Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Artvin Hurdacı

Artvin Hurdacı

 

Doğu Karadeniz Bölgesi’ne yer alarak Karadeniz’e kıyısı olan bir şehrimizdir.

 

Nüfusun yaklaşık %65’i, şehirde yaşamaktadır. İl topraklarının %55’ini ormanlık alan kaplamaktadır. Artvin şehrinde, tarıma dayalı bir sanayi gelişmiştir.

 

Artvin’de, bakır madenini işleyen sanayi kuruluşları bulunmaktadır. Madencilik anlamında da önemli maden yataklarına sahiptir.

 

Madenlerden elde edilen ham madde çıkarılması için harcanacak enerji, geri dönüşüm için harcanacak enerjiye göre oldukça fazladır.

 

Artvin hurdacı olarak tüm Türkiye’de ideal hurdacı hizmetini veriyoruz.

 

 

Yüksek tonajlı hurda alımını her hurdacı yapamaz. Çünkü bunu yapmak için sağlanması gereken teknik donanımı sahip olması gerekir.

 

 

7/24 bir şekilde size en doğru hurdacılık hizmetini sağlarız. Hurdacı hizmetleri içerisinde profesyonel bir şekilde hizmet veren hurda alan firmalar olarak Artvin hurdacısıyız.

 

 

Mevcutta var olan hurdalarınıza ek olarak yıkılması veya sökülmesi gereken hurdalarınız için en profesyonel hurdacı biziz.

 

 

Artvin hurdacısı olarak kendimizi nitelendirmemizin sebebi evrensel bir iş yapıyor olmamızdır.

 

Hurdacı numarası gerektiğinde hurdacılar arasında kurumsal firmaların tercih ettiği hurda alan firmalar arasında ön sıralarda gelmekteyiz.

 

Yüksek tonajlı hurda alım da dahil olmak üzere tüm toptan hurda alımlarda pratik ve uzman ekibimizle her zaman işimizin başındayız.

 

Metal hurdacılığı başta olmak üzere bakır, plastik, alüminyum, çinko da dahil olmak üzere bütün hurdaları sizden teslim alıyoruz ve gerekli aşamalardan geçmeleri için hurdaları ilgili kuruluşlara teslim ediyoruz.

 

 

Hurdalarınız, elinizde var olan nakit paralardır. Bu sebeple normalinden daha aşağı fiyatları hurdaları sizden almaya çalışan hurdacılar olacaktır.

Bu sebeple Metsan Metal Hurda gibi işinin ehli ve iş etik değerlerine sahip bir hurdacı tarafından hizmet almalısınız.

 

 

Artvin bölgesinde diğer büyük şehirlere oranla daha az hurdacı olacağından nitelikli hurdacı olma ihtimali de azalacaktır.

Bu sebeple Artvin hurdacısı olan Metsan Metal Hurda tarafından en iyi hurdacı ve doğrudan adresten teslim alım ile en yakın hurdacı deneyimini yaşamış olursunuz.

 

 

Bizden hizmet almasanız bile mutlaka hurdacı hizmetlerinde eksper olan 20 yıllık bir firma olarak tarafımızdan mutlaka hurda fiyat teklifi almalısınız.

 

 

Metsan Metal Hurda tarafından sağlanan hurdacı hizmetleri için veya hurdalarla ilgili mutlaka bu numaradan bize ulaşmalısınız.

 

 

artvin hurdacı

 

artvin hurdacı