İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurdacı

 

 

İstanbul’da hem Avrupa hem Anadolu Yakası’nda hurda alım ve satım konusunda, siz değerli müşterilerimize 20 yıllık tecrübemiz ile profesyonel hizmet veriyoruz.

 

İstanbul hurdacı” ünvanımız ile metal başta olmak üzere alüminyum, demir, bakır, çelik, nikel, krom, pirinç, çinko, kurşun, plastik ve daha sayamadığımız her materyalden hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.

 

Hurda kaynağınız ne olursa olsun; antika hurda, makine hurda, telefon hurda, elektronik hurda, bilgisayar hurda, araç hurda, beyaz eşya hurda, yıkım atığı hurda gibi hurda kaynaklarınızı sizden memnuniyetle teslim alıyoruz.

 

İnsani ve iş etiklerine sahip olan profesyonel bir hurdacı olarak diğer hurdacıların aksine tartım işlemlerinde hak gözetmeyi önemseyerek hizmet veririz.

 

Hurdacılar arasında çeşitli materyallerden olan hurdaları satın alabiliyor olmak ne kadar önemliyse adaletli bir şekilde hurdaya paha biçmek de bir o kadar önemlidir. 

 

Alanında tecrübeli kadrosuyla hurda alımlarınızda en iyi ve pelin fiyat sunma ilkesine sahibiz.

 

İşimizi severek yapıyoruz. O yüzden size en yakın hurdacı olabilmek için İstanbul içinde ilçe ayırt etmeksizin neresi olursa olsun hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. 

 

İstanbul hurdacısı olarak işimizi profesyonellikle yapmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

Hurdacılar arasında neden Metsan Metal Hurda’yı tercih etmelisiniz?

 

  • 20 Senedir İşimiz Hurda!

 

Alanında yetkin ve iş ahlakıyla çalışan çalışma ekibimiz, hatırı sayılır zamandır hurda alım ve satım işlemini titizlikle gerçekleştiriyor.

 

Müşteri memnuniyetine odaklanarak çalışan ekibimiz, bizimle çalışarak geri dönüşüme katkı sağlayan mutlu müşteri portföyümüzü genişletiyorlar.

 

  • Profesyonel Hizmet!

 

Uzun zamandır alanında yetkin ekibimiz ile hurda alım ve hurda satım konusunda profesyonel hurda alım hizmeti vermekteyiz.

 

  • Değerinde Alıyoruz!

 

Maalesef sektörümüzde görmek istemediğimiz hurda alımlarına hile karıştırarak müşterilerini mağdur eden hurdacıların aksine biz, hurda tartım esnasında fiyatlandırmayı doğru bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Elinizdeki hurdanın ederi ne ise onu size peşin olarak veriyoruz.

 

  • Peşin Ödüyoruz!

 

Tarafımıza satılan yani elden çıkarılan hurdaların ödemesini, tarafınıza tutarı ne kadar olursa olsun peşin olarak ödüyoruz.

 

  • Yerinde Hurda Alım-Satımı!

 

Hurdanızı teslim almak için ekibimizle beraber doğrudan adresine geliyoruz ve sorunsuz hurda alımını gerçekleştiriyoruz.

 

  • 7/24 Hizmet Anlayışı!

 

Gün içerisinde bizimle iletişime geçtiğiniz her an hurda alım ve satım işlemlerinizi hemen gerçekleştirebiliyoruz.

 

 

Hurdalarınızı sorunsuz bir şekilde elden çıkarmak istiyorsanız bize doğrudan buradan, whatsapp üzerinden ise buradan ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul hurdacınız olarak yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımında, diğer hurdacılar arasında açık ara en yüksek fiyattan hurda alımı yapan hurdacı firması, Metsan Metal Hurda'dır.

 

 

İstanbul Bölgesi’nde yer alan İstanbul hurdacıları arasında adil fiyat garantisi ve 20 yılın tecrübesi ile elden çıkarmak istediğiniz hurda konusunda size en yakın hurdacı biziz!

 

Metsan Metal Hurda, hurdacı telefonu burada!

 

hurdacı telefon

HEMEN TEKLİF AL
METSAN METAL & HURDA
Metsan Metal & Hurda Foto Galeri
Foto Galerimizi
Detaylı İnceleyin!
Foto Galeri
DİĞER HİZMETLERİMİZ
METSAN METAL & HURDA
Hurdacı
Hurdacı, yıkılacak veya kullanım dışı işyeri, fabrika başta olmak üzere hurdaları toplayan meslek elemanlarıdır. Hurdacı firmaları içerisinde yüksek tonajlı ve toptan hurda alımında..
TEKLİF AL
Hurdacı Telefonu
Hurdacı telefonu arayışındaysanız 20 yıllık hurdacılık sektörümüzdeki tecrübemiz ile hurda çeşidi ve kaynağı ayırt etmeksizin hızlı ve profesyonel bir şekilde hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoru
TEKLİF AL
En Yakın Hurdacı
Hurdacı ihtiyacınızda en yakın hurdacı nerede diyorsanız bulunduğunuz adresin önemi olmaksızın doğrudan adresinizden hurdaları teslim alırız.
TEKLİF AL
Hurdacı Çağır
20 yıllık hurdacılık tecrübesiyle hurdacı çağır arayışınızda size profesyonel ve tam donanımlı hurdacı hizmetini verecek Metsan Metal Hurda’dır.
TEKLİF AL
Hurda Alan Firmalar
Özellikle İstanbul bölgesinde yüzlerce hurda alan firmalar arasında hangi firmayı seçmeniz gerektiği konusunda kafanız karışabilir.
TEKLİF AL
Hurdacı Numarası
Hurdalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız ve hurdacı numarası arıyorsanız 7/24 hizmet anlayışımız ile her daim işimizin başındayız. Hurdacı numarası arıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
TEKLİF AL
Metal Hurdacı
Metal hurdacı olan firmalar arasında her zaman sizden aldığımızı hurdalar karşılığında hurda fiyat piyasası değerinde fiyatlandırma yapıyoruz. Metal hurdacı ihtiyacınız için size her zaman bir telefon
TEKLİF AL
Hurdacı Telefonu
Elinizde var olan hurdalar için hurdacı telefon numarası arıyorsanız Metsan Metal Hurda olarak her zaman yanınızdayız. Hurdacı telefon numarası gerektiğinde 7/24 olarak her zaman bize bu numaradan...
TEKLİF AL
Hurdacılar
20 yıllık hurdacılık tecrübemiz ve profesyonelliğimiz ile hurdacılar arasında ileri gelen firmalar arasındayız. Hurdacılar arasında bizim gibi değişmez kalite odaklı ilkelere sahip..
TEKLİF AL
Hurda Fiyat
20 yıldır her zaman müşterilerimize değerinde hurda fiyatlandırması yapmak için çalışıyoruz. Resmi olarak hurda fiyat listemizi İstanbul Hurda Borsası’ndan güncellemekteyiz.
TEKLİF AL
En İyi Hurdacı
Hurdacı telefonu gerektiğinde en iyi hurdacıdan hizmet almak istersiniz. En iyi hurdacı dendiğinde kastedilen şey elinizdeki hurdalar karşılığında doğru fiyat politikasını uygulayarak..
TEKLİF AL
Hurda Alım
Hurda alım işi, alanın da satanın da kar elde etmesi gereken bir durumdur. Hurda alımda önemli olan şeffaf ve dürüst bir şekilde hurda fiyatlandırmasını yapabilmektir.
TEKLİF AL
Hurdacı Hurda Fiyatları
Hurda fiyat listesi konusunda her zaman kendimizi güncel tutuyoruz. Hurda fiyat listesi konusunda sektörel etiklik seviyesini artıran profesyonel bir hurdacı firmasıyız. Hurda fiyat listesi için..
TEKLİF AL
Hurdacı Toptan Hurda Alımı
Toptan hurda alan firmaların, ülkemizde sayısı azdır. Toptan hurda alan firmalar konusunda önemli olan en temel konu, bu kadar yüklü hurdalarınız karşılığında hurdaları değerine satıp satmadığınız..
TEKLİF AL
Yüksek Tonajlı Hurda Alımı
Hurda alan firmalar arasında her firma toptan hurda alımı veya yüksek tonajlı hurda alımı gerçekleştiremez. 7/24 bir şekilde yüksek tonajlı hurda alımını büyük bir titizlik içerisinde gerçekleş..
TEKLİF AL