Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Batman Hurdacı

Batman Hurdacı

 

 

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Batman Bölgesi’nde, petrol çıkarılmaya başlanması ile ekonomik açıdan değişim rüzgarları da başlamış oldu.

 

 

Yukarıda bahsettiğimiz petrol, Türkiye’nin petrol ihtiyacının %20’sini karşılamaktadır. Petrol rafinerisi dışında bölgede başka büyük sanayi fabrikası bulunmamaktadır.

 

 

Küçük işletmeler; bisküvi fabrikaları, mercimek işleme fabrikaları, tuğla fabrikaları, çırçır fabrikaları, gibi özel işletmeye sahip fabrikalar bulunmaktadır.

 

 

Ekonomik faaliyetler açısından hurda kaynakları açısından belli bir oranda potansiyel bulunmaktadır.

 

 

Hurdacılar arasında Batman hurdacısı olarak yüksek tonajlı hurda alım ve toptan hurda alım konusunda diğer hurdacılar arasında işini en doğru yapan hurdacı firması, Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

Tüm toptan hurdalarını elden çıkarmak isteyen müşterilerimize en yakın hurdacı konumunda olabilmek için tüm Türkiye’de profesyonel bir şekilde hurda alım işlemini gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Batman hurdacısı olarak sadece elinizde var olan hurdalarınız için değil, yıkılması veya parçalanması gereken iş yeri, köprü, gemi gibi tüm yapıların hurda alım işlemi adına gereken tüm aşamaları biz en iyi şekilde yapmaktayız.

 

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin hurda alımını hatasız bir şekilde ve tarafınız adına yüksek kazanç olacak şekilde gerçekleştiririz.

 

 

20 yıllık sektörel tecrübemiz ile 7/24 bir şekilde yüksek tonajlı ve toptan hurda alımı gerçekleştiririz.

 

 

İlgili bölgede, Batman hurdacınız olarak sizlere en yüksek fiyattan hurda alım işlemini gerçekleştirebilmek için mesai yapıyoruz.

 

 

Hurda fiyat listemizi, hurda borsasını baz alarak her zaman güncel tutuyor ve olabildiğince en yüksek fiyattan 20 yıldır hurda alımı yapıyoruz.

 

 

Her nerede olursanız olun hurda alımı gerçekleştirmek için hurda kaynaklarının adresine geliriz.

 

 

Hurda alım işlemi karşılığında tarafınıza her zaman nakit ödeme olacak şekilde işimizi tamamlarız.

 

 

Batman hurdacısı olarak toptan hurda alımını her hurdacı firmanın gerçekleştiremeyeceğini söylememiz gerekir.

 

 

Toptan hurda alımı için hurda materyallerinin doğru bir şekilde tahlil edilip hurdanın kendi içerisinde olan kalite sınıflandırmasına da hakin olunması gerekir. Bunlar dışında tartım işlemi de hatasız bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

 

 

Yüksek tonajlı ve toptan hurda alımı için alanında uzman ekibimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile bu işte uzman hurdacı firması, biziz.

 

 

batman hurdacı

 

batman hurdacı