatlandırması yapacak hurdacıyı bulmakta zorlanabilirsiniz.

 

 

Hurdacı sektörüne de hâkim olmadığınız için size sunulan hurda fiyat teklifini kabul edip hurdalarınızı normalinden daha az bir fiyata satmış olabilirsiniz.

 

 

Bu sebeple Metsan Metal Hurda’nın 20 yıla dayanan deneyimine güvenerek bizden mutlaka hurda fiyat teklifi almalısınız.

 

 

Hemen hurda fiyat teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

bitlis hurdacı

 

bitlis hurdacı