Hurdacılar


Hurda geri dönüşümü, ülke ekonomisi ve kaynakların verimli yönetilmesi açısından çok önemlidir. Maden cevherlerindeki metallerin elde edilmesi için gereken enerji, metal hurdaların geri dönüşümü için gereken enerjiye kıyasla çok daha fazladır.

 

Hurdacılar, hurda geri dönüşümü için çok etken rol oynayan meslek grubudur. Hurda ithalatının azalabilmesi ve sanayi faaliyetleri için gerekli olan ham madde ihtiyacının karşılanabilmesi için toptan hurda alımı ve yüksek tonajlı hurda alımı çok önemlidir.

 

Toptan hurda alımını, hurdacılar içerisinde hurda materyallerine çok iyi bir şekilde hâkim olan hurdacı firmalarının yapması gerekir.

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile 7/24 toptan hurda alımını ve yüksek tonajlı hurda alımını, profesyonel hurdacı ekibiyle icra etmektedir.

 

Tüm toptan hurda verecek olan müşterilerine en yakın hurdacı konumunda olmak için Metsan Metal Hurda, tüm Türkiye’de hurda alım yapmaktadır.

 

Hurdacılar arasında sağladığımız yüksek hurda fiyatı ile müşterilerimiz açısından yüksek kazanç ilkesini benimseyerek işimizi yaparız.

 

Âtıl durumdaki iş yeri, inşaat atığı, gemi köprü gibi yapıların söküm ve yıkım işlemleri de dahil olmak üzere Metsan Metal Hurda, gerekli tüm ekip ve ekipmanıyla adresinizde olur!

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım ve fiyatlandırma aşamalarından sonra tarafınıza her zaman nakit para takdim ederiz.

 

Hurdacı firmaları içerisinde şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde profesyonel hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

 

Hurdalar konusunda bilinçli olun ve hurdalarınızı, yetkili hurdacılara satmaya çalışın.

 

Metsan Metal Hurda’ya 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz!

 

en yakın hurdacı

Ardahan Hurdacı

Ardahan Hurdacı

 

 

Ardahan, öncesinde Kars’a bağlı bir ilçe iken 1992 yılında Kars ilinden ayrılarak şehir olmuştur.

 

 

Köklü bir tarihe sahip olan Ardahan’da, tarım ve hayvancılık faaliyetleri yoğunluk kazanmıştır.

 

 

Ekonomik faaliyetler arasında hayvancılık faaliyetleri, tarıma göre daha fazla yoğunluk göstermektedir.

 

 

Sanayi ve turizm sektörü, bölgede fazla gelişmemiştir. Sanayi anlamında bölgede hayvancılığa bağlı olarak süt toplama merkezleri ve küçük çaplı mandıralar bulunmaktadır.

 

 

Ardahan Bölgesi’nde, toptan hurda alım ve yüksek tonajlı hurda alımlarını, doğru ve profesyonel olarak yüksek hurda birim fiyatından sağlayacak olan hurdacı firması, Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

Hurdacılar arasında Ardahan hurdacınız olarak 20 yıllık sektörel tecrübemiz ile metal hurdacılık başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin hurda alımını en iyi şekilde gerçekleştiririz.

 

 

Sadece mevcutta var olan hurdalarınız için değil, yıkılması veya parçalanması gereken yapıların (âtıl durumdaki iş yeri, gemi, köprü) yüksek tonajlı hurda alımı adına gerekli tüm işlemleri, biz 20 yıldır yapmaktayız.

 

 

Ardahan hurdacınız olarak hurda fiyat listemizi, hurda borsasını baz alarak her zaman güncel tutmaktayız ve en yüksek fiyattan hurda alımı gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Her nerede olursanız olun toptan hurda alımları için sizin için yüksek kazanç sağlayacak şekilde işlerimizi ilerletiriz.

 

 

Ardahan hurdacı arayışınız varsa toptan hurda alımında, diğer hurdacılar içerisinde hakkaniyetli ve şeffaf hizmet anlayışı ile hurda alım sürecini tamamlarız.

 

 

Toptan hurda veren tüm müşterilerimize en yakın hurdacı konumunda olabilmek için tüm Türkiye’de aktif bir şekilde toptan hurda alım işlemini gerçekleştiririz.

 

 

Toptan hurda alımı, her hurdacının gerçekleştirebileceği bir iş değildir. Çünkü hurda tonaj miktarı arttıkça hurda fiyatı da o oranda değişkenlik göstermektedir.

 

 

Hurda alımları karşılığında tarafınıza her zaman nakit ödeme gerçekleştiririz.

 

 

Hurda geri dönüşümü, birçok açıdan çok önemli bir uygulamadır. Ardahan hurdacısı olarak bu şekilde faydalı bir iş yapıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

Ardahan hurdacısı olarak toptan hurdalarınızı elden çıkarmak için sizin açınızdan avantajlı olacak olan hurdacı firması, Metsan Metal Hurda’dır.

 

 

Hâkimi olduğumuz bölgede, hâkimi olduğumuz iş olan hurdacılığı yapıyoruz.

 

 

Metsan Metal Hurda’da, hurda fiyat teklifi almadan hurdalarınızı elden çıkarmayın!

 

 

ardahan hurdacı

 

ardahan hurdacı